Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
    viki, ja też myślę, że powinnaś iść do lekarza... Dziewczyny, ja od czwartku wieczorem też mam taką galaretowatą wydzielinę, ale krwi zero... Czy to czop? W czwartek zauważyłam wieczorem na papierze taki kawałek galaretowatej przezroczystej substancji i do dziś na wkładce mam więcej wydzieliny niż zwykle, ale nie tyle co w ten czwartek... To jest takie ciągnące galaretowate... Poza tym synalek jakoś mało się rusza... To chyba już blisko... W poniedziałek jadę na ktg to się dowiem co się dzieje. Pozdrawiam!

    Ja też tak miałam. Dzwoniłam do lekarza i powiedział, że to czop. Do szpitala kazał mi się zgłosić jak zaczną mi się wody sączyć bądź będe mieć skurcze. Ale to są objawy zbliżającego się porodu.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
      Ja kupiłam taką gąbkę na dno wanienki i żałuję. Na szkole rodzenia położna mówiła, że to siedlisko bakterii, lepiej położyć na dno zwykłą pieluszkę tetrową. Rzeczywiście na instrukcji tej gąbki jest napisane, że za każdym razem przed użycie trzeba ją wyparzać wrzątkiem, potem uprać, wysuszyć. Szkosa czasu raczej. Ale wybór należy do Ciebie.
      A to nie wiedziałam, dzięki za uświadomienie...






      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
      http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

      Skomentuj


        Nie strasz, ale od czwartku nic się nie dzieje, skurczy nie mam, zero bóli itd... I cały czas ta wydzielina, to cały czas ten czop?
        Dziś mąż mi powiedział, że dziś mam poczekać z porodem, bo mecz i piwo nawet sobie otworzył... Najlepiej mu w czwartek pasuje, co w środe też jakiś mecz
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Mi czopu większa ilość odeszła w czwartek tydzień temu, a dzisiaj to takie pozostałości. Wiec moim zdaniem to co Ty masz to też ciągle ten czop. Mój mąż też chciałby żebym urodziła jak najpózniej, najlepiej w terminie, żeby mógł spokojnie remont skończyć.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Cześć dziewczyny!!

            Nie pisałam nic ostatnio, ale to dlatego, że doła załapałam i praktycznie całe dni się o coś "boczyłam" na męża. Dosłownie wszystkiego się czepiałam. Ale forum odwiedzałam i czytałam więc jestem na bieżąco.

            Kiniak7 nam na szkole rodzenia też położna radziła do wanienki włożyć pieluchę tetrową niż kupować wkład gąbkowy.

            Co do prasowania, to mnie się udało już jakiś tydzień temu zakończyć prasowanie rzeczy dla Kasi i dla mnie, ale nie miałam tych rzeczy za dużo, bo też dużo nie nakupiliśmy. Z rodziny mojej i męża mają nam kuzynki po swoich córeczkach coś odesłać, więc nie warto robić zapasów. Torbę w środku tygodnia spakowałam, ale się dzisiaj zreflektowałam, że jeszcze nie spakowałam kubka, sztućców, talerzyka, więc zapisałam na liście co mam jeszcze włożyć do torby, żeby nie zapomnieć. Chyba pieluszki dla dzidziusia będą w osobnej reklamówce, bo inaczej mi się torba nie dopnie. hihi

            Kiniak7 widzę, że nie tylko ja szyję pościel z mamą dla dziecka. My wczoraj skroiłyśmy jedną, a dzisiaj kupiłyśmy rzepy, bo po konsultacji z kuzynką stwierdziłam, że nie będę rozbiła na zamek zapinanej, bo ona powiedziała, że ten zamek to nic nie jest wart. Zaraz po pierwszym praniu się zaczyna rozlatywać. Więc spróbuję pierwszą zrobić na rzepy, myślałam jeszcze o wiązaniu na troczki, ale to strasznie dużo zabawy jest w zrobieniu troczków. Jak uszyjemy pierwszą, to się dopiero wtedy za drugą weźmiemy. Zobaczymy zresztą jak wyjdzie. hihi

            Pozdrawiam



            Skomentuj


              Napisane przez agus1983 Pokaż wiadomość
              A jednak zmieniam lekarza[!] idę do tego, którego miałam z Wiki ;D, może mi nawet termin przyspieszą... no bo to w końcu koniec listopada, wolałabym początek list. albo koniec października. Pozdrawiam. Wszystkiego Najlepszego Carin z okazji tygodnia Kubusia!! Moja dzidzia też będzie miała na imię Kubuś
              Hmm.. a Agus w jaki sposob mieli by Ci lekarza przyspieszyć'...' poród;|?

              bo nie bardzo rozumiem;>




              Skomentuj


                czyżby nasze forum przechodziło pierwszy kryzys,jakoś cicho tu co prawda ostatnio nie było bardzo rozkręcone ale zawsze było nas troszkę wiecej a teraz coś nikogo nie widać

                mam nadzieję że to tylko przejściowe,ide strzelić sobie kolacyjkę a potem na allegro pogrzebię
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  no hejka moje drogie

                  rzeczywiscie coraz mniej nas tu zaglada, ja choc nie zawsze pisze obowiazkowo zagladam!

