Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć wszystkim mamusiom, wczoraj jakoś nie zajrzałam do Was niedobra jestem! Ale w pracy nie było czasu a w domu chęci przez ten sajgon co ja tam mam! nie miałam siły wczoraj sprzątać jakoś wyjątkowo czułam się jak balon! poszłam odwiedzić teściową bo przyjechała z Anglii i przywiozła troszkę ciuszków dla małego, zrobiłabym Wam jakąś foteczkę ale ciuchów od niej nie zabierałam bo to w walizce a my na piechotkę poszlismy i nie chciało nam się dzwigać
    maronka jak dostaniesz przesyłeczkę to poproszę o foteczki juz umieram z ciekawości co wybrałaś dla swojej dzidzi
    annamaja u nas był w poprzedni weekend festyn z okazji dni miasta ja co prawda nie bylam ale sobie oglądałam zdjęcia w internecie i też widziałam same wózki i wózeczki oj wysyp dzieci wysyp!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej mamuśki
      Mnie też wczoraj nie było ale jak wyszłam rano to wróciliśmy wieczorem.
      Ale fajnie że nie trzeba iść do pracy. A ty Beau ile jeszcze będziesz pracować ?
      Dziś jade do teściowej, zostawię małą i pójdę do kilku sklepów i fryzjera.
      A w poniedziałek przyjeżdza do mnie moja mama i jedziemy do sklepów skompletować trochę wyprawkę dla małej-już się doczekać nie moge
      Miłego słonecznego dnia


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        o agatko też mi się już do pracy nie chce chodzić ja jeszcze tak z 2 tygodnie myślę popracować, chociaż teraz jak rano patrze na ten mój bałagan w domu to wolę iśc do pracy heh okazuje sie że tyle rzeczy nazbieralismy w starym mieszkaniu jakoś się mieściły a teraz nie chcą za mało mebli mamy, ale mama mi obiecała pomóc posprzątać ten tajfun dziś...co do wyprawki to pochwal się potem co kupiłaś! a i fryzurką nową też koniecznie się pochwal

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Moja mam slyszala, ze dzis jest dzien kobiet w ciazy i zlozyla mi zyczenia - to mile choc szukalam teraz w necie czy cos o tym pisza ale nic nie znalazlam... tak czy siak - wam tez skladam zyczenia z tej okazji - aby nam sie maluchy zdrowe urodzily i oby zadnych konfliktow porodowych nie bylo!!! a takze zebysmy szybko wrocily do formy po wydaniu naszych malenstw na swiat!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Wpadłam tylko na chwilkę, żeby się z Wami pożegnać na jakiś czas. Dzisiaj się wyprowadzamy. Oczywiście wrócę do Was za jakiś czas tzn. miesiąc albo pół, jak sobie założymy internet. Trzymajcie się i dbajcie o siebie i o maluszki
            Mam nadzieję, że szybko do Was wrócę





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              No to pa.Oby szybko ci neta podłączyli.Ja sprzątam

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                Wpadłam tylko na chwilkę, żeby się z Wami pożegnać na jakiś czas. Dzisiaj się wyprowadzamy. Oczywiście wrócę do Was za jakiś czas tzn. miesiąc albo pół, jak sobie założymy internet. Trzymajcie się i dbajcie o siebie i o maluszki
                Mam nadzieję, że szybko do Was wrócę
                Adus papa i wracaj szybko do nas!
                Ja też dziś sprzątałam ten mój sajgonik jeszcze kuchnia została do posprzątania ale muszę odpocząć bo zjadłam obiadek właśnie
                annamaja nie słyszałam o dniu ciężarnych ale fajnie jak taki jest
                pozdrawiam wszystkie mamusie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Wszędzie pustki-allllllllllllllloooooooooooooooo kaj wy

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    ja jestem i Was czytam tylko jakoś nie mam weny do pisania... najchętniej to bym całe dnie spała....Pozdrowionka i miłego popołudnia ja zaraz jade z dzieckiem nad jeziorko (tak mi sie nie chce)


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      cześć mamusie, jestem w końcu, cały dzionek byłam poza domem a wczoraj porządki robiłam i byłam skapciała na koniec dnia, mam zdjęcie brzuszka już wam wklejam, jeszcze chciałam wam pokazać jaki ładniusi kombinezonik dla dzidziusia przywiozła mi teściowa z anglii ale nie wiem czy zdjęcie mi wyjdzie bo już ciutke ciemno się zrobiło
                      a więc najpierw ja "kluseczka"
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        i zrobiłam zdjęcie kombinezonika i ręczniczka jeszcze takiego śmiesznego od teściowej...
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          puk puk dziewczynki jestem dziś!
                          tak mi się rano nie chciało wstawać do pracy nie lubie poniedziałków buu i jakaś "kopnięta" dziś jestem byle dotrwać do 15stej...

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Fajna twoja fotka ,masz ładną sukienkę.Kombinezon super i ręcznik też.
                            Ja nie dawno wstałam,mały jeszcze kima

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej mamunie
                              Ja się witam z domku.Czekamy na moją mame bo ma do nas przyjechać.
                              My dzisiaj sobie pospałyśmy bo prawie do 8smej.
                              Beau ale ładna fotka i ubranka dla maleństwa.
                              Ada wracaj do nas szybko kochana!


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                dzięki dziewczyny za komplementy a wiecie 1 raz wczoraj kiecke założyłam i ojjjj ale super przewiewnie nie to co w portkach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X