Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To będzie Karincia ?

    Skomentuj

    •    
         

      Witam wszystkie mamusie

      A ja właśnie wróciłam od lekarza, Kubuś jeszcze dość wysoko siedzi więc chyba nie mam szans na wcześniejszy poród. Umówiłam się z lekarzem że jeżeli 19 maja nie pogoni mnie na porodówkę to 21 mam się wstawić na wywołanie. Zobaczymy jak to będzie...

      Dziś w nocy coś nie mogłam spać,brzuch trochę pobolewał a do tego łapały mnie skurcze nóg,myślałam że się wścieknę ale mimo tego nie wyspania humor mam dziś w miarę dobry

      Miłego dnia majóweczki
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        witam!u mnie samopoczucie po 9 juz dniach lezenia nie jest takie zleNajgorsze jest to,ze od zeszlego czwartku ciagle pada!Aby do piatku....milego dnia!

        Skomentuj


          Hej dziewczynki

          u nas podobnie tylko moją boli brzuszek,zawsze wstaje o 9 potem cyc poleży cyc i do łóżeczka zasypia sama a dziś cyc cyc i płacz ani w łóżeczku ani na rękach a jak już uśnie i ja położę to zaraz się budzi,ten brzuszek jej spokoju nie daje przestałam jeść nabiał i kupki już bardziej żółte ale bul został już nie wiem od czego
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Pada? a z kad jesteś? bo u mnie strasznie goraca i to od dłuższego czasu, a jestem z Elbląga

            Skomentuj


              Dziewczyny - jestem padnięta. Całą noc bolał mnie brzuch, tak po bokach, promieniował do pachwiny. Poza tym, już drugi raz zaobserwowałam zwiększoną ilość wydzieliny śluzowej, nie podbarwionej krwią tylko czyściutkiej. Myślę, ze moze to być czop śluzowy... Nie idę do lekarza, bo nie było tego jakoś strasznie dużo i nie chcę panikować. Wizytę mam dopiero 15, a jak będzie się coś działo, to pójdę wcześniej. Jestem już naprawdę zmęczona ciążą.
              Mamanikosia zdjecie faktyczne piękne, jak Ty jesteś wielka to ja idę se strzelić w głowę w takim razie. Acha i też czytałam ten artykuł co czuje dzidzia jak się rodzi i również zrobił na mnie spore wrażenie. Aż się chce mieć cesarkę, zeby maleństwa nie bolało.
              Olcm80 od dawna chodzisz na KTG?

              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                Hej dziewczynki

                u nas podobnie tylko moją boli brzuszek,zawsze wstaje o 9 potem cyc poleży cyc i do łóżeczka zasypia sama a dziś cyc cyc i płacz ani w łóżeczku ani na rękach a jak już uśnie i ja położę to zaraz się budzi,ten brzuszek jej spokoju nie daje przestałam jeść nabiał i kupki już bardziej żółte ale bul został już nie wiem od czego
                U nas kiedys bylo tak jak u Ciebie. Teraz przed kazdym zasnieciem placz. Kupki tez mamy ok. Raz na jakis czas trafi sie jedna z zielonymi grudkami, ale to sporadycznie, tak to sa ksiazkowe.No i przynajmniej raz dziennie robienie kupki z placzem. Kolek odpukac nie ma (przynajmniej nie ma takich objawow jak przy nich wystepuja). Stosujemy ten esputikon i ciagle probujemy z herbatka koperkowa, ale mlody jak zacznie pic i kapnie sie co to takiego to moment wypluwa. Myslalam ze bede sama pic, i on ja dostanie z pokarmem, ale podobno jeszcze zwieksza laktacje, a ja juz mam problem z nadmiarem


                Skomentuj

                •    
                     

                  witaj hesinka.
                  kurczaczku! to jak ty masz termin na 13 to ja dopiero teraz wiem , i dopiero doszłam dotego że 2 dni możesz wczesniej odemnie dzidziula mieć:P.
                  no i hesinka też:P:P.
                  a co tam u was moje panie?
                  ja dzis byłam w szkole zaliczyłam ostatni przedmiot , a teraz siedzę w domu i prasuje kolejną partie ciuszków mojej Poli.
                  wiecie dziś w nocy strasznie nie mogłam spać bo mała się strasznie wierciła , może to dlatego że rano miałam niestrawność żołądka;][biegunka i te sprawy].

                  hesinka jak już wczesniej padło pytanie chłopak czy dziewczynka?

                  aaa i dla reszty moich kochanych mamuś z forum pozdrowionka!

