Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau...kochana ale pomyśl,ze potem będzie tak pięknie.....tylko jeszcze odpocznij przed maleństwem....och jak ja bym chciała przeprowadzić się na ciut większe....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Dzień dobry mamy Ależ u nas pada dziś A ponoć miało być 23stopnie taaa... chyba w mieszkaniu jak piekarnikiem nagrzeje...:/ Oj mam już dość tej brzydzi na zewnątrz! Gdzie to lato, gdzie to słońce...?
      Życzę spokojnego weekendu!


      'Poznasz głupiego po czynach jego!'
      Chcieć to móc!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Gizelka śliczny ten Twój maluszek Ja swojego jeszcze z profilu nie widziałam Może kiedyś się ustawi odpowiednio





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          U nas ładna pogoda.Ja posprzątałam ale jeszcze nie wszystko,zrobiłam obiadek był brat z rodzinką

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            witajcie dziewczynki...troszke mnie nie było ale męża mam w domu i tak troszkę sie szwędamy to po rodzicach to po znajomych i jakoś nie mam czasu zajrzeć....wy tak ciągle piszecie że u Was ciągle pada a u na s ani kropla moi rodzice gospodarke mają i sie już modlą zeby jakaś kropla spadla bo wszystko usycha.... a tak poza tym to sie nudzę wczoraj opijałam (coca-cola) zdany na 5 licencjat mojej siostry dzisiaj znowu idziemy na grilla i tak jakoś te dni lecą...Miłego i słonecznego dzionka


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              maronka zapraszam do mnie u nas nie pada od tygodnia, dziś tez ładnie jest nawet upalnie
              gizelko jak już ładnie widać twojego synusia

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam mamunie!

                Pozdazdroscilam Ci Gizelka pieknego zdjecia malucha i zalaczam takze profil mojej niuni z polowkowego USG, czyli 22tc + 6 dni /dzis mam 27tc + 2d/. Same powiedzcie - slicznosci!

                U mnie pogoda cudna, takze nastroj tez pogodny

                Nie moge doczekac sie poniedzialkowej wizyty u ginekolog! Mam wielka nadzieje, ze Matylda rozwija sie jak nalezy...

                Sciski dla Was!

                P.S. Kupilam dzis spiworek do spania dla malej,. w Lidlu za 29,90 pln. Taki w groszki ze slonikiem i hipciem - szaro-bialo-rozowy, słiiiitiiiii!
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Cześć Dziewczyny.
                  Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że się Wam wtrącam do wątku, ale mam sentyment do wrześniówek, bo mój Kubuś również (miał być) z września (24), ale wyszło jak wyszło i urodził się 29 sierpnia, na szczęście zdrowy 10pkt APG.
                  Śliczne te Wasze maleństwa! Jak się na nie napatrzę to aż mi się chce mieć kolejne! :* No nic, nie przeszkadzam . Już niedługo Wasz czas...

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Jest nadzieja na fotke mojego brzuszka,kupiliśmy to usb z bluetooh.Może maż mi zrobi fotkę to wstawię

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                      Jest nadzieja na fotke mojego brzuszka,kupiliśmy to usb z bluetooh.Może maż mi zrobi fotkę to wstawię
                      ooo super czekamy zatem, a ja dziś też mojego małża zmuszę do zrobienia zdjęcia mojego brzuszka chociaż już aparat pojechał do nowego mieszkania ale komórka z aparatem jest więc damy rade

                      a tak w ogóle to od po szóstej nie mogłam spać, wstałam przed siódmą i poszłam okno myć małż śpi wczoraj urodziny oblewał i wrócił do domu wesoły idę się teraz kąpać bo się nudzę papa do potem
                      i dostałam smsa od koleżanki z pozdrowieniami z wysp kanaryjskich ehhh... zazdroszczę jej (oczywiście tak pozytywnie)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mój po 2 wybył na ryby może niedługo wróci,fotkę może dziś mi zrobi?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Hej mamuśki
                          Gizelko śliczny Twój syneczek, ładnie nosek widać
                          Annamaja[/B] twoja niunia piękności
                          A my wczoraj mieliśmy gości,i robiliśmy grilla, pogoda cudna była
                          A teraz właśnie zrobiłam ciasto truskawkowe i się piecze , mam nadzieje że się udało bo za często nie robię ciast.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam was kobitki...Ale dziś pięknie...i będzie gorąco-czyste niebo,które ma odbicie koloru mojego wózka dla Michałka....
                            Ale brzusio mnie boli dołem ale to jak chodzę,bo natomiast jak siedzę to wszystko ok....to zapewne od ciężaru małego-widzę jak się przemieszcza....
                            W nocy to już masakra-wyspać sie to ja już sie nie wyśpię.
                            Zaczynam już czuć pędzący koniec,bo jescze z 8tyg i maluch moze będzie z nami....ach jak to brzmi....ale ten poród....zaczynam sie bać,bo mojej lekarki nie bedzie przy mnie...bo w Zielonej-Górze będę rodzić.....Ale z drugiej strony nie mogę się doczekać aż go przytulę,wycałuję i za pewne rozpłaczę sie ze szczęścia i zapomnę o bólu. Mój mały jest teraz aktywny dostałam książeczkę do liczenia ruchów i rusza się jak nie wiem co....przynajmniej 100razy na dzień!
                            Agatka nosek już zobaczyłam ,że ma po tatusiu-akurat tak się dał zbadać i pozować do zdjęcia,bo był spokojny natomiast po badaniu istne ADHD!
                            Podolec nareszcie będzie jakaś fotka....
                            Beau mój w listopadzie ma 40 chciałabym mu tez coś zrobić na te urodzinki-no fakt synka dostanie już ale może torta mu zrobię i zaproszę naszych przebojowych znajomych!Beau a wy wynajmujecie te nowe mieszkanie czy to wasze?
                            Annamaja ułoży ci się jeszcze maleństwo....miesiąc temu mój mały tak wariował,że zdjęcie to tylko rączka wyszła....a teraz była niespodzianka....
                            Dobrego dnia mamusie!

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej dziewczynki, jak tam poniedziałek? U mnie gorąco strasznie a jutro 32 sopnie zapowiadają
                              Dziś założyłam buty na wyższym obcasie ale ledwo doszłam do pracy i musiałam zmienić na płaskie....ehh nogi mnie bolą... żeby ładnie wygladać musze troche poczekać
                              A jutro ide na badanie echa serca płodu więc trzymajcie mocno kciuki pa miłego dnia


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Agatko trzymam kciuki za jutrzejsze badanie. Daj znać czy wszystko ok, jak już będziesz po.

                                A ja jestem ostatni tydzień w Poznaniu. Trochę mi żal dużego miasta, ale przynajmniej nie będziemy już wynajmować. W tym tygodniu czeka mnie dużo pakowania. Mam nadzieję, że maleństwo mi na to pozwoli i że nie dostanę znowu skurczów.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X