Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wybaczcie że się wtrąceCARIN ja miałam tak że obudziłam się o 5 rano i czułam tak jakbym się posikała wiec pobiegłam na kibelek!Później już nie miałam żadnych upławów. wieczorem zaczęły mnie bóle łapać.Rano pojechałam do szpitala i okazało się ze to właśnie były wody!Ty kochana idź do lekarza.I daj znać co z wami!
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Witam

      witam dawno mnie tutaj nie było, czasem zagladałam zeby przeczytac co u Was i jak sie czujecie. Ja wczoraj dostałam zamówiony na allegro komplet pościeli (serduszka taka nazwa - 13 cześci polecam ) śliczne i warto było, dzisiaj własnie maz mi poskłada łóżeczko i oczywiście zrobie przymiarke pościeli baldachimu itd chociaż słyszałam ze przedporodem nie powinno się rozkładac łóżeczka ale są różne zdania na ten temat. Mój synuś waży 1800 i ma duża główke jak na ten tydzień ciąży, mam nadzieje ze dam rade urodzić naturalnie. A Wy jak dziewczyny pokoje już przygotowane i widać ze juz niedługo zostaniecie mamami poza oczywiscie naszymi brzuszkami. Pozdrawiam serdecznie

      Skomentuj


        Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
        czeka mnie jeszcze zakup szafki na ciuszki dla Benka i bujaczka, upatrzyłam sobie taki trójfunkcyjny
        http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us...ocker(0033103), któraś z Was chyba podobny miała na myśli
        Szamana - ja taki bujaczek przetestowałam na moim dziecku. Naprawdę rewelacyjna sprawa. Na szczęście zachował mi się w formie naruszonej czasej - ale wciąż zdatny do używania. Uprałam już siedzisko. Kwestia tylko pozapinania wszystkiego.
        Rany kobieto - jak Ty żyjesz z takim ciśnieniem. Mnie od razu kładzie na kolana. Czuje się jak wrak... żadnych sił...eh!

        justawas - pewnie lekarz oceni wielkość główki przed porodem. I jeśli będzie na tyle duża, to pewnie zaleci cc.
        pozdrawiam Kasia

        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
        poematem niezliczonych słów
        mą radością, miłości promieniem,
        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

        Skomentuj


          cześć mamusie!.
          Przepraszam was że tak długo mnie nie było ale jakoś nie miałam ostatnio nastroju na siedzenie przy komputerze. Również nie miałam czasu bo po powrocie z nad morza wszyscy z którymi długo się nie widziałam nagle chcieli się ze mną spotkać. Dziś mam chwilę wytchnienia , odpoczywam sobie .Pola przez cały dzień śpi i właściwie zaczynam się nudzić.W poniedziałek mam 18-nastkę. Wiem to śmieszne . Wy to już zapomniałyście pewnie jak to było... a ja taka gówniara w 18 urodziny już mam dziecko...
          Kochane przefarbowałam włosy na brąz -podobno dużo lepiej mi w tym kolorze , ale za fryzjera zapłaciłam aż 250 zł .
          No i będę częściej odwiedzała forum bo już całkiem umknął mi temat.
          A i we wtorek zaczynam szkołę... o boże! jak teraz sobie myślę że od 8 miesiąca nie widziałam się z koleżankami z klasy to jestem ciekawa jak mnie przyjmą , pewnie setki pytań usłyszę na temat tego jak urodziłam i czy bolało.

          Mamusie ja wyprawiam chrzest Poli dopiero jak mała będzie miała z 7 miesięcy, nie to że nie chciałabym teraz , ale biorę przykład z mojej mamy bo ona też ochrzciła mnie jak miałam 7, oczywiście to nie ma nic do rzeczy ... ale po prostu nie chce mi się spieszyć i trochę pieniędzy też brakuje...

          Mamy opiszcie jak wasze maluchy ile już ważą , jak się zachowują.

          Skomentuj


            teraz tak sie zastanawiam dla którego Kubusia były te zyczenia ale jak cos to my równiez dziekujemy))))
            Ewela my tez mamy przenosny internet i tez beznadziejnie działa ale jakos zdjecia nam sie dodaja wolno to wolno ale dodaja sie

            Skomentuj


              Zgadzam się z Kurczaczkiem, moja Gabi też najbardziej lubijak nosi się ją pionowo i buźką do przodu, żeby wszystko dokładnie widziała. Najbardziej lubi patrzeć na drzewa i kwiatki. Dziś byłam z nią w lesie na spacerku i była bardzo grzeczna, a podobno powietrze w lesie sosnowym jest bardzo dobre dla takich maluszków.


              Skomentuj


                Młoda ładnie Ci w tym kolorze włosów. U nas chrzciny będą 27 września. Miały być w sierpniu, ale męża brat ma być chrzestnym i prosił, żeby przełożyć na wrzesień, bo ma mu się urodzić córeczka, termin mają na 2 września, ale lekarzim powiedział, że urodzi się wcześniej bo w sierpniu, a tu koniec sierpnia a dzidzi nie ma jeszcze. Boję się, żeby nie chciał znowu przekładać. Chcę już ochrzcić Gabrysię dopóki jest ciepło na dworze.


