Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ewisienka nie przejmuj sie na pewno sie poproawi u nas to samo klocimy sie o bzdury
    BGKM hmm nie wiem co ci powiedziec faceci to faceci zupelnie inny gatunek a mowi sie ze to kobiet nie mozna zrozumiec i czesto zmieniaja zdanie. Jesli chodzi o dziecko to napewno musicie to dobrze przemyslec bo to nie tylko obciazenie finansowe ale i kobieta za szybko w kolejna ciaze zachodzic nie powinna ale to juz wasza decyzja mam nadzieje ze sie jakos dogadacie! daj znac co i jak ;p

    A i ja tez dziewczyny zycze wam wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      sloneczko8 jasne ze musimy się jakoś dogadać- ja zupełnie nie biore tego pod uwage teraz. I zdania nie zmienie, zbyt jestem uparta, a poza tym nie jesteśmy przygotowani na kolejne dziecko.Gdyby nam się przydażyło to będzie, ale nie zamierzam się specjalnie starać o kolejnego bobaska-napewno nie teraz. Ja już sobie zaplanowałam co dalej robić. Jedno wiem musze jak najszybciej się obronic i iść do pracy żeby się zabezpieczyć , bo nie wiem jak długo mąż się będzie upierał przy tym swoim postanowieniu powiększenia rodziny hehehehe. Mężczyźni są czasem nieprzewidywalni. Rozbawiła mnie ta sytuacja, mój mąż to ma pomysły




      Skomentuj


        jak by nie patrzec to fajnie ze wyszlo to od niego Moj maz tez pierwszy zaproponowal staranie sie o dziecko a wtedy to nawet zareczeni jeszcze nie bylismy ;p




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          w takim razie zycze szybko obrony a potem zebys szybko znalazla prace ja chwilowo tez szukam ale jakos mi nie idzie moze tobie pojdzie lepiej




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Witam

            ewisienka no tak to już niestety jest z tymi facetami...
            Oni są inaczej skonstruowani...czasem jak się ich przyzwyczai do pewnego stanu rzeczy wydaje im się wszystko naturalne...posprzątane, ugotowane, wyprasowane, dziecko czyste zadowolone a wieczorem to pewnie powinnaś jeszcze mieć ochote na harce
            Uważam, że taka terapia szokowa jaką proponuje BGKM zdaje egzamin...
            Sama nie raz już ją stosowałam
            Oczywiście nie mam na myśli robienia sobie na złość ale postawienia go na Twoim miejscu.
            Nie martw się! Jesteście fajną kochającą się rodzinką na pewno wszystko się ułoży!

            BGKM ja to jestem takiego samego zdania jak Twój mąż...(mój na szczęście też)
            Chcemy mieć dzieci jedno po drugim.
            Ale to bardzo indywidualna sprawa, sami musicie wspólnie podjąć decyzję.
            Ja po wakacjach we wrześniu albo październiku idę do pracy...
            Nie będę szukać takiej w której bym chciała popracować tylko żeby się gdzieś "zahaczyć".
            Przepracuje 3 miesiące jak dostanę dłuższą umowę staramy się o dzidziusia
            Chodzi mi tylko o to żeby dostawać jakąś kase jak będe w ciąży...
            Po macierzyńskim poszukam czegoś lepszego.
            Tak sobie wymyśliliśmy...
            I powiem Wam, że już się nie mogę doczekać!!!
            Trochę mnie przeraża myśl o kolejnych 9 miesiącach..ale jakoś musze to przeżyć.
            jagodzianka

            Skomentuj


              Hej dziewczynki macie rację, terapia szokowa, którą proponuje BGKM jest najlepsza. Na pewno ją użyję i to przy najbliższej sposobności wkurza mnie to ciągłe gadanie ile to nie było dzisiaj pracy i wogóle. Kurcze hello ja tez jakby nie było pracuję ale 24h na dobę , przecież nie wynajmuję po cichu 7 krasnoludków do pomocy, którzy o 17 zaczynają sprzątać i gotować, żeby na 18 było wszystko dobre a przez cały dzień śpię.
              Dzisiaj już lepiej co prawda bo przynajmniej ze sobą gadamy, ale widzę, że nie obędzie się bez dłuższej rozmowy.
              Co do kolejnego dziecka to jeśli nic wcześniej się nie przydarzy to myślimy dopiero za 4 -5 lat. Ja też chcę iść do pracy i małą puścić do żłobka bo w domu nie mam zamiaru spędzić całego życia
              BGKM no Michał po prostu mnie rozłożył na łopatki tym łóżkiem piętrowym, ale kochana dobrze dobrze przynajmniej myśli przyszłościowo będzie jak znalazł gdy kolejne dzidzi będzie
              jagodzianka super że chcecie starać się już o kolejną dzidzię po wakacjach, będę trzymać kciuki za Was.

