Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hejka.
    Glukozę na czczo miałam 83,0 ( norma < 115,0 ) więc jest o.k., a po glukozie ( 50 g ) 159,0 ( norma < 140,0 ). Jutro zrobią mi badania i mam nadzieję, że cukrzycy nie będę miała.
    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

    Skomentuj

    •    
         

      martula pytam bo ja tez mam na czczo w normie a po 50g glukozy 178
      więc sie zastanawiam czy też bęe musiała robić też jekieś dodatkowe badania 14 ide do lekarza
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Powiem Ci szczerze ( ale nie straszę ), że lekarka powiedziała, że najlepiej żebym jak najszybciej zgłosiła się do szpitala na te badania. Myślę, że nic strasznego nie będzie - jakaś dieta i to wszystko. Dzwoniłam na oddział i jak jutro o 8 rano pójdę, to popołudniu mnie wypuszczą, więc jak tylko się czegoś dowiem ( mam nadzieję pozytywnego ) to od razu dam znać.
        Głowa do góry wszystko będzie dobrze!!!!
        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

        Skomentuj


          Czesc wam..ja mam termin na 23czerwca.......na poczatku bylo ok a teraz dopiero zaczyna mi sie dziac.Zamiast cieszyc sie rosnacym brzuszkiem,odwiedzam codziennie pare razy mojego nowego przyjaciela kibelka.....jazda autem nie cieszy mnie jak kiedys i te zawroty.....niby nie powinno tego byc juz w tym okresie a sa.....pozdrawiam wszystkie mamuski........
          brzusi...

          Skomentuj


            Napisane przez pvogt Pokaż wiadomość
            ... zwłaszcza że moje "maleństwo" już waży ponad 4500 g.
            Dżizas! Toż to olbrzymek się szykuje na ten świat!

            Ja mam jeszcze trochę czasu do porodu (termin na 22), ale w sumie bardzo chciałabym żeby moja córeczka postanowiła urodzić się za tydzien... Cięzko mi i to oczekiwanie tak potwornie się dłuży...

            Skomentuj


              witajcie
              ja czuje sie jako tako, caly czas bym spała
              tez wycieka mi juz siara, i lekarka powiedziała, ze w 5 miesiacu to normalne.
              jutro ide na badanie glukozy...naczytalam sie, ze to obrzydliwy napoj, ale coz ciezsze rzeczy bede przezywac brzuszek rosnie z dnia na dzien i maluszek coraz mocniej kopie szkoda tylko, ze jak maz polozy reke na brzuszku to Malenstwo sie uspakaja i nie jest mu dane poczuc kopniaków
              milego dnia kobietki i duzo zdrowka zycze


              Skomentuj


                Masz racje bedzie dobrze a ja kupiłam jeszcze dzisiaj kilka par body i koszuleczek
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                  martula pytam bo ja tez mam na czczo w normie a po 50g glukozy 178
                  więc sie zastanawiam czy też bęe musiała robić też jekieś dodatkowe badania 14 ide do lekarza
                  ja byłam dzisiaj na tym teście obciążenia glukozą, na czczo było ok bo 79 ale po wypiciu glukozy po godzinie ta babka co mi pobierała krew powiedziała że norma jest troche przekroczona ale nie powiedziała o ile jutro sie dowiem jak odbiore wyniki , wizyte mam 19 stycznia dopiero, nie wiem co mój ginekolog na to powie ?????
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    U mnie też tak jest. Gdy tylko tatuś chce poczuć małą i dotyka brzuszka, tak mała się uspokaja . Chyba czuje respekt przed ojcem .
                    Co do glukozy to się nie przejmuj. Ja się strasznie bałam, że tego nie przełknę ale powiem szczerze, że nie było najgorzej. Niestety cukier po obciążeniu mam za wysoki i prawdopodobnie jutro znów będę ją piła.
                    Jeżeli chodzi o piersi to mi nic z nich nie leci. Czy to normalne??
                    Pozdrawiam.
                    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                    Skomentuj


                      Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                      ja byłam dzisiaj na tym teście obciążenia glukozą, na czczo było ok bo 79 ale po wypiciu glukozy po godzinie ta babka co mi pobierała krew powiedziała że norma jest troche przekroczona ale nie powiedziała o ile jutro sie dowiem jak odbiore wyniki , wizyte mam 19 stycznia dopiero, nie wiem co mój ginekolog na to powie ?????
                      pewnie jak troche przekroczona, to rozpiszą Ci dietę i bedziesz musiała liczyć cukier w pokarmie. Na patologii leżały ze mną dziewczyny z cukrzycą i mierzyły poziom cukru i jak coś to "fundowały" sobie insulinę. Nic się nie martwcie.
                      Powiem Wam, że to szok, że teraz medycyna jest tak do przodu
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Was Wszystkie Piękne Mamusie
                        No z rączką już lepiej. Nie piecze, trochę przypalona i boli ale najważniejsze, że nie piecze Wolę już bóle okropne niż takie denerwujące pieczenie.
                        Graża termin USG mam na 24 stycznia. Już się nie mogę doczekać
                        Co do glukozy to nie miałam jeszcze żadnego testu i nie wiem czy mi zrobią tu w Irlandii. Nic na razie nie mówili
                        Ciuszków też mam trochę po siostrzecu. Kupuję już powoli różne drobizagi. Któraś z dziewczyn podała mi adres świetnego sklepu internetowego - www.tomo.pl. Naprawdę świetne zakupki można zrobić. Polecam Wam.
                        Ja parę fajnych rzeczy sobie zamówiłam.
                        Ile kupujecie śpioszków i kaftaników tak średnio?
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Witajcie dziewczyny
                          Dzwonilam dzisiaj do mojego ginekologa i powiedzial,ze 192 przy normie 140 to o wiele za dużo i ścisła dieta niestetyzero slodyczy ,pieczywa,makaronów itp.16 mam wizyte i bede musiala zglosic sie do poradni diabetologicznej.mam nadzieje,że na diecie sie skonczy...ogolnie wyniki ma slabe zapewne organizm nie zregenerowal sie po pierwszej ciązy.




                          Skomentuj


                            Tez bylam dzisiaj na zakupach kupiłam śliczne różowe czapeczki rajstopki i bodyhmm...




                            Skomentuj


                              No no no ja to bym juz dzidzke ubierała
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                                Witam Was Wszystkie Piękne Mamusie
                                No z rączką już lepiej. Nie piecze, trochę przypalona i boli ale najważniejsze, że nie piecze Wolę już bóle okropne niż takie denerwujące pieczenie.
                                Graża termin USG mam na 24 stycznia. Już się nie mogę doczekać
                                Co do glukozy to nie miałam jeszcze żadnego testu i nie wiem czy mi zrobią tu w Irlandii. Nic na razie nie mówili
                                Ciuszków też mam trochę po siostrzecu. Kupuję już powoli różne drobizagi. Któraś z dziewczyn podała mi adres świetnego sklepu internetowego - www.tomo.pl. Naprawdę świetne zakupki można zrobić. Polecam Wam.
                                Ja parę fajnych rzeczy sobie zamówiłam.
                                Ile kupujecie śpioszków i kaftaników tak średnio?
                                Tak po 3-4 szt.na początek,myślę,że starczy.Nie licząc półśpiochów,pajacyków.Ja jeszcze nie mam pościeli,akcesoriów ,kosmetyków i pieluch.Ale za miesiąc wybieram się na zakupy
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X