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    To będzie Karincia ?
                    Na to wygląda;p nie ma wyjścia.. mam nadzieje, że w ten czwartek sie dowiem oficjalnie;-)


                    Milego dnia moja Karinko:P:*

                    Skomentuj


                      mloda termin mi zmienila polozna w 26 tyg wpisala ze jset 28 tydz bo tak wyszlo z usg czyli z 26 czerwca zrobil sie 13 a jak bedzie zobaczymy mnie to wsio rybka ale uciesze sie jak wyjdzie wczesniejszy termin
                      no ja wlasnie mam zamiar wziasc sie za pranko ale len w dupce siedzi
                      mamuszka no to ja podobne bole wczoraj zaliczylam ale chyba teraz to tak bedą nas meczyc a co do sluzu to chyba nie czop bo on ma byc taką galaretą a z tego co czytalam to pod koniec ciąży sluzu wydziela sie wiecej i jesli jest czysty to nima co sie martwic

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej u mnie tez dziś gorąco ale ja w takie upały to okropnie sie czuje w domu duszno mi i oddychać nie mogę.......ale na szczęście wiem z doświadczenia ze w 4 miesiącu mi minie

                        Skomentuj


                          Majka pisalysmy ostatnio,ja jestem z Pasleka,moze nie dodalam,ze od 3 lat mieszkam w Irlandii.A tu wiecej pada niz ładnej pogody.No ale aktualnie swieci słoneczkoA ile masz lat?

                          Skomentuj


                            Wlasnie wrocilam z miasta. Pogoda u nas koszmarna - pada deszcz, jest zimno Ale wczoraj dorwalam nareszcie lniane spodnie ciazowe. Dzisiaj szukalam wygodnej spodnicy i krotkich spodenek ale chyba sobie dam z tym spokoj, bo tylko sie denerwuje jak chodze po sklepach.
                            Od poczatku ciazy utylam dopiero 1 kg. Powiedzialam gin., ze sie troche martwie, ze tak malo a ona na to, ze mam sie cieszyc. No to sie ciesze

                            Carin to moze do lekarza zadzwon albo poloznej swojej sie zapytaj. Chyba to troche dziwne, ze po jedzeniu wymiotujesz.

                            Dzisiaj o 18.00 przychodzi do mnie polozna - wypytam sie jeszcze o szczegoly co do lotu, jedzenia itd. Mam nadzieje, ze nie zaczne na urlopie nabierac wody i puchnac.



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              moja koperek pije jak cyca więc z tym problemu nie ma,tylko te kupki mnie martwią,znowu się orąbała po pachy i wszystko na plecach,nie wyrabiam z odpieraniem dobrze ze mam wybielacz domol ładnie odpiera nawet fiolet.
                              jak wróciła ze szpitala była taka spokojna a od kiedy te kupki to jest rozdrażniona ciągle popiskuje mam nadzieje że niedługo dojde co z czym i jej minie
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                A u nas dzisiaj leniwie i spokojnie. Malutka od 5 rano miała już dwie czkawki, a tak to przesypia cały dzionek, czasami tylko bardziej się wypnie i to wszystko.

                                Ja właśnie zjadłam obiadek i wypoczywam. Nie robie dzisiaj nic, chociaż należałoby odkurzyć dywan, ale to zostawię mężowi, bo ja ostatnio nie mogę się dogadać z naszym odkurzaczem Jedynie co zrobię, to umyję sobie włosy. Jak Darek wróci z pracy jedziemy na zakupy i odwiedzę siostrę.

                                Pogoda u mnie śliczna, ale ja od wczoraj jakaś śnieta chodzę. Może kawa w doborowym towarzystwie mi pomoże.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X