              U nas dzisiaj dzień zleciał nie wiadomo kiedy. Rano poszłyśmy na spacer i kawunię do mojej szwagierki, a potem pojechałyśmy autobusem do mojej mamy. U mamy oczywiście jak to u mamy, troszkę odpoczęłam i potem poszłyśmy z siorką i jej miesięcznym Bartuniem na spacerek. Weroniczka cały 2,5 godzinny spacer przespała. Teraz też ładnie zasnęła w swoim łóżeczku przed 21. Teraz zasypianie jest naprawdę króciutkie i Wercia prawie natychmiast zasypia, jak tylko przyłoży główkę do podusi, wtula się w nią i śpi. Cieszę się bardzo z tego i mam nadzieję, że lulania więcej nie będzie. Uciekam kobietki zajrzę wieczorkiem, aha BGKM my musimy się wkońcu na kawkę umówić
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                ewisienka kochana ja czekam, aż wreszcie znajdziesz jakiś wolny dzień w kalendarzu na spotkanie Jak już powiedziałam ja mam czas codziennie od rana do 16-17, bo potem musze uciekać skrobać ściany w mieszkaniu ,więc napisz kiedy ci pasuje, ja się dostosuje.
                monia717 ja chce iść koniecznie do pracy ale chciałabym popracować przynajmniej 2-3 lata bo ja jeszcze nie pracowałam w zawodzie, a mam możliwość zrobienia sobie uprawnien i też byłoby warto. A teraz jestem jeszcze studentką i nie mam już żadnych dochodów.Dajemy rade ale nie ma rewelacji. Czas pokaże jak będzie, nauczyłam się nie planować bo dużo sie może wydarzyć rzeczy na które nie mamy wpływu,a które mogą nasz boski plan zepsuć

                Lecę spać kochane, kolorowych snów




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie mamusie
                  Dzisiaj już Słonko nam przyświeca pięknie i widać, że będzie super dzionek. Mała zasnęła przy czytaniu bajeczek. Zaraz muszę upichcić dla nas obiadek i ugotować zupkę dla małej, a potem jak wstanie lecimy na spacerek.

                  BGKM na pewno przyjedziemy do Was i to może jutro jak nam się uda wziąć autko. Kawunia i ploteczki wskazane a dawno żeśmy się nie widziały.

                  Wczoraj była rozmowa i wielkie godzenie z mężlukiem hihi było super
                  Do usłyszonka kochane
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    jagodzianka tyo super bedziemy trzymac kciuki my chcemy kolejna dzidzie za jakies 2 lata bo teraz niestety nie damy rady finansowo




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      ewisienka byłoby super jakbyście jutro przyjechały,także będe czekała daj znać.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mam nieregularne okresy...
                        wydaje mi sie ostatni był dosc dawno...
                        zle sie czułam wczoraj i przedwczoraj wiec kupiłam test
                        wynik...
                        ciaza
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          O rany!!!!
                          Gratuluje Ci kochana z całego serca!!!
                          Jak Ci zazdroszcze!!!
                          Jak się czujesz??? Jak mąż zaregował???
                          Antoś będzie miał się z kim bawić
                          jagodzianka

                          Skomentuj


                            pamka gratuluję Ci bardzo bardzo serdecznie, kochana zobaczysz dasz radę, a mały będzie miał rodzeństwo i zobaczysz jak razem się będą super rozwijać i bawić. No właśnie też jestem ciekawa jak zareagował mąż, a co Ty czułaś w pierwszej chwili jak spojrzałaś na te dwie kreseczki. Wiadomo, że nie byłaś przygotowana tak szybko, ale na pewno jesteś szczęśliwa. Jeszcze raz graqtuluję, a Ty jagodzianka staraj się kochana staraj i może niedługo nam napiszesz podobną wiadomość.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Witajcie kochane

                              Nie bylo mnie tu wydaje się tak niedawno,a tu tyle różnych wiadomosci

                              Pamka Szczerze gratuluję!!!Napisz jak zareagowałaś Ty i mąż na wiadomość powiększenia się rodzinki?

                              My jak narazie planujemy powiększenie rodzinki gdzieś za dwa lata-tak myślę.Chciałabym wrócić do pracy troszkę popracować i dopiero zacząć starać się o dzidzię.Oczywiście różnie to w życiu bywa,i potrafi nas czasem zaskoczyć.

                              Wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinową mojego męża.Poświetowaliśmy sobie i było dość wesoło.

                              Udało nam się zarezerwować pokój w Szczawnicy tak więc wyjeżdżamy już w poniedziałek w nocy.Cieszę się bardzo
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                pamka o kurcze moje gratulacje!! jak sie czujesz??




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X