Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Z tego testu mi wyszła na 70% dziewczynka,chociaż mój Piotrek i dziadek marzą o wnuku,więc byłabym prze szczęśliwa gdyby okazało się,że to chłopiec<u mnie w rodzinie są same dziewczynki>.Ale dziewczynki mają słodkie ciuszki,spineczki,torebeczki,więc właściwie nie ma to dla mnie większego znaczenia.Byleby wszystko było dobrze.Cały czas żyję tym wtorkiem,już nie mogę się doczekać,nawet na egzaminy jakoś nie chce mi się uczyć.Wczoraj wieczorem położyłam się w łożku,zgasiłam światło i co chwilę czułam takie gul,gul,gul,jakby mi coś w brzuszku pływało.I tak chyba ze dwie godziny,aż spać nie mogłam.Może to upragnione ruchy?!Czasem nie wiem czy tonie jakieś burczenie w żołądku,albo moja chęć poczucia ich,ale wczoraj chyba nie...Będę obserwować
    Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

    Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

    Skomentuj

    •    
         

      wczoraj wieczorem byłm u lekarza wszystko jest ok tylko cisnienie 169/100 bardzo wysokie zmartwiło go to i dał mi prace domowa ma cały miesiac mierzyc cisnienie rano i wieczorem zeby sprawdzic czy to zwykłe zawachanie czy cos poważnego, usg nie miałam bo w poniedziałek jade na usg prenatalne wtedy sie dowiemy jak maluszek sie czuje i jak szybciutko rosnie mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze.
      Kamim nie mart sie napewno znajdziesz lekarza który bedzie spełniał twoje oczekiwania i od którego wrócisz spokojna ze wszystko jest ok a nie z niewiadomą...powodzenia
      Last edited by milkadz; 05-06-2009, 09:05.

      Skomentuj


        Milkadz-dziękuje bardzo i Tobie też życzę wszystkiego dobrego.Może w pon poznasz płeć hmm?Narazie w naszym gronie są sami chłopcy.
        A znalazłam coś jeszcze,tabelki dot. płuci:
        http://jolmys.webpark.pl/

        http://www.parentingweekly.com/pregnancy/pregnancy_information/chinese_calendar.htm

        Jeśli chodzi o mnie to w pierwszym wychodzi mi dziewczynka,a w drugim to może być albo chłopiec albo dziewczynka,bo nie znam daty poczęcia<to mogło być pod koniec stycznia,albo zaraz na początku lutego>

        Czego to ludzie nie wymyślą
        Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

        Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          Madzia_ma ja miałam refundowane przez Nfz ale sama musiałam sobie kupić glukozę 50 ml dzień wcześniej w aptece. Rozrobiłam ją wieczorem w niepełnej szklance wody wlałam do butelki i rano poszłam razem z nią do przychodni. Tak mi poleciła moja położna jeszcze z Wawy i wyniki były jak najbardziej prawidłowe
          A mi babka rozrobila na miejscu. Nie musialam nic kupowac, ani placic.

          Skomentuj


            Wreszcie udało mi się zalogować, ale musiałam wszystko pozmieniać.Nawet założyłam nowe konto na wp, bo nie mogłam zmienić loginu itp.
            Ja też zrobiłam próbę z truskawkami i Tomkowi nic nie było, więc je jem.Spróbowałam też czekoladę i jest ok, ale się ograniczam bo chcę jeszcze schudnąć.
            Czy macie jakiś sposób na przekonanie maluszka do spacerów wózkiem?Mój Tomek przez cały spacer płacze (potrafi tak nawet godzinę!).Staram się wychodzić w porze spania,ale jak się obudzi to jest taka syrena,że ludzie patrzą na mnie jak na jakąś wyrodną matkę!!!
            Tomek -ur.16.04.2009

            Skomentuj


              Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
              A właśnie dziewczyny czy Wy też tak macie, bo jak od 3 dni pochlaniam po 2litry dziennie soku multiwitaminowego... wczoraj kupilam jeden, a dzisiaj juz po kolejny lecialam do sklepu. Jeszcze ten ból głowy, mnie wykończy popołudniu jak się położyłam, z myślą, że mi przejdzie, to jak się obudziłam to było jeszcze gorzej głowa to chyba z 50kg mi ważyła nie mogłam się podnieść... wzięłam tabl to teraz mnie tak ćmi, ale jak jest już trochę głośniej to mnie aż dzwoni...
              A u Was jak dzień minął??
              Uwazaj na te soki multiwitaminowe, bo mozesz sie nabawic hiperwitaminozy szczegolnie jesli bierzesz dodatkowo preparaty witaminowe dla maluszka.

              Skomentuj


                już nie moge sie doczekać po cichutku to mam nadzieje że to dziewczynka z tabeli wychodzi dziewczynka... a sprawdziłam pierwszą ciąże i sie zgadza chłapak.. może coś w tym jest haha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Mnie w sumie głowa nie boli ale jakoś taka nie do życia jestem. Nie wiem czy to przez tą pogodę czy co. Przeszłam się dzisiaj troszkę z moją mamą a później coś we mnie trafiło i leżałam resztę dnia bo źle się czułam, teraz też taka wykończona Sama nie wiem co się dzieje ...
                  A ja wczoraj byłam z mezem po zakupki dla malego. Kupilismy takie pieluchy new baby PAMPERS (maz pozniej cala droge sie dziwil jak w takiej malej paczce mieszcza sie 43 pampersy :P.), sudokrem, zestaw do pazurkow, chusteczki do pupci, termometr do wody i taki zwyky (elektroniczny dla dzieci), szczotke... i to chyba wszystko sama nie wiem ;P

                  Skomentuj


                    Dzien dobry Mamuski!

