Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witajcie mamusie ja dopiero teraz sie melduję ale caly dzionek byłam poza domem, mieliśmy dziś 2 szczepienie i wyobraźcie sobie jaki mój Jakubek był dzielny ani nie pisnął!!! Ani przy wbijaniu igły ani przy wstrzykiwaniu nic a nic, grzeczniutko leżał Panie były w szoku i chwaliły dzielnego Jakubka
    Ponadto Jakubek ma wzorcową wagę i długość jak na 3 miesięcznego chłopczyka- waży 6500g i ma 64 cm długości, całe 10 cm mi urósł

    Drogie mamusie ja też uchodzę za niezłego kierowcę, prawo jazdy mam od 12 lat ( o mamamija to już tyle czasu???) i dużo jeździłam swego czasu więc wprawy nabrałam.

    Nie mniej laurunia i ja gratuluję zdanego egzaminu, tym bardziej że moja koleżanka zdaje egz od 2 lat!!! Coś jej nie wychodzi potem testy sie przedawniają i znowu, jakaś wiecznie zestresowana na egzaminie i robi banalne błędy!

    Ja już leżę w łóżku, nogi mnie bolą na zmianę pogody poza tym dziś się nie wyspałam poszłam spać wpół do 24.00 a Kubuś obudził się przed pierwszą na amciu i po jedzeniu gaworzył do prawie 3 i nie mogłam usnąć a przed 7 znowu pobudkę miałam, dlatego dziś wcześnie w łóżeczku

    Jeszcze tylko o 22.00 kubek mleka odciągnę i luli ehhhh

    Miłej nocki Wam i dzieciaczkom życzę papa do jutra

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Nie mniej laurunia i ja gratuluję zdanego egzaminu, tym bardziej że moja koleżanka zdaje egz od 2 lat!!! Coś jej nie wychodzi potem testy sie przedawniają i znowu, jakaś wiecznie zestresowana na egzaminie i robi banalne błędy!
      taaaak, ponieważ nic dziwnego, i ja się załapałam na trudny okres, bo z roku na rok coraz ciężej o prawko i zdanie, szczególnie Wawa i łódz, co mają najniższą zdawalność graniczy z cudem teraz czekam kilka dni na odbiór, bo muszę ćwiczyć na naszym i dzieci zabrać tu i tam,, same wiecie

      aaa z innej beczki, Wy karmicie jescze piersią dziewczyny? Bo ja nie... stres zrobił swoje, z mężem trochę miałam hocki klocki.. a powiedzcie mi? czy któraś z Was miała cc? bo ja miałam drugi poród cc awaryjne(widzicie, nie tylko w samochodach są awarie) no i szybko doszłam do siebie, ale mam bliznę 15 cm, bo dziecko duże, i szybko wyjęli, a lekarz mi mówił, że mogę kolejne rodzić naturalnie? no ja chcę tylko dwójkę, ale jakby co... ojejj, ale nie rozejdzie się blizna?










      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Ja jeszcze karmię piersią. Z butelki Zosia nie bardzo chce pić, nawet moje mleko. Chociaż jak ma dzień to wypije z butelki. NIe wiem od czego to zależy.
        Ja rodziłam naturalnie, ale też słyszałam opinie lekarzy, że po cesarce można rodzić naturalnie.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witam i sobotnie dzien dobry mowie.
          U nas dziś śniezyca straszna, na dwór chyba nie ide, może póżniej jak troche przestanie.
          Mała dziś do 9 spała z kilkoma przerwami, teraz znowu zjadła i poszła spać.
          Mielismy dziś jechac na badanie krwi ale zaczęla ładnie przybierać na sztucznym mleczku i jak sie dowiedziałam że pobierają z zyły z głowy albo z rączki ( w zalezności jakie zyły sa) to odwołałam. Nie chce na darmo malej stresować jak wszystko jest ok. dziecko jest wesołe, bawi sie, nie jest apatyczne wiec po co to.

          Laurunia
          to będzie wszystko zależało od czasu jaki upłynie, podobno minimum 2 lata no i od stanu blizny ale znam osobu co bez problemu rodziły.

