Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sayapoamore, a masz zdjęcie z tego usg? Nie chciałabyś go zamieścić w galerii, strasznie mnie ciekawi jak w rzeczywistości wyglądają takie zdjęcia, czy tak samo jak te, które zamieszczają w necie gabinety.
    Czy jest ono dość wyraźne w 13. tygodniu ciąży? Kiedy najlepiej takie robić?

    Fascynująca sprawa.
    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

    Antek - 6 listopada 2009r.

    Skomentuj

    •    
         

      Witam was kochane!!!Jestem najszczesliwsza na swiecie!!!Bylismy dzisiaj u lekarza i wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!Krawiaczek juz prawie sie wchlonal!Slyszlismu serduszko!Boze jakie to cudowne uczucie!!!Az nam lezka polecialaJestem najszczesliwsza na swiecie.Nasza fasolinka ma 16mmSzybko urosla,2 tyg temu miala 4,4mm.Trzymajcie sie!

      Skomentuj


        to SUPER monisiu i mam nadzieje ze jak ja pójdę za tydzień do gin to tez usłyszę serduszko maluszka

        Skomentuj


          Sikornik GRATULACJE

          No to została grygoranna bo ja to pewnie nie mam co liczyć że bede nastepna.
          Nie chcialam rodzic w maju ale jak widac malemu sie nie spieszy
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Nareszcie maj Pora rodzić

            No to zaczął się maj, można rodzić

            Ja dzisiaj siedziałam od rana na działce. Opaliłam troszkę plecki, i dekolcik troszke. Nogi oczywiście jakoś słabo się opalają.

            Co do tego lenia. To jednego dnia to coś mi się chce i robię, bo nie mogę usiedzieć na miejscu. Za to następnego dnia nie chce mi się tyłka z wyrka ruszyć. No i wczoraj jeździłam wieczorem na zakupy jeszcze. No i w Tesco są na szczęście kasy pierwszeństwa to poszłam na początek i odrazu się kasowała, bo kolejki były ogromne. No i dodam, że sama na zakupy pojechałam autkiem, bo mi się nudziło w domu. A dziś mi się nic nie chce. W dodatku siedzenie na świeżym powietrzu wyciąga strasznie energie. Znowu jutro mam pracowity dzień. Musimy z mężem zrobić półkę nad drzwiami, żeby pochować niepotrzebne rzeczy.
            A humorek powiem Wam, że mam dobry. Nie myśle już ani o porodzie, ani o egzaminach. W sumie to jakoś nie czuje żeby coś się zbliżało więc.... Będzie chciała sama wyjdzie.

            Dwa dni temu mojej mamy znajoma urodziła trzeciego synka. Całą ciąże lekarz mówił, że będzie córka. Troszkę się przestraszyłam, bo nawet nie myślałam nad imieniem dla chłopca. Na szczęście nie kupowałam nic różowego. Ciuszki mamy po siostrzenicy i siostrzeńcu męża więc jest i róż i błękit.

            No to ja zmykam pod prysznic i wysmarować tą moją opaleniznę
            Spokojnego wieczorku majóweczki
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Wam tez nie dzialala stronka :/ mamuszka znam ten bol do wc co piec minut...i 5 krokow i odpoczynek...ja sie dzisiaj kiepsko czuje brzuch mi tak ciagnie do dolu,dobrze ze w poniedzialek do lekarzai na KTG nie patrzy i sprawdza...mamuszka ja nie chodzilam do szkoly rodzenia...a inne mamusie tez nie wspominaly wiec chyba nie...ide sie dalej nudzic ten deszcz ciagle pada i nie nastraja jakos optymistycznie
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Napisane przez madzia_ma Pokaż wiadomość
                AMSW - udanej podróży i wakacji
                Dziekuje! Pozdrawiam Was z goracego Singapuru!!! Teraz jest prawie 3 w nocy a ja nie moge spac Pewnie bede podsypac w ciagu dnia. Lot mielismy taki sobie. Z 12 godzin lotu przez 6 godzin mielismy turbulencje i mocno trzepalo. Najbardziej z tego trzepania zadowolone bylo chyba nasze malenstwo, bo jak nie bylo turbulencji, to zaczynalo kopac.
                Dodalam anulkapi do naszej listy.



