Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez moniabb85 Pokaż wiadomość
    witam ja tesz malca sie spodziewam w pazdzierniku chłopca i tez niemoge sie doczekac chociasz troszke sie boje jak to bedzie to moje pierwsze maleństwo
    i mamtroche obaw co do porodu

    Skomentuj

    •    
         

      Agatti gratulcje dla Ciebie i fajnie, że już w domu. A Tymus przesłodziak. Hehe to Paulinka Ewylynki ma teraz już dwóch adoratorów

      Hehe znowu jedzenie i wc
      Ja co do jedzenia to mam smaka na słodkie mmmm
      A co do wc to ja mam raz dziennie i to rano tylko jak tylko wstanę muszę iść obowiązkowo na tron. I tak jak Coyotek luźno i spokojnie, bo jak brałam żelazo to była tragedia

      AMSW Ja słyszałam, że biegunka jest jednym z oznak porodu- bo wtedy organizm sam się oczyszcza.
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        Karolaina - AMSW wyszła właśnie zgodnie z zaleceniami lekarki na spacer. Ma dużo pić i chodzić - znaczy zmierza wielkimi krokami do porodu




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Noo AMSW ma termin na 10 czyli za 3 dni... może byc tak ze urodzi w terminie... ja też już chcę!!
          ja jutro się wybiore do gin i zobacze co powie...
          Coyotek pisałas, że Twoj lekarz nie robi KTG.. moj tez nie i to mnie wkurza lekko. Ale cóż robie tak jak Ty nie pozwalam tykać brzucha jak mala śpi. chociaz ostatnio zbyt czesto to robi.
          A dzisiaj zadzwonie do położnej, może ona mnie ściągnie do siebie do szpitala i zrobi badania
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Ja dziś idę na 16 do swojego lekarza więc zobaczymy co mi powie. Pewnie się zdziwi, że nadal dwupak do niej przyszedł




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Cześć Dziewczynki

              Jak tam Wasze samopoczucie z południa? ja wczoraj przetrwałam swoje imieniny.. obsłużyłam w sumie 12 gości.. i w sumie pod koniec miałam już serdecznie dosyć.. tak okropnie doskwiera mi ten ból w pachwinach..

              W nocy w dodatku 2 razy złapały mnie skurcze łydek..;/ okropnie bolało..
              po kilku minutach przeszło...
              teraz mała bardzo ruchliwa jest.. coś od godziny kopie non stop..ale tak sobie myślę, że chyba bardziej to jest rozpychanie rączkami jak kopanie nóżkami..


              no nic koniec leniuchowania na kanapie idę się zabrać za sprzątanie.. Dzisiaj -pełen optymizm.. nie mogę się doczekać porodu!




              Skomentuj


                Witam moje Drogie Panie

                Jak tam u Was? oprócz 3 nowych Mamusiek żadna nowa się nie wyłamała?
                nie było mnie 2 dni, więc muszę nadrobić zaległości co tam u Was..

                Fajnie, że Ewelynka jest już z Paulinką w domku, dobrze że już wszystko wporządku z malutką..i że Agatti z Tymkiem też już w domku, jednak to dużo dużo lepiej być w domku jak w szpitalu.. człowiek szybciej wraca do "siebie"..

                Życzę Wam Wszystkim Miłego Tygodnia, w końcu dziś mamy już poniedziałek..
                I trzymam kciuki za pozostałe Mamusie, które jeszcze jak ja w dwupaku!

                A mi wg. obliczeń zostało 55 dni do 1 listopada.. i terminu porodu..




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam dziewczyny! U mnie nic się nie dzieje... Dziś jadę na ktg to zobaczymy co tam, czy się zbliża ten poród czy tak do października będziemy w dwupaku... Dziewczyny-mamuśki, dzieciaczki cudowne!
                  Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                  Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                  Skomentuj


                    Sagapoamore - ja się też urodziłam 1 listopada. Uważam że to świetny dzień na obchodzenie urodzin.
                    Ale faktycznie większość z nas już na wylocie lub już urodziła, a ty masz jeszcze ponad 1.5miesiaca.Ciesz się tym czasem, bo zobaczysz szybko ci on zleci.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      witam dziewczynki! byliśmy w końcu na solidnych zakupach i prawie cała wyprawka skompletowana mogę być spokojniejsza.. chociaż pod tym względem... wczoraj wieczorem i w nocy jak się położyłam spać miałam straszne zawroty głowy;dziś już lepiej się czuję; czy Wy też tak macie??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej,

                        u mnie wszystko gra. Wczoraj trochę leniuchowałam, ale za to wieczorkiem pojechaliśmy na pływalnię. Cieplutki basenik, trochę ruchu, masaże wodne itd. - milutko, milutko.

                        Trochę dziwne te Twoje bóle Sagapo, ja też normalnie funkcjonuję, dużo pracuję i to nie za biurkiem, jeżdżę samochodem, dużo się ruszam i mnie nic nie boli, nie wiem czy to takie normalne, że tak cierpisz.

                        Pozdrowionka dla wszystkich
                        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                        Skomentuj


                          Carin, gratulacje!!!


                          Też już bym chciała mieć Synka przy sobie!!! O wyprawce nawet nie myślę, nie mam nawet 1/3 z potrzebnych rzeczy.

                          Może pójdę na zwolnienie, to nadrobię trochę. Mam nadzieję, że zdążę przed porodem.
                          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                          Skomentuj


                            Chyba sobie wygadałam... albo jestem już przewrażliwiona
                            Bo teraz jak byłam w wc to na wkładce miałam śluz... ale ten zapach łeee (sorka za detale) wiem, że wody ponoć "pachną rybą" ale u mnie jest gęsty żółtawy śluz. Ale nawet w nocy tak nie pachniał. Czy mam zacząć się martwić??
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              A innych objawów nie masz?
                              Kiedy idziesz do ginki?




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Jeśli chodzi o nas, to ja nie patrzę na zagar, poprostu obserwuję małą - kiedy już widzę, że bardzo marudzi, to wtedy karmię ją i wkładam do łóżeczka.

                                Tak jak pisałam wcześniej, wczoraj wprowadziliśmy małe zmiany - nie układam Edytki na siłe do wieczornego spania, bo ostatnio często zdarza jej się drzemka przed kąpielą, dodatkowo po pluskaniu mała dostaje więcej energii i już nie chce jej się tak spać jak przed nią. Dlatego przez jakąś godzinkę jeszcze się z nią bawimy i dokuczamy jej. Po jakimś czasie Edytka zaczyna ziewać i trzeć oczka - to znak dla nas, że jest już zmęczona. Wtedy zasypia już na dobre...
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X