Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    My jutro na badanie bioderek jedziemy-pierwsza wizyta-
    Karmi do tej pory lubię bardzo pić,a piłyscie te Karmi z procentami?Pycha
    My byłyśmy na podwórku pół godzinki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      hej, mala spi po kapielce to mam chwile zeby skrobnac. zaczela tak ladnie gluzyc i smiac sie, ze jest to obowiazkowy punkt aktywnosci po spaniu. bez tego nie zasnie karmie caly czas tylko piersia. wczoraj znow probowalam dac jej bebilon, ale cos tam pocmokala i nie chce, woli cyc! nie wiem jak to bedzie od stycznia bo zaczynam prace... hmm.. co do piwa to latem pilam i karmi i lecha b. alkoholu w b. malych ilosciac a i jeszcze browar z czarnkowa, ciemne, nie pasteryzowane ale generalnie pijam tylko wino. wczoraj 1 lampke sobie pozwolilam i tylko pozalowalam, bo mnie zmozylo a mala wczesniej sie obudzila a ja kondycja 0! jutro ide na spotkanie z kolezankami na 18 i biore Matylde, czas poznac nowe cioteczki!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        zalaczam moja niunie, jak zwykle
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Do schrupania annamaja ta twoja córa. Kurcze, ale widaś teraz po dzieciakach ten przełom, pyszczki sie już takie poważne robia!
          U nas tylko 1 budzenie o 4 i do tej pory spała. Pieknie, dojadla po tym wczorajszym dniu gdy wydziwiała. Lece do fryzjezjera...



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            annmaja sliczna ta Twoja córunia, a jak ładnie się uśmiecha
            Ja dziś mam wyjście do przedszkola Karoli na spotkanie wigilijne, zabieram tez Hanie i jeszcze albo babcia albo mężuś ma z nami iść.Nockę spokojną miałyśmy 1 budzenie w środku nocy, karmienie ..a potem spała do 8 rano i jak się tak obudzi to potem się tak ładnie uśmiecha i nawet poleży trochę w łóżeczku i nie płacze tak od razu.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              cześć mamusiunie!

              koniecznie pochwal się niuniakura nową fryzurą
              któraś z Was jeszcze do fryzjera szła chyba Ty agatko?
              annamaja jak ładnie Matyldzia się uśmiecha na zdjęciu, ja często nie mogę złapać jak Jakubek się uśmiecha, ale z reguly robię zdjęcia telefonem bo pod ręką a telefonem wiadomo kiepska jakość a i z opóźnieniem robi zdjęcie telefon
              u nas znowu pada śnieg i chyba nie pójdę na dwór

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                beau ja idę tez tylko że w sobotę


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  My po badaniu bioderek wszystko okij,następna wizyta w kwietniu

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Czesc
                    Annamaja sliczny usmieszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    wece jak szybko nasze dzieciaczki rosna. Ja chyba sobie z tego sprawy nie zdawalam. I juz teraz tesknie za tym wszystkim co z malenstwem zwiazane bo czas ucieka szybko moze za szybko.......
                    ja ze zdejciami tez tak mam jak beau ze zanim polece po aparat to minka ucieka gdzies. Albo jak wroce z aparatem to maly patrzy ciekawie co robe i tez nici ze zdjecia hihhihi
                    Ja dzis bylam z natusia u lekarza i co sie okazalo ze ma zapalenie zatok. Dostala antybiotyk ale martwie sie onia. Bo prawdopodobnie ma te zatoki juz od dawna (myslelsmy ze to alergia-bo pociagala noskiem ale nie zawsze) testy z krwi nie wykazaly alergii i wczoraj dostala wysokiej goraczki. Dzis doktor stwierdzil zapalenie zatok. Mamy skierowanie na badanie czy nie ma 3 migdala. strasznie sie tym denerwuje

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      dzieki dzieczyny, tak usmieszki sa takie bym powiedziala trudno uchwytne ale zawsze mam aparat pod reka, wiec troche ich juz uwiecznilam

                      wczraj bylysmy u mojej znajomej na babskim spotkaniu i Matylda zrobila furrore ale na koniec po 3 godzinie bycia w gosciach widzialam, ze juz teski za domem

                      milego popoludnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Matylda śliczna i pięknie się uśmiecha Ja też już trochę tych uśmiechów nałapałam. Przeważnie jak m rozmawia z Zosią to ja stoję z aparatem
                        Dziś Zosia od 7 krzyczy Coś jej nie pasuje, ale nie wiem co. Jeść za bardzo też nie chce. Teraz właśnie zasnęła i mam nadzieję, że dłuzej niż na 5 minut.
                        O chyba już się wyspała





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ada jak mala?

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Cześćć, u nas ok.
                            Fryz zrobiony ale aparat mi sie zepsuł Na gwarancji jeszcze jest tylko nie mam kiedy jechac oddać!!! I samochod nam sie popsuł Tysiąc złotych za naprawę!!! No ładny koniec roku. I jeszcze prezenty, których mieliśmy nie robić ale głupio będzie jak my dostaniemy a nikomu nie damy....
                            Kurka, pod kreską wejdziemy w Nowy Rok.

                            Ale nic, ważne że dzieciaczek rośnie zdrowo. Własnie dzis się dowiedziałam ze znajomej koleżanki dzidzia, która sie urodziła w pażdzierniku zmarła w listopadzie na śmierć łóżeczkową.... Straszne, nawet nie chce myśleć o tym!!!



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Dzień dobry mamusie!

                              niuniakura
                              wystraszylaś mnie tą śmiercią łóżeczkową, aż zaczęłam artykuły na ten temat czytać to straszne!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej mamusie,
                                U nas tez w porządeczku. Karola w przedszkolu a Hania obudziła się o 6 ale teraz śpi słodko.
                                niuniakura szkoda że aparat Ci się popsuł bo to duży wydatek nie mówiąc już o samochodzie! Jeju śmierc łózeczkowa , strasznie współczuje tej twojej znajomej nie mogę sobie nawet wyobrazić co ona teraz czuje
                                Aduś jak Zosienka?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X