Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    He he ja też nie obraziłabym się, gdyby nasza Gwiazdeczka urodziła się przed planowanym terminem. Wczoraj to samo powiedział mąż, że czuje, że do najbliższej niedzieli będzie po wszystkim, więc teraz na Edytce ciąży jeszcze większa presja :P

    Edytko, słyszysz?! Wyłaźże już!!!
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Urocza ta Wasza Natalka! Do kogo podobna? Do Mamy czy Tatuśka??

      Już nie mogę się doczekać, kiedy to ja będę mogła dodać tutaj zdjęcia swojej Kruszynki...
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Misiulka twoja Natalka jest tak slodziutka az sie niecerpliwie kiedy ja będe tulkać moją królewnę,bo tak jak ostatnio czułam ze poród się zbliża,to dzisiaj wręcz odwortnie,zadnych skurczy ,nic mnie nie boli,jakbym w ciązy nie była( noo pozatym że cięzko mi jest, i przez to mam wrażenie że będe jeszcze chodziła w dwupaku i chodziła,ale jutro ide do lekarza i może powie mi że to już już..
        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

        Skomentuj


          Kurczaczku nooo bardzo ładnie Ci wyszła ta weronika Pazura, naprawdę! Ja to bym nie umiała się prosto obciąć a co dopiero TAK!!!!
          Mamanikosia dopiero zaczynacie robić zakupy? Ja już mam wszytsko przygotowane od 5 miesiąca, ale żałuję ponieważ wszystko jeszcze raz musze poprać i przygotować, troszkę się zakurzyło
          Młoda masz jakąś cholerną deprechę, pewnie z hormonów jak pisała Kurczaczek. Ja potrafię przepłakać w poduszkę cały dzień, właściwie bez powodu, ale na następny dzień mi mija i widzę kolory.

          ja mam wózek w kolorze zielono - popielatym

          Miałam dziś jechać pospacerować troszkę po centrum handlowym, a mąż w tym czasie miał załatwiać swoje sprawy zawodowe, ale oczywiście nawymyślał - iść do fryzjera, kupić coś tam do roweru, zatankować i umyć auto bla bla bla i w końcu się nie wyrobił i siedzę w domu - znowu - tym razem umalowana i wystrojona, bo się przygotowałam, wrrrrrrrrr!!!!!! Ja mnie denerwuje takie "rozleźnięcie męskie", kobieta raz dwa wszystko sobie ogarnie, jeszcze zdąży się na bóstwo zrobić, a Oni zaaaanimmm się zbioooorąąąą to człoooooowieeeek może zarioooowaaaać!!! Wasi faceci też TAK mają???????

          Skomentuj


            witaj beatko z twoim maluszkiem na pewno wszystko będzie dobrze brzuszek zawsze na początku boli a co do wymiotów i mdłości to ponoć dobre jest sanie kostki lodu

            Skomentuj


              Ewiczek fajna ta stronka. Uśmiałam się

              Misiulka jaka Natalka jest słodziutka Można gapić sie na jej zdjęcia godzinami i myśleć jak będzie wyglądać nasz Skarbek.

              Bierdonka Ty wyganiasz Edytke, a ja mówie Michasi żeby poczekała do 18 maja. Najważniejszy egzamin dla mnie (pisze go cały rok i nie będę mogła iść do drugiej grupy) jest 17 maja.

              A ja wymyłam łóżeczko, starłam kurze i musiałam odpocząć, bo brzuchol twardnieje. Pół godziny temu troszke zabolało, ale tak to twardnieje i nie boli. Mąż zmienie klocki hamulcowe w aucie, a ja zaraz będę sama składać wyrko. Mam tyle energii, że nie wiem skąd się ona bierze.

              Dostałam notatki od koleżanki z roku. Tzn te których mi brakowało. No i teraz mam zajęcie na cały wieczór.
              Mój tatulek jest w domu więc nie muszę obiadku robić.

              Ja wracam do sprzątania
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Maluszki Z Sierpnia 2009

                Ja Mam Termin Na 20 Sierpnia. To Będzie Moje Drugie Dziecko. Mam Już Prawie 2 Letniego Syneczka Mateuszka.
                Jeśli Są Jakieś Mamusie Spodziewające Się Pociechy W Sierpniu... Zaraszam Na Pogaduszki
                Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                Dziękuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                  Mam wrażenie że już nigdy nie urodzę i będę tak chodzić jak słonica
                  sikornik napisała, napisała o dzidziusiu, a teraz mało na forum z wiadomych względów - Mały plus pisanie magisterki to cały mój czas...

                  gospiżyczę Ci naprawde Kochana żeby to już tuż tuż, może dziś z nienacka zaraz nie będziesz sie czuła jak słonik - ja w tydzień zrzuciłam już ok. 10 kg - troche szybko ale tak mi waga leci...

                  Skomentuj


                    hej Mamusie i bejbiczki
                    cala noc snily mi sie te cholerne wozki ,od tego przegladania:P...zbieram sie do lekarza a pozniej na KTG....odezwe sie pozniej milego dnia.
                    Mamuszka moj to co jak co ale zorganizowany to on jest
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Atusia miłego sprzątania, i nie szalej z tym za bardzo, bo jeszcze urodzisz przed tym ważnym egzaminem!!! A to przecież ja chcę być przed terminem!
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Grygoranna urodziła

                        wczoraj w nocy o 2:20
                        Maik Luis 4045 g 52 cm
                        poród naturalny
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          GRATULACJE!!!

                          no to Gospi czekamy na Ciebie i Twojego szkraba!!!

                          Skomentuj


                            Grygoranna Gratulacje!!!


                            Gospi tylko Ty zostałaś,ale lada dzień będziesz już cieszyć się maluchem
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              hej wszystkim))
                              gratulacje dla wszystkich nowych mamusi
                              oj tak dlugo tu nie zagladalam zaraz sie zabieram za czytanie...
                              mialam chyba depresje jakos nie mialam ochoty na nic a poza tym malo czasu bo niunia plakala i musialam ja dokarmiac sztucznym mlekiem i sadzilam ze jestem zla mama
                              ale to nie bylo najgorsze najgorsze bylo to jak moja coreczka sie zaksztusila to byly najgorsze chwile w moim zyciu!!! nikomu nie zycze tego boze jak ona przestala oddycha ona byla jak lalkaoczy miala szeroko otwarte i zadnych reakcji dobrze ze moj tata zaczal szybko dzialac wzial ja do dolu i stukal w plecki podnosil do gory sprawdzal i znowu to samo a ja myslalam za ja umre to byly najgorsze chwile w moim calym zyciu ciezko mi o tym mowic....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Wiem co czułaś,ja miałam problem jak mały zaniósł się płaczem przy kolce,nie mógł złapać oddechu,dmuchnęłam kilka razy mu w buzkę i załapał powietrze.Ale serce mi na moment wtedy stanęło
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X