                Rosne...
                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                16.11.2009 5620 gr, -
                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                17.06.2010 9250 gr, -
                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  no ja tez nie moglam wejsc
                  dzis mam dzien kanapowy i nudyyyy a do szkoly rodzenia nie chodzilismy
                  olcm to niezła przeprowadzka cie czeka a jak radosc jeju a jak ty sie zabierzesz bo wiem jaki majdan sie zbiera przez te lata zycia na obczyznie

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    hej mamusie.
                    olcm80 głupie są te cwiczenia a położna przynudza gadaniem:P , także obejżałam płytę do połowy i dałam spokój.
                    ale ... daleko masz do tego parku , ale wiesz zawsze możesz znaleść sobie jakieś ciekawe zajęcie w domu mianowicie np sprzątanie w starej szafie , ja tak czasami robie jak za oknem deszczowo a nie mam co robić.

                    mamuszka napewno ładnie wyglądasz już wrzucaj jakieś zdjęcie!

                    a w ogole to nie poszłam do zoo bo dziś 1 maja i święto ;] ,
                    za to damian zabrał mnie na spacer a w drodze powrotnej szukałam krzaczków bo siusiuu strasznie mi się chciało

                    Skomentuj


                      kurczaczku ja sobie tego pakowania nie wyobrazam normalnie..samochody,meble sprzety pakowanie pakowaniem ale jakie to koszty:/...no zobaczymy narazie zyjemy dzidziusiem i jeszcze sie nad tym nie zastanawiamy...cos mnie spanie bierze..
                      Mloda gorzej jak juz we wszystkich szafach dawno posprzatane :P






                      Last edited by olcm80; 01-05-2009, 21:36.
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        lusiu,jak pojdziesz za tydzien to na bank juz bedziesz slyszec!w ktorym tyg ty jestes dokladnie???bo ja 8 tyg i 2 dni

                        Skomentuj


                          sikornik gratulację sporego synka
                          Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                          Skomentuj


                            wiecie co mamuski ta sobie poszperalam na forum i przypomnialy mi sie poczatki te mdlosci bole glowy drazliwosc na wszystkie zapachy,nawet krem do rak mi smierdzial a lodowke omijalam na km...ja juz wole te skurcze i pobolewanie brzucha znalazlam artykul o porodach w polsce i zagranica..i wiecie co? ile kobiet tyle opinii

                            Last edited by olcm80; 01-05-2009, 22:32.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              monurka obie trafiłyśmy idealnie w termin

                              a oto w załączniku mój Mały Książe no nie taki mały...
                              Attached Files
                              Last edited by sikornik; 01-05-2009, 22:26.

                              Skomentuj


                                Cześć Moje Drogie,
                                Właśnie wróciłam ze szpiatala z piękną córeczką Jeszcze nie zdążyłam zajrzeć, co pisałyście i w ogóle dziś króciutko.
                                Malutka jest urocza - wygląda jak jej tatuś (wszyscy w szpitalu byli zachwyceni, że mój mąż ma swojego klona). Tylko, że Natalka jest malutka. Mimo, że z usg wychodziło ponad 3 kg było tylko 2650 g. Musiałyśmy dlatego zostać w szpitalu dzień dłużej, bo jeszcze straciła na wadze. Dziś już troszkę przybrała i ważyła 2460 g. Niby ta utrata to normalne, ale denerwuję się. Boję się o nią, bo nie chce jeść - tzn. z piersi trochę ssie i zasypia. Z butelki to samo. Poza tym wszystko było dobrze i dostała 10 pkt w skali Abgara. Teraz nerwowo szukam w necie jakiś porad, co robić. Jutro umówimy się z położną na wizytę. Te nerwy są najgorsze, bo samo cc nie było straszne.
                                Jutro się odezwę i napiszę coś więcej i załączę jakieś zdjęcia. Trzymajcie się ciepło i jak znacie jakieś sposoby zachęcenia niemowlaka do jedzenia - piszcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X