Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Dzień doberek jestem dziś!
    wczoraj poszłam w odwiedziny do teściów bo szwagier przyjechał i tak się złożylo że zostali u teściów
    dziś za to przyjdą do nas w odwiedziny....
    mamusie jakby agatka nie zaczęła tematu paciorkowca to bysmy były zielone, ja w nast. tygodniu też pójdę zapytać o to badanie!
    A wiecie co? obdzwoniłam wczoraj wrocławskie sklepy z zapytaniem o wózek który chciałam obejrzeć i nie mają w ogóle z 6 sklepów które na stronce znalazłam jako takie które te wózki mają zrobiło się 3 ale nie mają buuuu!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Ja mam wizytę 7 jak nie zapomnę to spytam o to badanie,jak zacznę rodzić wcześniej to już też nie zapytam

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        a mnie to mój maluszek tak wiercił wczoraj dziury w brzuchu że aż mnie to denerwowało mówiłam żeby poszedł spać ale nie chciał i mi kuksańce sprzedawał
        jakaś śpiąca dziś jestem no zresztą w taką pogodę nic dziwnego, rano się obudziłam a tu za oknem szaro już...widać że lato się kończy...

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Mi za to całą noc rece drętwiały

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Cześć dziewczynki,
            Ja o paciorkowcu słyszałam od koleżanki która niedawno robiła więc się spytałam mojej ginki i ona powiedziała że będziemy robić bo większość szpitali chce wiedzieć bo jeśli jest taka bakteria to od razu podają antybiotyk i dziecko się nie zarazi.
            A my wczoraj nie dotarliśmy do lekarza z Karolą bo zadzwonili że lekarka się rozchorowała i idziemy 9 września, a po południu poszliśmy na zebranie które trwało 2 godziny.. trochę długo i strasznie się tym zmęczyłam... ale fajnie 1września Karolinka idzie zobaczymy jak się zaadoptuje
            W niedziele urządzam jej 3 urodzinki, więc trochę pracy będę miała w weekend. Szkoda że się zrobiło tak ponuro, u mnie pada


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witam mamunie!
              Mam kryzys. Tak mi się nie chce leżeć Ale czego się nie robi dla dziecka. Ostatnio szybko cierpnę, więc przewracam się z boku na bok.
              Wczoraj teściu przywiózł odnowione łóżeczko Musimy kupić tylko materacyk i pościel i Matylda będzie miała gdzie spać
              Moja ginekolog też mi nic o paciorkowcach nie mówiła. Wizytę mam tak jak Podolec 7 września
              Agatko w takim razie życzę szybkiego przygotowania i miłej imprezy, a Karolci wszystkiego najlepszego!
              Last edited by ada84; 27-08-2010, 09:29.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                agatko a Ty to w ogole taka aktywna jesteś a mnie to się nic nie chce juz!
                adus zmajstruj zdjęcie z łóżeczkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  No to zmajstrowałam To zdjęcia łóżeczka, rożka i kocyka
                  Attached Files





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Aduś ładne rzeczy kupiłaś, Matyldzia będzie miała już gdzie spać
                    Beau co roku urządzam dla niej imprezę i dla mojego m bo oni razem mają tego samego dnia urodziny.. narobię się a potem nie mam na nic siły, a teraz ... dobrze że jeszcze miesiąc do porodu to może dam rade


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witajcie dziewczynki mi sie już nic nie chce taka jakaś sflaczała chodzę i ciągle mnie coś denerwuje (dosłownie wszystko) Wczoraj byłam z małym na ściągnięciu szwów na szczęście wszystko ok....Dzisiaj jeszcze pozamawiałam sobie butelki, smoczki, i to by było chyba wszystko co mi brakowało Tak więc w poniedziałek ide do lekarza i mam nadzieję że to będzie już ostatnia wizyta


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Agatko coś wiem o pracach przy imprezce. My robiliśmy tydzień temu parapetówkę i też już na końcu miałam dość. Za to teraz sobie wypoczywam, aż za dużo nawet





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Czesc mamusie
                          jesli chodzi o paciorkowca to ja mialam robione badanie na ostatniej wizycie. Jeszcze wynikow nie mam pewnie dostane za dwa tygodnie przy kolejnej wizycie. Czuje sie spoko tylko juz mi sie nie chche z brzuchem chodzic tzn chcialabym juz tulic malego na raczkach. Juro wybieram sie na ostatnie zakupy dla niego. Kolyske juz mam taka malutka dostalam po znajomej dzieciach, musze tylko przescieradelko dokupic. Jutro tez jakikes butelki bo nie wiadomo jak bedzie wygladalo karmienie piersia no i jeszcze kilka kaftanikow takich zapinanych a nie wkladanych przez glowe. Popatrze jeszcze czego mi brakuje i jutro wszystko kupuje-coby miec juz z glowy wszystko.
                          I wiecie co ostatnio ciagle chodze glodna jakbym mogla zjadlabym "konia z kopytami" hihihihih
                          oki zycze udanego i milego weekendu buzka

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam mamunie i życzę milego weekendu


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć mamusie w końcu zajrzałam, przez gości nie było wcześniej czasu, aduś ładniusie rzeczy dla Małej masz, łóżeczko ładnie odnowione
                              marlenko ja też sflaczałam, już mnie tak zaczyna ciągnąć w dole brzucha i wstawać mi ciężko jak się położę!
                              dziewczyny rozmawiałam właśnie z koleżanką jest 3 tyg niżej w ciąży niż ja dzwoniła zapytać czy może już urodziłam heh w każdym bądź razie w 1 ciąży robili jej paciorkowca, muszę koniecznie moją gin o to zapytać i wybiorę się w poniedziałek do niej!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Mi w żadnej tego badania nie robili.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X