                  Fifi u babci a ja mam mala imprezke z moim mezkiem sie dzieje

                  no i musze spadac bo wraca ze sklepu...
                  Fifi dzis byl bardzo grzeczny i nawet z checia zjadl sloiczek po 6 miesiacu

                  odezwe sie jutro zapewne
                  buziole!
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    hehe, każda z Nas ma zakaz rodzenia przed terminem
                    Ja mogę dopiero za tydz rodzić jak mąż wróci... nie wcześniej
                    Zobaczymy która wytrzyma najdłużej w tym zakazie
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Heja kobitki

                      Nie będzie tak źle z naszym forum!!!! To tylko weekend!!!! Idzie jesień to napewno większość będzie siedziała przed swoimi laptopikami

                      A my dziś z mężusiem wyruszylismy na zakupy, mała została z babcią. Co prada były to zakupy trochę na szybko, ale poczułam się jak za starych dobrych czasów... czyli przed urodzeniem Julki, łazimy po sklepach, jemy zapiekanki i wydajemy kasiorę
                      jak wrócilismy to w cyckach miałam guzy... Ale ssak wszystko wyssał

                      A tak wogóle to widze, że mało już z was karmi samym cycusiem. I jak z waszym mleczkiem? Samo zanikło?

                      Nator jak to jest z tym *****************em, zarejestrowałam się i teraz muszę czekać czy się zakwalifikowałam? Dostanę jakiegoś meila?

                      To lecę spać i do jutra. Zaglądnijcie czasami




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamcie u nas narazie ok maly co najwazniejsze nie ma goraczki..
                        bylam dzisiaj na zakupach musialam mu kupic takie cieple spiochy bo w takich bawelnianych marznie pomimo ze nakrywam go kocykiem i w domu jest cieplo to jakis zmarzluch z niego...a wasze bejbiki jak spia ubrane?
                        justynko u nas juz chrzciny byly pod koniec lipca takze ja mam to z glowy mielismy skromna impreze bo tylko z 10 osob ze wzgledu na to ze cala rodzinke mam w Pl...
                        co do tych porownan czy mama czy tata to moj mati byl bardziej podobny do taty jak sie urodzil do mnie mowia ze tylko troszeczke a tam mam ogromna przewage
                        jak tam u was mamcie?
                        mamuszka where are u??????
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj




                          HAHAHA, pIERWSZA
                          nie pamietam kiedy ostatnio bylam pierwsza

                          Skomentuj


                            wstawiam fotke mojej zmuuuuuudnej roboty, kurde zawsze tak mowie i zazwyczaj nic z tego nie wychodzi, ale powiem to jeszcze raz:
                            ostatni raz!!!!
                            Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

                            Skomentuj


                              Ankasos ale smaka robisz tym slubem
                              zawsze mozesz wybrac sukienke taka przy ciele, ale slubna! no wkoncu to Twoj slub, no nie!!! ja bym wybrala taka elegancka aaaaale z pazurem sexi - nie szczyp sie!

                              Skomentuj


                                Druga
                                u nas pogoda do d... a ja niewyspana bo Majka pół nocy wyła i nie wiem dla czego nie pomogło nawet jak jej pozwoliłam wejść do naszego łóżka,zaraz i tak sie zmyła i musiałam legnąć na jej i w końcu pomogło,ale potem wstała mała na karmienie i w dodatku jakby jej cyce już nie starczały bo ciągneła i się denerwowała wiec poszłam zrobić butle to było gdzieś koło 5 bo mężek na rybki leciał a o 7 wstali wszyscy i po spaniu normalnie mam dosyć tych porannych pobudek chciałabym pospać choć do 9

                                dzis jedziemy do mojej mamy,może jeszcze uda mi się zagnieść ciasto,powinnam też umyć głowę ale mi sie jakoś nie chce,zimno w chacie wczoraj kazałam puścić na grzejniki bo jakoś przez ten deszcz ta chata wilgotna i zimna sie zrobiła,uroki starych domków

                                lece jakieś śniadanko zrobić i zabieram sie za ciacho póki mała śpi
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X