Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej
    czyżby mamuski weekend miały
    u nas tez zimno sie robi najgorsze to te wiatry słonce swieciale jak zawieje to szok tak sie zastanawiam jak ubierac maleg body+bluzeczka+spodnie i sweterk to chyba za malo co? jak bedziecie ubierac maluche jesienia ja dzis chyba odwalilam maniane bo wialo i ubralam filpa body pajacyk sweterek spodnie i skarpetki i jeszce kocykiemnakrylam ale cienkim a jak wyszlismy to na słoncu bylo nawet cieplo cale szczescie nie nie zapocił i nie wiemjak go ubierac a musze cos postanowic bo trzeba sie wybrac na zakupy jesienne a i wiecie oni tu nie mają czapek wiązanych a pzreciez takie najlepsze
    czekam na porady

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      cześć Dziewczyny!..

      W niedziele wyprawiam imieniny w związku z tym dzisiaj upiekłam już 3 placki tj. tiramisu, sernik na zimno z galaretką brzoskwiniową i brzoskwiniami no i jabłecznik

      jutro czekają na mnie sałatki..:/
      pozatym.. chyba dopadł mnie syndrom wicia gniazda;D otóż napiekłam się dzisiaj tych placków i kilka minut temu skończyłam - wysprzątałam całą kuchnie, całe mieszkanie i jeszcze w całym domu pomyłam podłogi.. ale samopoczucie odrazu o niebo lepsze.. teraz idę się kąpać i zmykam spać bo Kubuś mnie z rana o 7 obudzi.. jak znam życie!




      Skomentuj


        Ahaaa... zmieniamy chyba imię na NINA




        Skomentuj


          Ja wyjątkowo nie śpię jeszcze o tej porze. Cały dzień przeglądałam wózki, byłam w sklepie i w końcu kupuję Haucka tylko inny model ikolor niż pokazywałam, nie chce mi się teraz szukać, pokażę jak już zamówię. Czekam na mamę i siostrę aż się odezwą, bo były na koniach i jak w drodze urwało rozmowę to teraz wszystkie telefony wyłączone, a domowego nie odbierają i się marwtię. Jutro rano na wystawę kocią do Wałbrzycha jedziemy z naszymi kotkami. Będzie dobrze AMSW
          Dobranoc dziewczyny i dzieciaczki

          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            a jak wam sie podoba moja fotka
            Mojorka, Ty to masz kurcze dryk do tych fotrek. Śliczne, tylko skarba słabo widać. Ale ja to ci zazdroszczę zdolności.
            Nic uciekam też do wyrka.
            Buziak
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              no ja też będę spadać a fotka słaba bo dopiero się wprawiam w nowy program jutro jak będzie czas to poćwiczę

              kupiłam Maji domek dla lalek mam nadzieję ze padnie z zachwytu a mężek mnie zatłucze ale co tam

              Dobranoc kofane moje
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                hej mamcie mam zmartwienie;(
                dzownila lekarka odnosnie tego badania moczu no i niestety wynik jest niedobry;( teraz mamy dlugi weekend i jakby sie cos z Matim dzialo goraczkowal itp mam jechac na pogotowie ach a wszyscy sie smiali ze ja wymyslam widzicie jak to rzeba byc czujnym jednak mama to mama...
                teraz czekamy do wtorku i beda go cewnikowac jezeli wynik sie potwierdzi beda badac nerki i uklad moczowy na sama mysl juz mi sie plakac chce jak ona go zacewnikuje przeciez go to bedzie bolalo;(
                takze teraz latam z termometrem i patrze czy nie ma goraczki jeszcze jest nadzieje ze nastepne badanie wyjdzie dobrze moze ja cos zle zrobilam jak pobieralam tak sie pocieszam i takiej wersji sie trzymam bo zwariuje
                kurczaczku u nas tez juz chlodno ja ubieram matiego body<jak z krotkim rekawkiem to na to bluzeczka z dlugim>+bluza+spodnie i skarpetki buty jeszcze wszytskie za duze...kocyk tez mam w razie czego ale ja juz raz matiego przegrzalam na poczatku i nie chciala bym zeby to sie powtorzylo wiec szalec ztymi ciuchami tez nie bedea u nas czapeczek tez takich brak mama mi wyslala z Pl ale ja go nie skrzywdze i nie zaloze mu tego
                ja narazie jak wieje zakladam kaptur a w wozku mu tam nie ma szans nawiac do uszu...
                jutro tez jade na zakupy wiosenne bo potzrebuje kupic troche body z dlugim rekawkiem ja wole cos kupic drozszego ale jak wypiore zeby to jakos jeszcze wygladalo uwielbiam Gapa te ciuchy sa niedozdarcia ...
                ostatnio kupilam fajny bezrekawnik w H&M Matiemu ale jeszcze troszke za duzy...
                no to sie rozpisalam ide piec ciasto bo tato poszedl WRESZCIE na spacer z dzieckiem
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  olcm jednak co mama to mama masz racje mam nadzieje ze nic powaznego ze bedzie wszystko dobrze duzo zdrówka dla matiego!!!!!

