Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oj kuzwa, tyle sie opisalam i cos nie poszlo. No to od nowa

    Madzik, moja gin powiedziala ze pora dnia nie ma znaczenia, wazne zeby brac albo zawsze wieczorem, albo rano, czy w poludnie. Nie trzeba tez brac co do minuty o tej samej godzinie, pasuje sie tylko zmiescic tak w 4 godzinach. Jesli zdarzy sie zapomniec jednej dawki, to nastepna nalezy strzelic normalnie w kolejnym terminie i przez kolejne 7 dni dodatkowo sie zabezpieczac, podobnie w przypadku przeziebienia, biegaczki itp.

    Majorka, no rozumiem Cie troche bidulo. Jak czlowiek jest zmeczony, a w naszym przypadku to norma, to wszystko wkur... potrojnie. A we wakacje moze powysylaj dzieciaki do babc, cioc czy kogos tak zebys mogla dychnac choc tydzien

    No to spadam do wyrka poprzytulac chlopa i moze pogadac, bo ostatnio przez to moje zmeczenie i rozdrzaznienie roznie miedzy nami bywalo...
    Dobranocka :*


    Skomentuj

    •    
         

      elo mamcie co taka cisza......
      mamanikosia ładniutki nowy awatarek

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Padam ze zmęczenia. Jak Natalka daje mi pospać, to spać nie mogę. A jak mogę to karmienie, itp. Plus nadal humor kiepski. Pewnie dlatego, że za dużo mam do zrobienia, a za mało czasu. Ale jak tak patrzę na mój skarb, to od razu wracają chęci do wszystkiego. Postanowiłam, że popracuję nad lepszym samopoczuciem, bo chyba szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko.
        Z wagą to ja już nie wiem jak jest, bo jednego dnia już wydaje mi się, że wróciłam do swojej wagi (waga tak pokazuje), a za kilka dni jest 2 kg więcej. Pewnie te wahania to jeszcze przez to, że chyba działają hormony i może wodę zatrzymuję? No i karmienie piersią. Od jutra zaczynam ćwiczenia, żeby brzuszek znów był jędrny.
        Atusia, moja Mała też różnie przybiera. Jeden tydzień 100 g, a następny 300 g. Na razie ma 3500 g, a jest w połowie 6 tygodnia. Zrobiła się trochę pucołowata, czyli jeszcze bardziej podobna do taty jak był mały Nasz lekarz twierdzi, że nie ma co panikować, a najważniejsze, że waga rośnie - a że raz mniej, a raz więcej to już podobno nie ma aż tak dużego znaczenia.
        Idę jeszcze poczytać i do łóżeczka. Słodkich snów

        Skomentuj


          heeeyyyy
          Wróciłam o 16 do domu na własne życzenie co prawda ale jest super.
          Z małą wszystko ok jak urodziła się ważyła 2800 i 52cm ma śliczne włoski i bardzo podobna do taty.
          Niestety mam za małe brodawki i nie może ssać ... więc męcze się z laktatorem. Tak ogolnie cesarka jest rewelacyjna.
          Mamusie napiszcie co u was czy ktoraś ju ma swoją pociechę moja Pola teraz śpi a ja padam na twarz jutro jak będe miała siłe wejdę do was .

          POLA 2.06.2009r 13.30
          2800,52cm
          Last edited by mlodam17; 04-06-2009, 22:41.

          Skomentuj


            Dziękuje kurczaczku;]
            A nio,cisza jak nie wiem.....ciekawe co tam u Mamuszki...bo sie nie odzywa....moze juz pojechała rodzic
            no i jak tam olcm? Jak wroci to napewno cos napisze ale dopiero rano odczytam...
            Załaczam zdjatka porodówki i mojej niezgrabnej osoby:
            KTG.jpg

            porodowka.jpg

            Zdjęcie0019.jpg

            Dobranoc Mamcie! Idziemy nynki!
            Do juterka!!! :*************************************
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              MŁODA!!! WELCOME BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Katarzynar co do lodówki to nie wiem ile może stać mleko ale dzień na pewno a zamrażać możesz w pojemniczkach chermetycznych takich jak do żywności albo kupić specjalne ale pewnie drogie ja kupiłam z laktatorem ale chyba ich nie użyję bo nie mroże chyba ze w przyszłości będe musiała wyskoczyć gdzieś na dłużej.
                W razie co to Dobrej nocki ale z ciekawości tu jeszcze zajrzę przed spaniem
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Czesć Kobietki!

                  No troche zaległości mam z czytaniem...ech, ale kumpelka na 2 dni przyjechała na nauki obsługi bobas i tak nam dni szybko uciekły...