          Mnie z lewej piersi pokarm prawie zniknął za to prawa calkiem, całkiem. Jeszcze 3 dni nie moge karmić a potem bede próbowała choć z tej prawej odciagac jeszcze troche zeby mała dokarmić.
          Last edited by niuniakura; 18-12-2010, 13:27.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            niuniakura ze mną w szpitalu rodziła kolezanka-urodziła 4 dni wczesniej, ale ten jej maly dostał takiej zoltaczki ze 3 razy w szpitalu lądowała ostatnim razem we wroclawiu w klinice i wiesz co malemu robili tam badania i tez w główkę się wstrzykiwali była tam 8 dni i tyle badań małemu robili bo ta zółtaczka mu nie schodzila nie wiedzieli lekarze dlaczego bo wyniki dobre miał i w główce zrosty już mu zaczęły się robić już nie mieli gdzie sie wkłuwac!!! biedne to dziecko!!!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Wyobrażam sobie co sie maleństwo nacierpialo....
              Dlatego chce tego malej oszczedzić na razie bo przecież nie ma powodów by dziecko kłuć!
              Wkurzyłam sie bo kurier miał przyjechać, czekałam na niego, na spacer nie poszłam a głąba nie ma!!!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                A ja dziś zostałam sama z Zosieńką. Mąż pojechał sobie na imprezę bez nas Zosia próbuje zasnąć, chociaż nie wiem czy jej się uda do 23.
                Mam pytanko. Czy zakładacie swoim dzieciaczkom pod spodenki rajstopki w domu? Zaczynam mieć wątpliwości do ubierania dziecka, bo oczywiście wszyscy mi powtarzają, że źle Zosię ubieram





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej mamusie jestem dziś pierwsza widzę

                  ada ja do spania zakładam samego pajacyka nic pod spód a w dzień też bodziak i np półśpiochy a mam w pokoju 19-20 stopni, wczoraj byłam u rodziców palili w kominku i nagrzało się do 24 stopni z haczkiem i myślałam ze sie ugotuję, porozbierałam małego, chociaż moja mama też by go przykrywała ciągle, jak małego ubierałam grubiej do spania to bywało że miał mokre włoski z tyłu, więc ubieram tylko 1 warstwę i już!

                  niuniakura
                  a co to nie wszystkie prezenty przyszły że na kuriera czekałaś? ja nie kupiłam bratankowi prezentu jeszcze moje koncepcje okazały się nie trafione i nie wiem co takiemu 3-latkowi kupic?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    beau prezenty juz wszystkie tylko mój strój na sylwestra miał przyjść
                    Dziś za to godzinke spacerowałyśmy.
                    Kurcze, problem mam, jutro z mała do lekarza idziemy bo obsypuje ja po bebilonie pepti. Ma też szorstkie i suche plamy na skorze rączek. Widocznie za malo hydrolizowane jest białko w tym mleku i na Nutramingen musimy przejść. Kurcze, ono jest ponoć paskudne w smaku.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      czesc Mamusie
                      Ja bylam dzis na zakupach caly dzien. Jak wyszlam kolo 11stej to wrocilam o 22giej. Masakra tyle ludzi ze szok jakby kazdy(tak jak ja czekal na ostatnia chwilke) Ale juz wiekszosc kupiona. Jeszcze wybieram sie we wtorek na zakupy z siostra a no i jeszcze do fryzjera Jak maly mnie zobaczyl jak wrocilam to dossal sie do piersi i nie mogl oderwac az biedaczek zasnal slodziak z niego.
                      Ja malego na noc w pajacyka ubieram i przykrywam kocykiem(albo dwoma bo czasem w nocy nie grzeja i zimno) a w dzien to body z dlugim i spodnie jakies. Nie zakladam mu krotkiego rekawka bo zaraz ma czkawke. Moj synek uwielbia ciepelko tak jak ja Dobrze ze ze spaniem wrodzil sie do tatusia.
                      beau jesli chodzi o prezent dla 3 latka to mysle ze chlopiec zadowolony bylby z narzedzi(takich dla dzieci) jak mlotek, skrzynka na narzedzia. A moze kolejka by mu sie spodobala. Bo wiem ze dzieciaczki uwielbiaja kolejki(te drewniane z tomasa-one sa drogie) ale mowie o jakiejs innej, mysle ze radohce mialby z takiej.
                      Ja wlasnie dzis mojej malej kupilam zestaw do robienia babeczek i ciasteczek. Jutro zaczynamy pieczenie(to bedzie w mikrofali-jakies nowe wyszly ale sa super-sama sie pobawie z nia))))) A ona uwielbia pomagac nam w kuchni. Moze robic wszystko byle pomagac. I cieszy sie jak potem wszystkim smakuje)
                      oki zmykam zaraz spacx bo wykonczyly mnie te zakupy pappa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej mamusie,
                        Dzisiaj to miałam trochę czytania, nie miałam w ogóle czasu wejść ostatnio.
                        W sobotę byłam u fryzjera trochę się przedłużyło bo zamiast 2 godzin byłam prawie 3, 5 ale wyszłam odmieniona i tego potrzebowałam. Męzuś został z dziewczynkami, Hania grzeczna była, odciągnęłam buteleczkę mleka i wszystko wypiła.
                        Co do prezentów to ja tez już wszystkie mam tylko muszę popakować.Czy wy czujecie że święta i koniec roku za parę dni?...ja nie za bardzo ale ten czas leci
                        Ada ja nie ubieram rajstop w domu ale jak na dwór wychodzę to czasami tak.. w dzień zakładam jej body z długim + śpiochy i jak jest zimniej to sweterek a na noc pajacyk.