                Skomentuj

                •    
                     

                  mloda ty tu nie sciemniaj i pisz codziennie a kiedy dokladnie konczysz 18 latek w poniedziałek?? ja 2 lata temu bylam u mojego braciszka na 18 i bylo fajowo nawet sie staro nie czuła i zaszalałam jak za starych czasów byla bez meza i nawet jeden kolega brata mnie podrywał mielismy ubaw
                  no i prosze pokazac kolorek wloskó tylko na normalnym zdjęciu bo w awatarku slabo widac a kto bedzie z polą jak wrócisz do szkoly?
                  jesli chodzi o chrzest to ja czekam jak pojade do pl mielismy jechac koniec sierpnia wrzesien ale samochód mamy od 2 miesiecy w naprawie szkoda gadac tyle kasy poszlo a jeszcze nie naprawiony wiec jesli pojedziemy w pażdzierniku to bedzie sukces a babcia sie juz doczekac wnusia nie moze....
                  dzis filip mial pierwszy raz czapke na głowie bo strasznie piżdziło na dworzu nawet nie protestował..

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Hej, nie poszłam do tego lekarza :/ Leciało mi tak do 16:00, później była cisza, a teraz znowu ;/.

                    Skomentuj


                      Moja mała tez uwielbia patrzeć na drzewa, jedyne miejsce gdzie leży mi w wózku to park, widzi korony drzew i aż buźkę otwiera Kwiatki tez uwielbia oglądać, ale już wiem dlaczego czytałam że dzieci które skończyły 2 miesiąc widzą bardzo wyraźnie kolor zielony, ot cała tajemnica. Acha, no i też uwielbia być noszona przodem do otoczenia i też na prosto.
                      Kurczaczku co do tej kobiety to chyba masz rację, żadne czary. Przemyślałam to i faktycznie cały dzień Mysia była na moich rękach ja byłam już zła na nią i musiała to czuć, a jak ją wzięły inne chętne ręce to wreszcie zasnęła, uspokojona.
                      Młoda, jakby Ci to powiedzieć nie jesteś wcale taka Młoda! Dojrzała z Ciebie dziewczyna mimo wieku i pomyśl jaki będziesz miała fajny kontakt z córeczką, dużo lepszy niż 40letnie Mamusie (nie urągając takowym). No i ja tez dołączam się do prośby o zdjęcie włosków, szczególnie że zapłaciłaś sporo za fryzjera.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        Hej, nie poszłam do tego lekarza :/ Leciało mi tak do 16:00, później była cisza, a teraz znowu ;/.
                        Carin kurde a nie mozesz zadzwonic do lekarza? ja na Twoim miejscu wolalabym się upewnić.. Dawaj znać w razie czego!!




                        Skomentuj


                          Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                          Dobry!

                          Ankasos, tanie te obraczki! my dawalismy ponad 1000, ale z białym złotem i grawerą
                          no właśnie tanio mi sie udało znaleźc, całe z białego złota a grawer mamy gratis
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            a to jest jeszcze jeden Kubuś urodzony 28 maja ?
                            Myszka a powiedz jak dlugo dodaja wam sie te zdjecia? bo ja czekam jakies 5 min i wylaczam,moze powinnam poczekac jeszcze dluzej??? kurcze ale jak ja zalaczam te foty to tam ciagle o% no masakra doslownie jeszcze tylko miesiac z tym beznadziejnym netem!!
                            Kubus spi a ja jestem wykonczona dzisiejszym dniem,Kubie juz chyba na powaznie zabki wychodza bo jest marudny,slinka doslownie cieknie z niego i ciagle raczka w buzi i szoruje po dziaslach,aby do tego pierwszego zabka,pózniej juz z głowy.... mam nadzieje
                            Buziaki mamusie i śpijcie dobrze
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              O widzisz Anka, to już totalna okazja!
                              My mamy złote z paskiem białego złota w środku, a wewnątrz wygrawerowaną date- żeby mąż pamiętał o rocznicach

                              Krystiano miał trrraszny atak kolki i wiem że przeze mnie, bo pozwoliłam sobie na strasznie chamsko przyprawionego kurczaka już drugi raz mieliśmy taką akcje, ale poprzednio nie zmiarkowałam co mu może być. Tak strasznie płaaaakaaaał nigdy więcej!

                              Uciekam pod prysznic i na masazyk
                              Zajże potem


                              Skomentuj


                                O widzisz Anka, to już totalna okazja!
                                My mamy złote z paskiem białego złota w środku, a wewnątrz wygrawerowaną date- żeby mąż pamiętał o rocznicach

                                Krystiano miał trrraszny atak kolki i wiem że przeze mnie, bo pozwoliłam sobie na strasznie chamsko przyprawionego kurczaka już drugi raz mieliśmy taką akcje, ale poprzednio nie zmiarkowałam co mu może być. Tak strasznie płaaaakaaaał nigdy więcej!

                                Uciekam pod prysznic i na masazyk
                                Zajże potem


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X