                  Co do wkładki, to ja sie umawiałam do gina i ona ją miała. Majorka, u mnie minął już tydzień i jeszcze ciut czuję brzuch pod koniec dnia, ale da sie przezyc. I maż wynagrodzi cierpienie...

                  Co do tabletek jednoskładnikowych-to muszą miec hormon! I maja progesteron, bo innej opcji nie ma. "(chyba?)

                  Majorka, ja zrobiłam test truskawkowy i jadłam przez 3 dni po 4-5truskawek. Małemu nic nie było wiec pokusilo mnie na wiecej. Ja myłam je dokładnie i na razie brak alergii.

                  Katarzynar, w lodówce mleczko moze stac 2 doby, a mrozic mozesz w wyparzonych słoiczkach lub specjalnych woreczkach do pokarmu (w aptekach i sklepach dzieciowych sa dostepne).

                  Uciekam, bo sie późno zrobilo. Jutro spróbuje zajzec.
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    witaj mloda jeszcze raz gratki ach i jak my wszystkie ci zazdroscimy....
                    co do plaskich brodawek to zakup sobie nakładki silikonowe na sutki aventu znajoma ma taki problem i mowi ze te nakladki to super sprawa
                    mamanikosia no elegancka porodówka ale czemu masz taką minke poważna??
                    mloda czekam na zdjęcie Polci!!!!!
                    a i kto chętny robic liste narodzonych dzieciątek bo ja nie wiem gdzie ją umieścić ??
                    Last edited by kurczaczek22; 04-06-2009, 23:33.

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      hej mamcie jestesmy nadal 2 w 1 ale kiepsko sie czuje caly dzien bylam u bratanka wracam a tu pelna chata gosci ...nie w********.....byscie sie krew mnie zaleje ale zabralam sie powiedzialam ze jak chca moga siedziec na dworze bo ja ide sie polozyc i nie mam ochoty ani sily na towarzystwo...
                      czekam na wiadomosc od lekarza bo bylam na wynikach dzisiaj co z ta infekcja...i zatruciem ciazowym bo znowu mam podejrzenie ..dobrze ze juz niedlugo...
                      mamuszka no wlasnie czop mi nie wypadl a jak lekarz mnie badal to jeszcze krwi nie bylo, pewnie idz do lekarza niech zobaczy w koncu tydzien juz minal :/..mamanikosia no dokladnie taki bol wiec moze ty juz tez otwarta:/ porodowka super ja tez co tydzien leze pod takimi pasami kurczaczku ja tez slyszalam ze te nakladki sa super i pomagaja..MLODA witamy spowrotem i czekamy na zdjecia twojej Polci))Rozalko a u Ciebie dalej nic:/ ja myslalam ze jak wroce po calym dniu to cos tu sie u ktorejs rozkreci buzka mamcie
                      Last edited by olcm80; 05-06-2009, 01:32.
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        olcm a dlaczego podejrzenie zatrucia??
                        i racja olej ludzi przeciez to tak jakbys z pracy wróciła a i jeszcze masz sie goscmi przejmowac no przesada ty ich uprzedz co by dzien po powrocie ze szpitala cie nie nawiedzali

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          kurczaczku zatrucie bo znowu mi cisnienie skoczylo i glowa mnie boli:/ no i nogi puchna wtedy badaja na zatrucie ...
                          kurczaczku to tacy bezczelni ludzie ze sie sami wprosza...szkoda slow
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            ja juz swojemu zapowiedzialm ze nie chce po powrocie nikogo widzec jedynie brata i bratowa co by mi pomogla fachowo wykapac dzidzie i nikogo wiecej...do szpitala moga przyjsc odwiedzic a do domu to jak ja kogos zaprosze a nie tak na chamca:/
                            a dzisiaj jak bylam na tym pobraniu krwi to Dorianek byl ze mna i jak mi pielegniarka wbila igle wiecie jak plakal...chcial ja odpychac ode mnie ze ona mi krzywde robi...slodkie te dzieci sa
                            Last edited by olcm80; 05-06-2009, 01:30.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              ja moge zrobic taka liste bejbiczkow
                              jaka nazwe proponujecie ????
                              wlasnie przeczytalam na innym forum ze z takim rozwarciem jak ja to i mozna przenosic ciaze:/ no a ja juz sie nastawilam tyle ze u mnie juz dotknal glowki to moze jednak szybko pojdzie:/ juz zglupialam normalnie...
                              Last edited by olcm80; 05-06-2009, 01:39.
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Kamim- ja też jestem zdania, że nie wiek jest ważny - tylko indywidualne podejście lekarza- bo przecież chodzi o małe życie a nie nasze fanaberie!

                                Madzialena81- widać jak mądrości ludowe idą w parze z usg hehehehe.
                                pozdrawiam Kasia

                                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                                poematem niezliczonych słów
                                mą radością, miłości promieniem,
                                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X