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Napisane przez ebo Pokaż wiadomość
                    Dzis, że zrobiła się chłodniejsza pogoda, chciałam zalożyć pełniejsze buty, bo chyba od miesiąca nie ściagam klapek i sandałów. I tu SZOK.
                    Przymierzyłam chyba z 3 pary swoich super wygodnych butów i w żadne nie weszłam. No i poszłam w sandałkach.
                    Wiedziałam,że mi puchną nogi , ale nie sądziłam,że aż do takiego stopnia.
                    Też tak macie???
                    Ebo - też tak mam. Ja chodzę w zakrytych butach bez zapinania. I moje dziecko opiekuńcze i troskliwe za każdym razem usiłuje je dopiąć... Bezskutecznie...
                    pozdrawiam Kasia

                    Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                    Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                    Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                    poematem niezliczonych słów
                    mą radością, miłości promieniem,
                    dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                    Skomentuj


                      A ja wreszcie zdecydowałam się na wanienkę.
                      Miałam nie lada dylemat. Bo na samym początku strasznie chciałam taką: http://www.allegro.pl/item724259930_...lowy_0045.html
                      Ale jak doczytałam to taka wanienka starcza na 4 m-ce. A potem staje się bezużyteczna w tej funkcji. Oczywiście cała reszta fantastyczna: przewijak, półeczki...Jednak po namyśle doszłam do wniosku, że lepiej kupić coś na dłużej. Coś bardziej praktyczne. I wczoraj wreszcie kupiłam:
                      http://www.allegro.pl/item727146071_...est_m5656.html

                      Z większych rzeczy, to jeszcze poluje na fajny fotelik samochodowy. Ale na razie nie mam szczęścia. I ostatni ważny zakup to łóżeczko... Ten może nawet poczekać do listopada. Bo na samym początku i tak będę spać obok Maluszka.
                      pozdrawiam Kasia

                      Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                      Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                      Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                      poematem niezliczonych słów
                      mą radością, miłości promieniem,
                      dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jomada Pokaż wiadomość
                        Co do termometru to ja też uważam, że ten do czoła nie jest jakąś rewelacją co do dokładności. Kupiłam taki zwykły elektroniczny z miękką końcówką (chyba z babyono). A najchętniej to stosowałabym tradycyjny rtęciowy, bo najdokładniejszy
                        Ja też mam ten z miękką końcówką i rewelacyjnie się sprawdza przy maluszku. Trochę gorzej już np. przy 2 letnim wierciuchu, który nie ma czasu na mierzenie temperatury...Ale na to też można znaleźć sposób...
                        pozdrawiam Kasia

                        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                        poematem niezliczonych słów
                        mą radością, miłości promieniem,
                        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                        Skomentuj


                          Dzien Dobry!
                          Ja pierwsza dzisiaj? No tak, weekend sie zaczyna i wszyscy normalni ludzie spia tylko ja durna sie obudzilam juz przed 7
                          Noc taka sama jak poprzednie, o 1.30 pobudka bolem brzucha. Teraz bola mnie zebra po lewej stronie, noca chyba sie Julia nogami o nie rozpierala. Mnie zebra bola, a ta mala bestia spi
                          Queenmother: wazne, ze zamowilas wozek, a jak dlugo musisz na niego czekac?

                          Ja polknelam zelazo i teraz musze czekac godzine, zeby zjesc sniadanie, a glodna jestem strasznie - no i znowu ladujemy w temacie "jedzenie"
                          Zycze Wam milego i slonecznego dnia!
                          U nas zimno strasznie, chyba bede musiala zalaczyc ogrzewanie w mieszkaniu
                          Last edited by AMSW; 05-09-2009, 07:48.



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                            Ja nie robiłam żadnych badań na paciorkowca,mój ginekolog takiego badania mi nie zlecił.
                            Tulipanku, bo Ty bedziesz miec cesarke i pewnie dlatego nie potrzebujesz tego wymazu. Twoja Alicja nie bedzie sie przepychac przez kanal rodny, wiec nie bedzie miala kontaktu z paciorkowcem (zakladajac, ze go masz w co bardzo watpie).



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              cześć
                              dzisiaj ja jestem pierwsza, humor mam do dupy mała od rana odmawia jedzenia, pogoda w Łodzi ochydna, ciemno, ponuro wieje i pada !!!
                              mąż sobie poszedł do pracy a ja musze wyszykować dzieci bo dzisiaj nocują u rodziców i zrobić coś ze sobą przed tym dzisiejszym weselem, a nie wiem nawet w co sie ubrać , a Polka jak na złość marudna i nie chce żreć
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Dzień dobry

                                pogoda do du.., mój humor do du... lece poczytać co naklikałyscie i zaraz się odezwę
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X