Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamuszka ja nie biorę kosmetyków dla dzidziusia bo w łódzkich szpitalach trzeba tylko ubranka dzidziusiowi przynieść no i dla siebie podkłady po porodowe, a położne same kąpią dzidziusia i pielęgnują go.A ty z jakiej miejscowości jesteś?

    Skomentuj

    •    
         

      mamuszka ja nie biorę kosmetyków dla dzidziusia bo w łódzkich szpitalach trzeba tylko ubranka dzidziusiowi przynieść no i dla siebie podkłady po porodowe, a położne same kąpią dzidziusia i pielęgnują go.A ty z jakiej miejscowości jesteś?

      Skomentuj


        Witam Ja dzisiaj byłam u gin ,wszystko jest ok ale tabletek anty mi nie wypisał bo mam poczekać na okres i dopiero wtedy przyjść A w domu awaria hydrauliczna,mąż naprawiał i zaraz do pracy musiał iść.... A ja znów sama z dzieciakami,już mnie szlag trafia.Wczoraj 1,5 godz koncert miałam wieczorem bo znów ta kolka..ehh a gdzie tu jeszcze do 3 miesięcy
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Witka!!!

          Przezylismy chrzciny Młody całą msze przespał, a na sam chrzest sie obudził i darcie. Chciało mu sie pić i spać i była awaria. Ksiądz po wszystkim się śmiał, że nowy organista rośnie

          Madzik, Ty to masz przeje..... Podziwam Ciebie i inne wielodzieciate mamuski. Mój Krystiano tez dzisiaj koncertuje, sił mi juz brakuje, ale jak pomysle że wy macie 2 albo 3 razy gorzej to jakos biore sie w garść i do przodu.
          Co nas nie zabije to nas wzmocni dziewuszki!


          Skomentuj


            mirosja witamy na forum
            będzie Weronika

            Skomentuj


              Młoda ja z Warszawy, ale w niektórych trzeba mieć a w innych nie, w szpitalu w którym chcę rodzić (ale nie ma nigdy miejsc) nie trzeba brac kosmetyków, ale już w innym (2gi na mojej liście) owszem. Nie wiem co robić

              Skomentuj


                Momo gratuluje ,super że masz już to wszystko za sobą i możesz tulić swojego maluszka, nie martw się na pewno do końca tygodnia zabierzesz synka do domciu całego i zdrowego

                Normalnie dziewczyny obłęd z tym zalogowaniem,dopiero dziś udało mi się wejść na forum a próbuje już od 3 dni. Ale cieszę się że w końcu mi się udało. Dziś wypada dzień mojego terminu porodu ,ale Kubuś chyba też chce się troszkę spóźnić... byłam dziś w szpitalu bo miałam się wstawić jak nie urodzę w terminie i jutro rano lecę na badania, mam nadzieję że położna powie że do porodu jestem już gotowa i zaczną mi wywoływać, to jak dobrze by poszło to jeszcze jutro miałabym mojego leniuszka przy sobie już tak się go nie mogę doczekać.
                Ciekawe kiedy Atusia się odezwie, już teraz jakoś wyjdzie ze szpitala ze swoją córeczką. No i mam nadzieję że biedna Biedronka w końcu zobaczy swoją dzidzie, bo biedulka już tyle po terminie..... a dalej z brzuszkiem.

                Ja już kilka ładnych nocy mam skurcze,tylko że są nie regularne ,ale mam chociaż tą pewność że coś idzie do przodu a nie stoi w miejscu i myślę że do porodu jestem gotowa i bez problemów będą mogli wywoływać.
                Aniasz to tylko my dwie na forum, nie rozpakowane zostałyśmy?? bo już się po mału w tym wszystkim zaczynam gubić.