                    Jak tam samopoczucie dzisiaj? Humorki sie Wam poprawily?

                    Ja mam w poniedzialek drugie badanie z glukoza. Jak juz pisalam, w Niemczech lykamy od razu 70 gr glukozy i pobieraja krew 3 razy. Poprzednie badanie u mnie bylo ok i mam nadzieje, ze i tym razem wszystko bedzie w porzadku.
                    U nas dzisiaj niby sloneczko gdzies sie przez chmurki przebija ale tylko 11 stopni - jak dla mnie to Sybir! Przeskok z 36 stopni na 11 to szok termiczny

                    Nasza Julia spokojniutka - czasami leniuch kopnie, czkawki chyba jeszcze nie zauwazylam.

                    Co do lozeczka - to my zdecydowalismy sie na drewniane, ale turystyczne tez kupimy (mala musi wygodnie spac jak pojedzie w odwiedziny do babci i dziadka do Polski). Chcemy normalne lozeczko z kolkami, zebym wg. potrzeby mogla lozeczkiem jezdzic po calym mieszkaniu.
                    Takie mi sie podoba, bo to 4 w jednym:
                    http://www.baby-walz.de/group/379/dm...il.a833.0.html

                    A do przewijania chce zamiast typowej komody taki przewijak z wanienka mocowany na wanne.
                    Cos w tym rodzaju:
                    http://www.baby-walz.de/group/118/pr...il.a833.0.html
                    albo taka:
                    http://www.baby-walz.de/group/118/dm...il.a833.0.html
                    Wtedy bede miec wszystko pod reka (pampersy, ciuszki i bierzaca wode).

                    pozdrawiamy Was cieplo mimo kiepskiej pogody
                    anna maria - wieloryb
                    Last edited by AMSW; 05-06-2009, 09:26.



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Jeeeny jaka wygodnicka ;P. Ja tam standardowo, wanienka przewijak i hop .

                      A wczoraj sie dowiedzialam, ze moja mama w ciazy pprzytyla 20kg (55-75kg), jak wychodzila ze szpitala schudla juz 10 kg a po 5 miesiacach wazyla tylko... 48kg!! Moze i mi sie uda.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        Jeeeny jaka wygodnicka ;P. Ja tam standardowo, wanienka przewijak i hop .
                        To nie wygodnictwo tylko ograniczona przestrzen, ktora mamy do dyspozycji w mieszkaniu. Moj maz ma bardzo duzo instrumentow i one zabieraja duzo miejsca. Ja mam mase ksiazek (mieszkanie sklada sie wlasciwie z regalow)
                        Jak bedziemy miec dom, to bede wtedy szalec!

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        A wczoraj sie dowiedzialam, ze moja mama w ciazy pprzytyla 20kg (55-75kg), jak wychodzila ze szpitala schudla juz 10 kg a po 5 miesiacach wazyla tylko... 48kg!! Moze i mi sie uda.
                        Pewnie, ze Ci sie uda! Szczuplutka bylas przed ciaza, to nie bedziesz miec problemow! Nie to co ja. Wieloryb przed ciaza, w czasie ciazy 2 wieloryby, a po ciazy pewnie bede wygladac jak 3 wieloryby
                        Ja juz teraz waze 76 kg i mam 105 cm na wysokosci pepka!
                        Eh... A co mi tam! Grunt, ze Julia ma sie dobrze!



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Witaj Carin!Ja na chwilke ,by zapytac czy wszystko juz dobrze z twoim zdrowiem?

                          Skomentuj


                            Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                            Witaj Carin!Ja na chwilke ,by zapytac czy wszystko juz dobrze z twoim zdrowiem?
                            Juz lepiej, biore nospe i aspargin, nic mi nie leci, wiec jestem spokojniejsza. W razie czego ciagle nosze wkladke i kontroluje sie.

                            Skomentuj


                              Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                              To nie wygodnictwo tylko ograniczona przestrzen, ktora mamy do dyspozycji w mieszkaniu. Moj maz ma bardzo duzo instrumentow i one zabieraja duzo miejsca. Ja mam mase ksiazek (mieszkanie sklada sie wlasciwie z regalow)
                              Jak bedziemy miec dom, to bede wtedy szalec!



                              Pewnie, ze Ci sie uda! Szczuplutka bylas przed ciaza, to nie bedziesz miec problemow! Nie to co ja. Wieloryb przed ciaza, w czasie ciazy 2 wieloryby, a po ciazy pewnie bede wygladac jak 3 wieloryby
                              Ja juz teraz waze 76 kg i mam 105 cm na wysokosci pepka!
                              Eh... A co mi tam! Grunt, ze Julia ma sie dobrze!
                              A ile przed ciaza wazylas?

                              Skomentuj


                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                Aha... właśnie dziewczyny..!! powiedzcie mi czy miałyście zlecane badanie na toksoplazmoze? ile płaciłyście..(ja 26+29zł=54zł) i czy to teraz jest normalne ze za podstawowe badania krew+mocz placiłam 20zł??
                                jak to w Waszych miastach jest?
                                U nas zlecaja jak w domu mieszka kot.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X