Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://cgi.ebay.pl/New-The-Body-Shop...ayphotohosting


    Przesyłam wam link może się któraś z was na tym zna dziewczyny bo Ja to całkiem ciemna jestem jeśli chodzi o zamawianie (poza Polską oczywiście) chciałabym podkład bo już go miałam ale nie ten numer i nie wiem ile on by mnie wyszedł z przesyłką. Zerkniecie ???
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Dzien dobry drogie kolezanki.No to juz wiemy wiecej o sobie
      Bąbelku wspolczuje Ci z tymi mdlosciami.Nie wiem jak Ty ale ja juz bym pobiegla do lekarza sprawdzic z jakiej przyczyny mam te plamienia.Zobaczcie u mnie.W niedziele rano mialam plamienie.poszlam do G i okazalo sie,ze mam tego krwiaczka.Powiedzial,ze bede teraz powoli plamic,tzn.ze on sie oczyszcza.Jezeli bede mocno krawic,to powiedzial,ze to zly znak.A czytalam o dziewczynach,ktore to mialay,ze czasami bardzo mocno krwawily i bylo wszystko dobrze.Sama juz nie wiem co jest dobre.W kazdym razie od niedzieli wieczora mam normalna wydzieline.To chyba dobrze????A co z tym krwiakiem???Dziewczyny martwie sie!!!

      Skomentuj


        a u nas tak na zmianę jak noc spokojna to dzien na rekach oczywiscie najlepiej u mamusi potem znowu jak noc beznadziejna to dzien ok. Dzis kolej na płacz bez powodu w dzien dlatego pisze jedna reka bo na drugiej mała spi

        dzis tez pije mój żłopuś strasznie duzo pewnie przez to ze ciepło wiec jak nie mleko to woda albo herbatka koperkowa

        mamy juz za soba 3 spacerki wczoraj dosc długi to potem ładnie spała
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          No haj Mamulki. Moja Mała znów śpi na ogródku, zjadła tylko cyca więc zobaczymy ile wytrzyma. Kurcze ale to karmienie to trudna sprawa. Trzeba mieć masę cierpliwości do takiego Malucha, który nie chce cyca. Na jedno karmienie mamy chyba ze 100 podejść. W nocy to wogóle cyca wypluwa, dobrze że choć w dzień jest trochę lepiej i possie. Nic, wcinam śniadanko, zaraz pobawię się z laktatorem i za obiad trzeba się brac...
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Cześć mamuski, bylam wczoraj na usg ale dzidzia obrócila sie pupom i nic nie pokazala
            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

            Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
            waga 3030 53cm

            Skomentuj


              AMSW jejciu u Ciebie to tak fajnie wygląda ten brzuchol, u mnie to jakieś fałdy tłuszczu w niczym nie przypominające dzidzi I w ogóle brzuch mi rośnie jakoś tak dziwnie nawet moja mama była zdziwiona bo rośnie jakby od podbrzusza do środka... Stwierdziłam że nie mam co liczyć na nasza slużbę zdrowia więc w piątek idę prywatnie też na usg może już będzie wiadomo jakiej płci będzie nasza kruszynka

              Skomentuj


                Evela: no to obie jestesmy w punkcie wyjscia. U mnie wg. usg w 16 tygodniu byl chlopak a 3 tygodnie pozniej dziewczynka A jak duzy ten Twoj potomek na dzien dzisiejszy jest?

                Ewylynka: u mnie tez jest walek tluszczu, tylko go kamufluje ubraniem Wlasnie wrocilam z zakupow i znow nie znalazlam spodni ale za to kupilam mezowi 2 koszule (zeby sie nie czul poszkodowany)
                Dziewczyny dawajcie brzuchate zdjecia!



