Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rozalko tak zapytam z ciekawosci bo my z tego samego dnia mamy bejbiki ile Stas wazy?? no i pokaz nam tego swojego maluszka
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      olcm pryszcze jeszcze wyskakuja ale rzadziej za to ma suchą strasznie skórke na policzkach musze smarowac kilka razy dziennie
      rozalka pochwal sie stasiem
      olcm a ile wazy mati?

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        ta sucha skora to mu przejdzie moj tez tak mial a Mati dwa tyg temu wazyl 6300 i 58 cm to od ur przytyl 3 kg i urosl 6 cm na siatce centylowej z waga ledwo sie miesci
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Hejka
          w końcu w domku,po małym remoncie i zakupkach pojechałam jeszcze do mamy i wróciłam padnięta dopiero teraz jakoś mi się lżej zrobiło

          dziś sukcesik większy bo Maja zrobiła grubszą rzecz na nocniczek,jakoś wiedziała ze się robi ale sie przemóc nie mogła i w końcu po paru dniach prób dziś jej się udało ale biegała zadowolona z siebie no a mama obiecała kupić poly pocet więc zaraz siadam na allegro.

          no i oddałam swoje rybki dla siory do oczka nie mogłam ich wyleczyć bo ten pasożyt i tak był w akwarium mimo zmiany wody preparatów i gotowania piasku a w oczku są bakterie które go niszczą więc dużo lepiej będzie im tam ale trochę mi ich szkoda,no cóż zrobimy inne akwarium

          jak już się chwalita to ja też wam pokaże swoje naturalne choć trochę zaniedbane paznokcie jakoś nie mam czasu ich zrobić i sobie tak rosną
          ale ja zawsze mam takie i nie wyobrażam sobie krótkich a żelu nie kłade bo raz położyłam i rzeczywiście podupadły na zdrowiu i to dobrze więc u mnie natura
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            ok skikam na allegro i do wyrka może jeszcze tu zajrzę ale i tak pustki tu będą
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Dziewczyny co z wami?? Przecież jeszcze mamy sierpień!!! Czekajmy z cierpliwością na nasz wrzesień Beatka witamy w naszym skromnym gronie, może coś więcej na swój temat nam opowiesz Ja dzisiaj się nie rozpiszę, bo sama nie jestem

              Skomentuj


                Kiniak7 fajny ten termometr. Mnie się bardzo podoba. Choć mój mąż uważa że to zbędne wydawanie kasy, bo on kilka lat temu dla bratanka coś a'la ten zakupił i wcale nie byli zadowoleni.

                Lola1 ja ten termometr wypatrzyłam w sklepie do którego się w poniedziałek wybieram za 95 zeta. Oglądnę go na żywo i zobaczę co i jak. Jadę z mamą więc może ona mi doradzi. Ja też wolę dać więcej kasy a mieć taki termometr co szybciutko zmierzy temperaturę.


                Co do wieku to ja jestem rówieśnicą anulkapi , tyle że mnie 30 stuknęła w kwietniu.

                Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Katinkaw - muszę Cię rozczarować - bo najstarsza nie jesteś. Ja też rocznikowo mam 31 lat (skończę je w listopadzie).
                  Anulkapi dobrze, że masz się już lepiej. A propos złego samopoczucia. Nasza"czwórka" wczoraj wybrała się na spacer do centrum miasta. I niestety w trakcie spaceru poczułam się fatalnie. Zaczął bardzo boleć mnie brzuch. Temu towarzyszyły duszności i dyskomfort totalny. Przysiadłam z moim Bartusiem na pierwszych napotkanych schodach. A mój mąż pobiegł po picie. Koło mnie zatrzymała się starsza kobieta, która wyraźnie chciała mi pomóc. Oczywiście jej radą było: jedź na porodówkę - bo zaraz zaczniesz rodzić. Wtedy pojawił sie mój mąż i mówi, że do terminu to jeszcze 2 m-ce. A ona: ło! ale jesteś gruba... . Nie ma jak komplement na poprawę samopoczucia...