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          No właśnie, ja ubieram podobnie jak Wy. W domu nie zakładam Zosi rajstop pod spodenki, ale wszyscy mi wypominają, że Zosia ma "gołe nóżki". Już się zaczęłam zastanawiać, może faktycznie jestem wyrodna matka i dziecku zimno, ale kark ma ciepły. A raz ją ubrałam trochę grubiej, to krzyczała, bo jej za gorąco było. No i była cała spocona.
                          Ja jeszcze coś musze dokupić z prezentów, ae drobiazgi, no i wszystko trzeba popakować. Trzeba jeszcze choinkę ubrać
                          Jutro mamy jechać do ortopedy na kontrolę, ale na razie nie mogę się dodzwonić. Mam nadzieję, że już nie będzie trzeba nosić ręcznika ani szelek.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            cześć, my po lekarzu. Mała w 20 dni na sztucznym mleku pół kilo przybrała
                            I na razie pani doktor nie kazała zmieniać bo zmiany sa minimalne i układ pokarmowy powinien sie dostosować.
                            Dziewczyny, ja tez nie przegrzewam malej i rajtuz nie wkładam. W nocy ma pajac, bez body i cieply śpiworek a na dłonie skarpetki bo jej marzną.
                            W dzień body z dlugim i śpiochy albo pajac. A jak ma spodnie to tylko skarpety.
                            Temp. w domu 20 stopni i zimno jej nie jest. Nawet jak ma łapki zimne to kark zawsze ciepły. dzieci trzeba hartować moim zdaniem, tylko moja mama jak przyjezdza to cały czas mówi zeby ja ubierać.Ale ja swoje wiem.

                            agata fajnie ze dobrze sie czujesz w nowej fryzurce, to jest podstawa.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              ada zadałaś bardzo dobre pytanie... sama zastanawiałam się nad kwestią ubierania Malucha w domu... ja pochodzę z "zimnego chowu" więc też nie chciałam Bąbla przegrzewać, ale teściowa z którą obecnie mieszkamy krzywo na mnie patrzyła i zrobiła mi małe pranie mózgu, że ciepło być musi! dla świętego spokoju, jak już zakładam mu spodenki, to pod spód wkładam rajstopki.... ale jak tylko jest okazja, to fika na samych rajstopkach i bodziaku z długim rękawkiem...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                My po szczepieniu,mała wazy5800,
                                Ja ubieram ciepło małą-i reszte dzieci-bo u nas zimnawo-ona ma w dzień rajstopki,body,bluzeczka,spodnie,bluza z polaru,paputki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X