Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
    Jestem już po lekarzu. Było dzisiaj tyle kobiet, że nie dość, że czekałam 4 godziny w kolejce to jeszcze mi usg nie zrobiła Także dalej nie wiem ile mała waży. Miałam robione ktg i okazało się, że mam już skurcze, a poza tym szyjka mi się skruciła, więc znowu muszę leżeć Chciała mnie nawet dać do szpitala, ale wolę w domku poleżeć.
    Na szczęście zrobiłam dziś większość zakupów i zamówiliśmy też wózek. Dobrze, że zdążyłam poprać i poprasować ubranka dla Matyldzi.
    Ada, to rzeczywiscie dobrze, ze sie wyrobilas z praniem dla malej wczesniej i masz juz pozamawiane co trzeba.. No coz, lez kobitko i sie nie forsuj.. Odpoczywaj. a waga malenstwa nie jest az tak wazna, bedzie ile bedzie - glowa do gory! Poczytaj sobie teraz albo poogladaj poradniki - ja dzis ogladnelam "Co nieco o rozwoju dziecka" Pawla Zawitowskiego i jestem b. zadowolona - duzo monzna sie nauczyc i dowiedziec. A takze uspokoic. Polecam wszystkim, szczegolnie tym niedoswiadczonym jak ja

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      kurcze adus szkoda że nie zrobila Ci tego badania, powinna robić na każdej wizycie i nie mów że kolejna wizyta za miesiąc...czy jakoś na samo USG zapisali Cie wcześniej?
      agatko ja wczoraj też troche przemeblowania robiłam w końcu jeden z pokoi nie jest juz składzikiem, powywalałam co nieco (a raczej mąż pod moje dyktando) inne poznosil do piwnicy i mam wolny pokoik, robiłam troche miejsca na dzidziusiowe rzeczy ale jeszcze troche mało tego miejsca mam

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Adus a jaki wózeczek zamówiłaś?
        Dziwne że nie zrobiła Ci usg jak jesteś umówiona a kiedy masz teraz wizytę, za miesiąc? Ada A ty chodzisz prywatnie?
        A ja dziś czekam na "fachowca od pralki" bo nam się popsuła i nie mogę jej otworzyć żeby wyjąć pranie, cieszę się że udało mi się zrobić wcześniej pranie dla Hanusi


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Beau, Agatko nastęną wizytę mam za 2 tygodnie. Chce zobaczyć czy nie jest gorzej. Boję się, że mnie wyśle do szpitala za 2 tygodnie, albo, że trafię tam wcześniej Na wizyty chodzę na kasę chorych.
          Agatko zamówiłam wózek firmy Gusio. Podobny do tego wózka, chociaż to nie do końca ten model http://www.gusio.pl/nowy.php





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Ada, leż i się nie denerwuj - to najlepsze co możesz zrobić dla swojej Matyldy. Zrelaksuj się, poczytaj. Wózio fajny.

            Ja mialam wczoraj straaaaszna zgage, w dzien i w nocy - siedzenie prosto juz nic nie daje bo malenstwo uciska juz na watrobe i zoladek tak czy siak..

            Zostało mi 25 dni do cc...

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              ojej - pomylka - to juz tylko 21 dni!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                Beau, Agatko nastęną wizytę mam za 2 tygodnie. Chce zobaczyć czy nie jest gorzej. Boję się, że mnie wyśle do szpitala za 2 tygodnie, albo, że trafię tam wcześniej Na wizyty chodzę na kasę chorych.
                Agatko zamówiłam wózek firmy Gusio. Podobny do tego wózka, chociaż to nie do końca ten model http://www.gusio.pl/nowy.php
                adus kochana zatem poleż poodpoczywaj troszkę, bo do szpitala trafic to nic przyjemnego, nie wiadomo ile by Cię tam trzymali...a wózio ładniusi a kolorystyka taka w zieleni będzie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  annamaja ja sobie zaaplikowałam sodę ale inaczej bo czytałam gdzieś wcześniej zeby na łyżeczkę troche sody nabarać łyknąć i popić dużą ilością wody ale nie pomogło, a potem po prostu rozpuściłam sodę w wodzie wypiłam to paskudztwo ale przeszła mi zgaga, spróbuj może (też tak miałam że całą noc mnie zgaga trzymała dopiero w pracy ten "koktajl" wypiłam) zgaga to coś okropnego