                  Dziewczyny te termometry są rewelacyjne. Ja wprawdzie w domu mam dwa, ale one się umywają do tych co prezentujecie. Chyba sama też o takim pomyślę.
                  pozdrawiam Kasia

                  Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                  Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                  Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                  poematem niezliczonych słów
                  mą radością, miłości promieniem,
                  dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                  Skomentuj


                    hej dziewczynki!
                    ja wczoraj znów grill z rodzinką ale na szczęście kończą się wakacje i dość tych zjazdów posiedzim w domku
                    Fifi wczoraj był jak nie ten dzieciak, uśmiechnięty cały dzień, nikogo się nie bał, grzeczniutko w wózku bajeczki oglądał mógłby tak codziennie
                    wstawiam wam zdjątka, można zauważyć ząbki szczególnie na pierwszym w przybliżeniu a trzecie to druga twarz pana Filipa - chrupkowy lucyfer
                    fajne macie pazurki ja ostatnio obciełam na którko bo mi się rozdwajały brzydko:/
                    Attached Files
                    Last edited by ania_2288; 30-08-2009, 07:24.
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Wcale nie jestem rozczarowana. Po prostu nie przywiązuję zbyt dużej wagi do tego, ile mam lat. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że mamy tyle lat na ile się czujemy
                      A co do termometru, to też marzy mi się taki. Mój Mati był straszny wiercipiętka i trudno było mu zmierzyć temperaturę. Pani w aptece poleciła mi termometr paskowy przykładany do czoła. Wprawdzie nie mierzy on dokładnie temperatury, ale już można się zorientować czy dziecko ma gorączkę czy nie. Kosztuje tylko 5 zł. Ja taki zawsze mam po ręką, bo w zeszłym roku Mati często nam chorował i ciągle trzeba było mierzyć mu temperaturę.
                      Miłego dnia Dziewczyny
                      Mateuszek 07.09.2005
                      Jaś 08.10.2009


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny mam problem zatkało mi sie ucho i nic nie słysze na nie znacie jakies sposoby zeby odetkać okropnie mnie to wkurza a i słabo słysze malego jak zaczyna sie krecic dopiero jak zacznie mocniej płakac Kurde mam juz dosyc normalnie

                        Skomentuj


                          hej kobity
                          wpadam sie przywitac tylko bo cos nie mam weny dzisiaj na pisanie noo pustka w glowce hehe chyba jeszcze za wczesnie dla mnie albo wczorajsza whisky sie odzywa

                          narka

                          Skomentuj


                            Hejka, ja już na nogach. Całą noc coś mnie pobolewało i budziłam się co jakiś czas. Fioła można dostać, a już o 7 pobudka, bo ile można spać (to nie moje słowa - tylko młodego).
                            Zaraz i tak wstaje, bo musimy coś przekąsić.
                            Mąż dzwonił i będzie dopiero koło 20. Mam czas by ogarnąć mieszkanko jako tako.
                            Miłego dnia panienki.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Dzień dobry.
                              Też widziałam na fotce Młoda Twoje zdjęcia, fryzura naprawdę super a taki kolor włosów sama bym chciała mieć. Teraz juz mnie korci, żeby iść do fryzjera i coś zrobić z włosami. Myślałam, żeby je obciąć bo Gabrysia strasznie mnie ciągnie za włosy i muszę cały czas je wiązać.
                              Gabi w ogóle nie dostaje smoczka, bo jak próbowałam jej go dać to prawie wymiotowała. A jak ma koło siebie pieluszkę to ją zaraz bierze do rączki, chyba też jej spróbuję dać do przytulania przed snem.


                              Skomentuj


                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                Cześć,
                                Dziś Kacper tak się rozpłakał wieczorem, ze nie wiedziałam co się dzieje... dopiero po czasie doszłam do tego, żeby posmarować mu dziąsełka.. i nie minęło 5 minut a on zasnął... Czyli moze jednak to zęby?
                                Nator napewno zęby. Podobnie było z moją. A i ślinotok zmniejszył się prawie całkowicie! Jak to fajnie wziąć na ręce niunię bez śliniaka!

                                Aniu cudne ząbeczki!!!! Juleńka ma takie samiutkie tylko ciut mniejsze

                                A tak wogóle to cześć wszystkim

                                Wróciliśmy z weselicha o 3.30 w nocy, lało strasznie i jechaliśmy ponad 2 godziny!!! I do tego ja prowadziłam.

                                Juleczka przesypia już drugą całą nockę !!!

                                A i zamówiliśmy mebelki do jej pokoiku i czekamy aż przyjadą. Nie mogę się już doczekać urządzania

                                Lecę dziewczynki pranie wywiesic, bo niunia obsikała wszystkie bodziaki i musiałam włączyc pralkę.

                                Papa




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X