                Rosne...
                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                16.11.2009 5620 gr, -
                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                17.06.2010 9250 gr, -
                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja osobiście postanowiłam zaprzyjaźnić się z moimi rozstępami na brzuchu i udach I tak z nimi nie wygram, mimo, że się codziennie smaruję kremem na rozstępy.
                  A jeśli chodzi o wagę, to u mnie +15 kg, ale nie zwracam na to uwagi, część z tego zniknie jak tylko będę mogła karmić, a poza tym na osiedlu obok wkrótce otwierają basen Jakoś to będzie!
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    No hej dziewczyny,chwilę usiadłam bo jem obiad(w biegu) i mały już pomrukuje głodny Muszę sobie radzić ,zostałam sama z trzema łobuziakami bo mąż do pracy na drugą zmianę poszedł. U nas nocki ok ale w dzień a szczególnie pod wieczór tragedia,mały zasypia i za kawałek się budzi z płaczem,pryka ,pryka ,pręży się i wygina....i tak codziennie.

                    Kurczę,jak ja bym chciała by miał już ze trzy miesiące
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Właśnie robię sobie przerwę po drzemce Może znów przyszła na mnie śpiączka jak na początku ciąży? Teraz wcale nie przeszkadzałaby mi, bo przynajmniej humor lepszy jak jestem wyspana.
                      U mnie z wagą mniej więcej +10 kg. Fajnie byłoby już nie przytyć. Nie mam na razie żadnych rozstępów. Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma. Odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży cały czas smaruję się mustellą, ale tylko raz dziennie. Oprócz tego, że nic się nie pojawiło, to znikło kilka rozstępów, które miałam wcześniej - więc co do tego to narzekać nie mogę. U mnie w rodzinie wszytskie dziewczyny mają rozstępy, więc bałam się, że u mnie będzie to samo. Po porodzie też jeszcze się będę smarowała, bo chyba przy chudnięciu też mogą się pojawić.
                      W tym tygodniu już chyba ustalę z lekarzem termin cc, ale wizytę mam dopiero w sobotę. W sumie to już się nie mogę doczekać, bo chyba pewniej się poczuję, jak będę wiedziała mniej więcej, kiedy to będzie. No i oczywiście zobaczymy dzidziusia. chyba ostatnio znów sporo urósł, bo jak się wypina i kopie to jeszcze bardziej boli.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Madzik, u mnie z brzuszkiem tak samo. Najczescuiej z samego rana i poznym popoludniem. To nie kolka, bo trwa krociutko- Krystian placze, prezy sie i dopiero jak pusci purki albo kupke to jest ok


                        Skomentuj


                          U mnie na razie spokój, zadnych kolek chyba nie ma bo Moja Hania wogóle nie płacze. Jej płacz to takie kwiknięcie i koniec Mam nadzieję, że tak zostanie choć pewnie nie
                          Właśnie była u nas pielęgniarka, moja Hanula nabrała wagi - 3400 waży. Nareszcie coś tyje a nie chudnie, Mama jest taka dumna
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            AMSW pocieszyłaś mnie że skóra wysycha od magnezu bo już się zaczynałam martwić że znowu coś ja aktualnie posiadam jedną pare spodni i skoro robi się tak ładnie to więcej już chyba nie kupie, tylko zaiwestuje w spódnice . A pozatym nerwy tylko tracę jak idę na zakupy a tu prawie nie ma sklepów dla nas.
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              hej ) moj Mati rozrabia jak nigdy...ciagle sie wierci to raczkami to nozkami macha lobuz jeden...wczoraj tak wypchal raczke ze mozna bylo po brzuchu rozpoznac jaka to czesc ciala...naprawde niesamowite uczucie
                              co do tych karuzeli to ja mam zamowiona taka
                              http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2302872
                              bo wybrana mam posciel i inne rzeczy w kubusia puchatka...





                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                A mój syncio pryka przez pół dnia aż czasem mi wstyd jak w gościach się uzewnętrznia, ale grunt że brzusio pracuje!
                                Ale za to nadal dziś nie śpi. On też malutko płacze, raczej to takie żalenie jest! Krzyki są tylko przy kąpieli, i to takie jakby ktoś mu skór zdzierał! a mnie serce wtedy boli...
                                Ech, uciekam na spacerek!
                                My co dzień po 2-3 godziny jesteśmy, a zdaza sie ze i wiecej! Pogoda słoneczne wiec trzeba latac z wózkiem!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X