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Beau, tak zrobię - tylko muszę kupić. Dzięki.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja to chyba ty będziesz następna?
                      Adus wózek ładny a szpitalem to się nie przejmuj bo jeszcze przecież nie wiadomo do końca, odpoczywaj


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                        Annamaja to chyba ty będziesz następna?
                        Adus wózek ładny a szpitalem to się nie przejmuj bo jeszcze przecież nie wiadomo do końca, odpoczywaj

                        ja, podolec i beau mamy podobny termin, chyba ze jeszcze kogos pominelam?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                          ja, podolec i beau mamy podobny termin, chyba ze jeszcze kogos pominelam?
                          tylko Ty annamaja masz już wyznaczony termin cc a my będziemy czekać aż nasze dzidziusie zdecyduja sie wyjść czyli może być że przenosimy bynajmniej czytałam że pierworódki mają tendencję do przenoszenia, zobaczymy ile w tym prawdy???
                          Last edited by beau; 25-08-2010, 14:01.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                            tylko Ty annamaja masz już wyznaczony termin cc a my będziemy czekać aż nasze dzidziusie zdecyduja sie wyjść czyli może być że przenosimy
                            albo Wasze dzieciatka zapragna zobaczyc Was wczesniej Tylko około 5% dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie. Inne przychodzą na świat dwa tygodnie wcześniej lub dwa tygodnie później i też są traktowane jako dzieci urodzone o czasie

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Dziękuję za słowa otuchy. JUż mi lepiej Napinanie brzucha jeszcze da się przeżyć, ale skracanie szyjki niestety odczuwam w postaci bolącego krocza. Chciałabym wytrzymać do 38 tygodnia. Zobaczymy czy się uda.
                              Beau zastanawiałam się nad zielonym albo czerwono-bordowym wózkiem, ale mąż marudził, że będzie się szybko brudził. Ostatecznie wybraliśmy 7 http://m-store.pl/wozki/tkaniny/PL/600/27.jpg Jak tylko odbierzemy to wstawię zdjęcie

                              Ciekawe, która będzie następna. Możemy dla rozrywki obstawić
                              Last edited by ada84; 25-08-2010, 14:30.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witam Mamusie
                                znow mam do nadrobienia zaleglosci Ja na pewno malego ze szpitala odbiore z fotelikiem. Tu zeby dostac dziecko ze szpitala musze miec spelniona liste rzeczy przy wyjsciu. Wszystko jest sprawdzane i dopiero "wydadza" dziecko. Koniecznoscia jest fotelik.Co prawda do szpitala mam 10 minut i rownie dobrze moge wrocic wozeczkiem jak bedzie cieplo.
                                Co do wozka to jednak kupie z gondola. Tylko nie wiem jaki. Zastanawialam sie na boogabu ale zajoma miala taki i mow ze niewygodny dla dziecka. Wiec chyba zostane przy maclarenie. Ale jeszcze mam troszke czasu. Dzis jade ogladac wozki bo wczoraj mi sklep przed nosem zamkneli
                                Agatko nie martw sie mysle ze z mala bedzie wszystko oki.
                                Co do smoczkow to do szpitala nie zabieraz zadnego. Nati nie chciula i wychowala sie bez smoczka moze Nikus bedzie taki sam. Co prawda mam zakupione smoczki bo nigdy nie wiadomo zobaczymy.
                                Ada84 teraz sobie odpoczywaj i niczym sie nie martw. Masz juz wszystko zrobione wiec teraz tylko oczekiwac na malenstwo a wszystko bedzie dobrze.
                                A ja wczoraj bylam u doktora. Okazalo sie ze nadal mam za duzo wod pl;odowych (mowili ze jakies 20 jednostek ale nie wiem czego) w nastepny piatek jestem skierowana na badania dodatkowe. Powiedzili mi ze jak przyjdzie 37 tydziec ciazy to juz moge rodzic(teraz mam 35 tydzien i 5 dni) wiec zostalo mi juz nieweiele ale jak bedzie pewnie zobaczymy.
                                Martwie sie tym i juz, a w necie nie chche czytac bo tylko sie stresuje. Powiedzili ze wod jest duzo i naciskaja dziecko do dolu. No coz czekam na badanie w przyszly piatek. Milego dnia mamusie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X