Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tylko jeśli masz 70 ml to będziesz czekać dwie godziny a nie jedną Tzn z tego co wiem to chyba będziesz miała 3 razy pobieraną krew, jak przyjdziesz na czczo, później po wypiciu glukozy godzinę po i ostatnie 2 godziny po.

    Skomentuj

    •    
         

      Wiem,że według standardów 75 g glukozy dostaje się gdy jest podwyższony poziom glukozy po podaniu 50 g. Badanie z 75 g jest bardziej miarodajne i potwierdza cukrzyce lub nietolerancje glukozy na 100 %.Natomiast badanie z 50 g jest badaniem przesiewowym-wykazuje,że może być problem :-).Taka jest kolejność.Być może niektórzy ginexi robią od razu z 75 g,

      Skomentuj


        Ja niestety nie pomogę. Mam pakiet w prywatnej firmie i o nic się nie martwie. Dostaje skierowanie, idę i wszystko co potrzeba dostaje na miejscu.
        Nie korzystam z NFZ, choć zastanawiam się ,czy nie iść do swojej przychodni, choćby po to by się pokazać, żeby wiedzieli że w ciąży jestem.
        Last edited by coyotek74; 29-07-2009, 15:15.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Lusiu,nie mam zielonego pojecia co to jest.Miejmy tylko nadzieje,ze nic zlego!!!Czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc od Ciebie!!!Bedzie wszystko dobrze!!!Buziaczki!!!

          Skomentuj


            Gosiu sliczny masz brzuszek!!!Ja raczej jeszcze swojego nie wstawie.Jak narazie to podobnie jak napisala Tiara,wiecej sadelka niz brzuszkaAle teraz sie ty nie martwie,bede po ciązy walczyc z moimi faldeczkami

            Skomentuj


              ja chodze prywatnie do ginekologa (bo mam do niego zaufanie), ale jutro ide do lux medu, żeby mi przepisali te badania wtedy będą refundowane, tylko nie wiem czy mi przepiszą tę glukole 75, czy zmienią na 50
              będzie Weronika

              Skomentuj


                Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
                hej dziewczyny mam pytanie: jak wyglądało wasze badanie na glukoze czy ono jest refundowane Czy musiałyście same kupić glukoze w aptece i jak ją rozrobić Bo ja chodze prywatnie do lekarza i dostałam skierowanie na badania i receptę na glukozę, ale się go nie spytałam o nic i nawet dokładnie nie pamiętam czy coś mi wyjaśniał, bo tak bardzo chciałam powiedzieć mężowi o córeczce
                ja jak bylam na glukoze, 50g po godz to lekarka kazala mi jedynie kupic w aptece glukoze i z opakowaniem isc do przychodni i tam na miejscu mnie robily roztwor. Na 75g jest tak samo, bo babka ze mna robila i 3 razy miala pobierna krew.
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziękuje dziewczyny za wsparcie!Dzisiejszą wizytę przepłaciłam ogromnym bólem głowy i dopiero teraz wstałam z łózka.Zadzwoniłam do innego lekarza i umówiłam się na wizytę i szczegółowe usg,a w lipcu planuje iść na usg 3/4D.Zobaczę co ten lekarz mi powie.Wcześniej weszłam na stronę "znany lekarz"i czytałam opinie o nim <jest w pierwszej 10>,A ten mój dotychczasowy ma same negatywne,że jest arogancki,niemiły i nie odpowiada na pyt, i wszystko wie najlepiej;/Więc to jednak nie jest mój wymysł...Może dostanę jakieś zdjęcie.Byłabym przeszczęśliwa,bo nie mam ani jednego...Może uda się także podpatrzyć płeć,choć najbardziej zależy mi na tym,czy dziecko dobrze się rozwija.Czasem myślę,że może mam pecha do lekarzy,bo traktują mnie niepoważnie ze względu na wiek<20 lat>...Eh szkoda gadać..dobra kończę już,bo znowu się rozpisałam
                  Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                  Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                  Skomentuj


                    A właśnie dziewczyny czy Wy też tak macie, bo jak od 3 dni pochlaniam po 2litry dziennie soku multiwitaminowego... wczoraj kupilam jeden, a dzisiaj juz po kolejny lecialam do sklepu. Jeszcze ten ból głowy, mnie wykończy popołudniu jak się położyłam, z myślą, że mi przejdzie, to jak się obudziłam to było jeszcze gorzej głowa to chyba z 50kg mi ważyła nie mogłam się podnieść... wzięłam tabl to teraz mnie tak ćmi, ale jak jest już trochę głośniej to mnie aż dzwoni...
                    A u Was jak dzień minął??
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Witam "nową"mamuśkę i aktualizuję naszą listę

                      Elo1232_____________________________________4 październik
                      Kiljan______________________________________ 4 październik
                      Malinka4____________________________________ 4 październik
                      Indra83_________________synek________________ 8 październik
                      Kola492_____________________________________12 październik
                      Mopa_______________________________________12 październik
                      Anulkapi_____________synek Kubuś______________12 październik
                      Angelika05__________________________________ 15 październik
                      Kiniak7______________________________________16 październik
                      Katinkass____________________________________ 18 październik
                      Milenka82____________________________________18 październik
                      AsiulaW78____________________________________18 październik
                      Milkadz______________________________________ 20 październik
                      Kamim_______________________________________23 październik
                      Madzialena81________synek Nikoś_______________25 październik
                      Kasiulina_____________________________________30 październik
                      Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                      Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jestem spowrotem.Humor mi się trochę poprawił Jutro zaczynam brać tabletki tylko nie wiem czy lepiej rano czy wieczorem
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Mnie w sumie głowa nie boli ale jakoś taka nie do życia jestem. Nie wiem czy to przez tą pogodę czy co. Przeszłam się dzisiaj troszkę z moją mamą a później coś we mnie trafiło i leżałam resztę dnia bo źle się czułam, teraz też taka wykończona Sama nie wiem co się dzieje ...

                          Skomentuj


                            Kamim lekarze nie patrzą na wiek uwierz mi jestem w Twoim wieku i jest wszystko ok Po prostu źle trafiłaś kochana, jak najszybciej zmień lekarza póki jeszcze czas! Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              ja zawsze brałam przed spaniem,ale tu pustki.
                              ja dzis wygrałam parę aukcji z ciuszkami
                              ale doła mam jeszcze wiekszego dziś normalnie miałam ochotę wszystkich pozabijać facet z pracy wrócił zjad obiad i się legnał bo zmeczony a potem na rybki sobie pojechał a dzieciaki tak się kłóciły ze myślałam że ich z domu powyrzucam jestem tak zmęczona psychicznie ,jest corza gorzej ten starszy tak na złość robi małej a ona mu nie dłużna i tylko się wydzieraj mam dość a w wakacje to chyba do domu wariatów mnie wywiozą mała za to spała od 14 do 18:30 i o 20 po kąpaniu poszła dalej oni też i taka błoga cisza.
                              fajnie że mamy to forum i siebie nawzajem bynajmniej trochę moge z siebie wyrzucić i od razu lepiej człowiekowi na duszy
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Oj tak,masz racje.Meksyk w domu totalny,znam to ,i jedziemy na tym samym wózku.Ja to powiedziałam,że jak dożyję przy nich do 40-stki to będzie sukcec
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X