                Pozdrowienia dla wszystkich mamusi
                Kubuś ur. 28.05.2009

                Nasz synuś ma już...
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  popieram co nie zabije to wzmocni
                  my już po rehabilitacji,to tylko 6 min a zachodu że nie wiem,pesel tez odebrany i becikowe ma na koniec miesiąca być,zobaczymy.
                  Mój mężuś znowu na rybki uciekł też bym wyszła ale raz świeci słonko a raz leje deszcz i za nim bym się zebrała to już by lało więc siedzę w domku
                  mam taką ochotę na słodkie jakiegoś loda bym wrąbała albo czekolade ale niestety niunia ważniejsza
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Witaj Mirosjo

                    Może napiszesz coś o sobie, wiesz już co urodzisz?
                    jedno czy dwa ?
                    chłopiec czy dziewczynka?




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      hey
                      ach dobija mnie te forum ja sie zalogowałam to sie strona nie chciała załadowac
                      panienki co porabiacie bo u nas kolejny dzien deszczowy... i nuda
                      mezus zakupił sobie nową zabawke wii i gra i chyba ja tez zaczne to nie bede sie tak nudzic

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny

                        Momo gratuluje synusia!

                        Ja dziś wróciłam do domu, ale weszłam tylko a chwile. Mała jest grzeczniutka: je, śpi i woła tylko o zmiane pieluchy. MA czarne włoski... Wstawie więcej zdjęć później na razie tylko to jedno - tak na szybko...
                        Attached Files
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Witajcie
                          mnie te zmiany w tym logowaniu też wyprowadziły z równowagi i nie jestem już Myszka87 tylko jak wyżej widać.
                          Ale fajnie że już kilka z nas urodziło no ja niestety jeszcze nie a czekam już z niecierpliwością. Złapał mnie jakiś wirus miałam gorączke ból gardła ból całego ciała ale dzis byłam na oddziale u lekarza i chciał mnie zostawić żeby badania moczu i krwi porobić ale ja za bardzo nie chciałam bo takie badania to moge sama zrobić i z wynikami iść do niego tak więc uzgodniliśmy. Rozwarcie mi się nie powieksza skurcze są chyba ale nie takie jak powinny być. Zreszto sama juz niewiem czasami to zastanawiam się czy ja bede wiedziała ze to już.
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Atusia piękna ta Twoja królewna Gratuluje i cieszę się że już masz to za sobą

                            Skomentuj


                              hej brzuchatki)
                              kurczaczku ja tez nie moglam wyswietlic strony pol dnia...nie wiem co sie dzieje z tym forum:/
                              u nas pogoda piekna ponad 25 stopni ale na dworze nie da sie posiedziec bo jak dla mnie to jzu meczarnia..nogi puchna jak banie..mialam dzisiaj jechac sobie zrobic pazurki bo sama nie dam rady a wstyd mi tak chodzic..no ale oczywiscie mi checi odeszly zreszta zaraz jade popilnowac bratanka i tak znowu dzien zleci...Wy tez nie macie sily i checi na nic:/
                              Mloda bratowa ma termin an polowe grudnia i biedna dopiero ma poczatki a pamietacie jak to bylo...polecilam jej nasze forum bo zawsze to fajnie pogadac z kims kto przezywa to samo))
                              Mamuszka ja Ci nie pomoge ztym szpitalem niestety:/
                              mamanikosia odezwij sie jak tam u Ciebie czy juz lepiej???
                              buzka mamcie i bejbiczki
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Atusia masz boską córeczkę, jest po prostu śliczna!
                                I kto by pomyślał ,jeszcze nie pełna tydzień temu połowa z was zastanawiała się jak będzie wyglądać ich maluszek a teraz proszę, jakie śliczności na forum
                                No ja myślę że mój synuś nie spóźni się bardzo ! Bo już też jestem ciekawa jak ta moja kruszynka wygląda

                                Jutro się wszystkiego dowiem, mam nadzieję że położna powie mi że jestem gotowa na wywołanie i Kuba już jutro będzie z nami, ale gorzej będzie jak położna stwierdzi że trzeba dać jeszcze 2-3 dni spóźnialskiemu i że może sam się obudzi i wyjdzie
                                No nic...do jutra pozostaje w niepewności,chyba że może jeszcze dziś w nocy coś się wydarzy,w końcu to jego data.
                                Trzymajcie dziewczynki kciuki żebym dziś pojechała na porodówkę hihihi
                                Kubuś ur. 28.05.2009

                                Nasz synuś ma już...
                                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X