Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madzia - taki jak chcielismy, odkurzę ją zaraz z paproszków to zrobię zdjęcie i wrzucę.

    Zamówiłam dzisiaj 3op. woreczków tufi do zamrażania mleczka + butelkę aventu 260ml ze smoczkiem 1+. Nie mogłam zdecydować się czy pojemniczki czy torebki, ale zwyciężył rozsądek, bo ja chce mrozić na kiedyś, a nie na teraz. Na teraz mam w zestawie z laktatotem 3 buteleczki aventu 125ml, do dwie mogą być zamrożone. A w ostatnią będę ściągać.
    Acha i udało mi się wylicytowac matę edukacyjną za niecałe 20pln, a praktycznie nówka sztuka. Przesyłam wam link. Moja to ta pierwsza.
    http://www.allegro.pl/item711945428_...lko_tutaj.html
    Last edited by coyotek74; 03-09-2009, 13:30.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      maly zasnął a ja buszuje po necie i wcinam lody zamiast przejsc na diete poporodową to ja wcinam jak głupia ,ale bądź co bądż cale szczescie ze nie tyje,jeszcze nie zauwazylam u siebie podkoku wagi takze moge wcinac calodzienne zabawianie malego pozwala spalac mi te wszystkie kalorie my do lekarza na druga szczepionke przeciw pneumokokom idziemy 17 wrzesnia, maly znow bedzie mial 2 szczepionki w obydwa uda
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
        Karolaina - taki jak chcielismy, odkurzę ją zaraz z paproszków to zrobię zdjęcie i wrzucę.
        To do Magdy miało być
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
          Dziewczynki moje Kochane.. ależ WAM zazdroszczę.. czytam Was kilka razy dziennie i normalnie nie wierzę, że tak z dnia na dzień się rozsypujecie.. to cudowne ;-)

          Trzymam mocno kciuki za Ewylynkę i za Agatti !!:-) zapewne już dzisiaj będą tulić swoje kochane maluszki..

          Carin a ja się nie mogę napatrzeć na Twojego pięknego szkraba! piękny chłopaczek, do kogo podobny?:P
          Wszyscy mówią, że do taty... Hmmm zaraz... Oto moje chłopy dwa.
          Attached Files

          Skomentuj


            Napisane przez Madzialena81 Pokaż wiadomość
            Wczoraj skonczylam czytac Cien wiatru - Jomada mialas racje wciagajaca, teraz czekam na zamowiona na allegro Gre aniola - kolejna ksiazke zafona, mam nadzieje ze rownie fajna
            Też czytałam "Grę anioła", jest super, bardzo mi się podobała
            A teraz czytam "Dom nad rozlewiskiem" - świetna książka, słyszałam, że od października ma być w tv serial na jej podstawie, zobaczymy czy dorówna książce - wątpię.

            Właśnie skończyłam porządkowanie jednego kącika w domu, miałam to zamiar zrobić juz dawno, ale mi się nie chciało, a dziś nabrałam ochoty, jestem z siebie dumna
            A wczoraj wieczorem zrobiłam miejsce i wymyłam szafę na rzeczy małego, czyżby włączył mi się syndrom wicia gniazda, chyba poród się zbliża



            Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

            Skomentuj


              Karolaina - już poprawiłam w wątku. Nie wiem dlaczego, ale się co jakiś czas mylę . Rozróżniam was, a i tak się mylę.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                A oto moje cudo
                Do tego można jeszcze było zamówić fotel (bujany i tez z relaksami), ale niestety u nas nie ma już na niego miejsca.
                Attached Files




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  sylwunia - Twoja Niki non stop sie smieje chyba, co???

                  a ja przed chwila skonczylam sobie robic pasemka!!! masakra - sama JESTEM CIEKAWA CO WYJDZIE, teraz to sie troche peniam

                  Skomentuj


                    oj dziewczyny nie pamietam kiedy ja sobie drinknelam ostatnio karmi wypilam i tyle ale w sobote troszke zamierzam pobalowac a rano mleko sciagne i puznieej bede dawac Niki cyca
                    a o to moja niunia
                    Attached Files
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      grygorana zebys wiedziala potrafi bez przerwy sie smiac wszyscy mowia ze to po mnie sie tak haha no i ze z niej to cyganskie dziecko bo kto na nia nie spojrzy to sie cieszy do niego nawet do takich ludzi co ja bym sie przestraszyla jak bym byla dzieckiem a ona jakas dziwna jest
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć kobitki!

                        Ja juz po pracy, jakoś przeżyłam. Znowu zapierdasz taki że nawet nie miałam czasu myśleć o tym co sie dzieje w domu.
                        Ale okazało ze wszystko było super, Krystiano ładnie spał i wsuwał zupke ze smakiem, ciocia była z nim na spacerze i czarował wszystkich których spotkali po drodze... Jakoś narazie jestem spokojna jak wychodze do pracy.

                        Znalazlam fote Krystiana z ciocią przy kompie:

                        [ATTACH]Komp.JPG[/ATTACH]

                        Książe usnął więc lece wciągnąc szybką kanapke i biore sie za obiad

                        do później


                        Skomentuj


                          aga wygląda na mega wygodną
                          mi by się przydał fotel bujany
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            grygorana zebys wiedziala potrafi bez przerwy sie smiac wszyscy mowia ze to po mnie sie tak haha no i ze z niej to cyganskie dziecko bo kto na nia nie spojrzy to sie cieszy do niego nawet do takich ludzi co ja bym sie przestraszyla jak bym byla dzieckiem a ona jakas dziwna jest
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Mnie też, w sklepie zejść z niego nie mogłam. Wygląda identycznie jak ta kanapa, jest bardzo wygodny i ma te dwie funkcje - albo się buja, albo wyciągasz nóżki i odchylasz się do tyłu. No ale zajmuje ciut miejsca. Bo prawie 110 na 100




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                No Aga, nic tylko sie polozyc i wypoczywac Fajnie, ze sofa przyszla i jest ok. Ja wlasnie przegadalam prawie 2 godziny z siostra Petetra prze skypa. Oni tam w Singapurze siedza jak na szpilkach i czekaja na smsa od nas, ze Julia sie juz wyklula



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X