Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
    witam i od razu gratulacje dla GIZELKI....ja już też bym mogła urodzić.....co do imion to Dominik miał być Zuzią i takie imie u mnie pozostanie a o zdanie męża sie nawet nie pytałam przy pierwszym jak i teraz.... tak ma być i już Pozdrowionka
    hehe, mój też przystał bez protestów, bo wiedział, że jak ja tak mówię, to...!
    I zadowolony summa summarum

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      dziewczyny mój małż niby ugodowy a tu się stawia oj coś chyba muszę pobiadolić to się może zgodzi!
      annamaja "gadaj" tu zaraz co za sesja brzuszkowa? mój małż troche mi pstryka zdjątek i chciałam taką sesję ale on nie ma na razie czasu- koniecznie musisz pokazać zdjęcia- ja uwielbiam oglądać takie sesje!!
      a co do energii to też mi jej jakos brakuje i pewnie tropiki temu winne, bo rano byłam jakaś "zdatna" a teraz skapciała!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        beau, mój też nie ma czasu - dlatego dziś po 20:00 umówiłam nas do takiej fajny pary fotografów - robią sesje rodzinne i ciążowe, etc. Chcę bardzo mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu, więc odłożyłam grosza i idziemy!
        Jak odbiorę odbitki to cosik wrzucę tutaj

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Annamaja 5 razy na siku, to chyba bym nie dała rady. Ja wstaję raz i tak trudno mi się zwlec z łóżka, że czekam jak długo mogę. Czekamy na zdjęcia

          Z moim małżem też nie bardzo mogłam się dogadać w sprawie imienia dla chłopca. Albo mi się nie podobało albo jemu. Na szczęście ma być dziewczynka Chociaż mój tata niecierpliwie czeka na wnuka, bo już ma 3 wnuczki i znajomi mu dokuczają, że nie jest prawdziwym dziadkiem

          A na kawkę też się z chęcią skuszę Wygląda smakowicie





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Czesc mamunie, melduje sie jako pierwsza. Sesja wczorajsza fajna - w sympatycznej atmosferze - ciekawe doswiadczenie . Odbitki beda we wrzesniu.

            A tak poza tym - Kiepsko znow spalam... I za duzo weglowodanow pochlaniam... Help!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              cześć dziewczynki zatem ja melduje się jako druga
              annamaja a ta sesja to w plenerze była czy w studio? oj ja sie nie mogę doczekac na zdjęcia
              co do węglowodanów to cóż ja po ostatnim badaniu sobie odpuściłam, nie jem po prostu kolacji już i tak przytyłam do rozmiaru kuleczki więc odchudzanie nieuniknione
              ja dziś wstawałam 2 albo 3 razy siku już nie pamiętam

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Hej,
                Ja dziś też wstawałam na siusiu ale tylko raz, trochę się nie wyspałam bo strasznie duszno w pokoju było i Karola przyszła do nas do pokoju i chciała z nami spać.
                Annamaja taka sesja brzuszkowa to super sprawa, koniecznie wstaw zdjęcia
                Beau uważaj tylko za bardzo się nie odchudzaj, mam nadzieje że śniadanko duże jesz
                Dziś do nas przyjezda na chwile moja mama a po południu teściowa więc będziemy miały dzień zajęty... a jutro mamy w planach zakupy.. szukam dla Karoli większego łożka, zbliżają się jej 3 urodziny więc myślę ze to będzie fajny prezent dla niej.
                Last edited by agatakul; 13-08-2010, 08:58.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  agatko bez obaw to nie odchudzanie bo jem wszystko a po obiadku juz nie jestem glodna
                  u nas tez duszno było ale wiatraczek wlączyliśmy

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hey ja mam gości braciszka i jego dwie córki.Mały znów śpi w łóżeczku bo im pożyczylismy pokój i łózka dzieci.
                    Gizelka szczęśliwa,mały w nocy raz sie obudził,dała mu am z butli a dzis przystawi do cyca,no i cały czas śpi a ona niby śmiga

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej dawno się nie odzywałam jakos czasu nie miałam może mnie jeszcze pamietacie

                      Fajnie że u was wszystko dobrze

                      Dla Gizelki gratulacje Michałka

                      U nas tez dobrze nasz Mateuszek okazał sie Kingusią i będzie córeczka

                      Więc przedstawiam wam Kinge

                      Czekamy na Ciebie maleństwo



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        witaj Kassiu po dlugiej nieobecności pamietamy Ciebie a jakże!
                        Gratuluję Kingusi!
                        jak przygotowania z wyprawką? pamietam że komode i łóżeczko safari zamawiałaś, już pewnie doszlo i czeka złozone na Kingusię?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Było zamówione ale nie doszło pani ze sklepu nie chciała nic powiedzieć czemu.

                          Kupilismy inne ale jescze nie złożone... Czekam na poczętek wrzesnia z rozkładaniem (bo się boje że muchy swój slad na nim zostawią). Ubranek już troche kupiliśmy nowych ale duzo mamy spadkowych

                          Po szkole rodzenia mamy duzo próbek kremów i tym podobnych i teraz się zastanawiam z jakiej firmy kupić kosmetyki
                          Czekamy na Ciebie maleństwo



                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez Kassiaa Pokaż wiadomość
                            Było zamówione ale nie doszło pani ze sklepu nie chciała nic powiedzieć czemu.

                            Kupilismy inne ale jescze nie złożone... Czekam na poczętek wrzesnia z rozkładaniem (bo się boje że muchy swój slad na nim zostawią). Ubranek już troche kupiliśmy nowych ale duzo mamy spadkowych

                            Po szkole rodzenia mamy duzo próbek kremów i tym podobnych i teraz się zastanawiam z jakiej firmy kupić kosmetyki
                            ooo zaliczyliście szkołę rodzenia i jak wrażenia?
                            ja kupilam kosmetyki z Nivea...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                              Hey ja mam gości braciszka i jego dwie córki.Mały znów śpi w łóżeczku bo im pożyczylismy pokój i łózka dzieci.
                              Gizelka szczęśliwa,mały w nocy raz sie obudził,dała mu am z butli a dzis przystawi do cyca,no i cały czas śpi a ona niby śmiga
                              oo podolec jakoś tego Twojego posta nie widziałam wcześniej
                              jak juz śmiga to dobrze, za pare dni ją wypuszczą do domku to nam tu sprawozdanie zrobi jak trzeba i mam nadzieję wkleji zdjęcie maluszka

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Kasiu gratuluje córeczki
                                Beau ja tez kupiłam trochę kosmetyków dla małej głównie Nivea
                                Ciesze się że Gizelka czuje się lepiej i zniecierpliwością czekamy na zdjęcie Michałka
                                Wróciłam ze spaceru strasznie się zmachałam gorąc straszny


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X