Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja też jeszcze nie mam pościeli łóżeczka i wózka ale już mam na oku więc za miesiąc jade kupować bi moje kochanie uznało że jeszcze za wcześnie bo jak już zaczełam prać i prasować ciuszki dla synka to pościel w łóżeczku będe co tydzień zmieniać do narodzin
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      A wczoraj złapał mnie taki ból dość mocna jak by skurcz ale taki dziwny i tak z boku z lewej strony pępka i tak z 4 min mnie trzymało tak ze na lewą strone nie mogłam sie obrucić wiecie co to
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Myśle,że to nic poważnego,ja też nieraz tak mam,takie kłucie w okol.pępka.Idę dzisiaj do nowego lekarza,ciekawe co mi powie.Ile lekarzy ,tyle opini
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          dzięki dziewczyny zawsze jak jest nas więcej to raźniej!! u mnie tez tak było że jak tatus położył ręke to maleństwo sie uspokajało a ostatnio udało mu sie wyczuc ruchy dziecka!! dziś jade do lekarza mam nadzieje że wszystko bedzie w porządku. no i może w końcu dowiem się jaka jest płeć dziecka!!
          pozdrawiam

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            A wczoraj złapał mnie taki ból dość mocna jak by skurcz ale taki dziwny i tak z boku z lewej strony pępka i tak z 4 min mnie trzymało tak ze na lewą strone nie mogłam sie obrucić wiecie co to
            to pewnie skurcze zapowiadające Graza, nie martw się nimi jeśli są pojedyncze. Ja też takie mialam i w sumie trafilam do szpitala, bo u mnie wystepowały co 12min. Ale lekarz powiedział, że jak jest mniej niż 6 na godzinę to po 20 tyg może to być normalne, bo macica przygotowuje się do porodu. Ale zawsze lepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi.

            A ja wam powiem, że powoli dostaję szalu od ilosci kopnięc. Przez ok 20 godzin dziennie czuje malucha, jak sie przeciaga i kopie. Mam takie wrazenie jakby mnie ktos ciągle popychal i szturchał...zaczynam być przemęczona i nerwowa, bo nawet nie moge spac. Wy też macie takich kopaczy zawodowych???
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              To może mały piłkarz rośnie Wiem coś o tym,moje maleństwo też tak kopało mocno,szczególnie wieczorkiem i nieraz do 1 w nocy Ale teraz zrobił się mniej ruchliwy i tak mocno nie kopie,bo już pewnie ma coraz mniej miejsca.Za to wystawia nogę albo rączkę,bo widać na brzuszku
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Ja mam termin na 22,ale chciałabym jużbezsenność jest straszna.To prawda mi tez się dłuży.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Też nie możesz spać, Tati? Mnie budzi najmniejszy szmer Zwariować można...

                  Skomentuj


                    napewno jest wszystko w normie, ze nie leci to badz zadowolona. jeszcze maz bedzie biegl Ci po wkladki laktacyjne.
                    ta glukoza nie była, az tak straszna...zobaczymy jaki bede miala wynik. jak odbiore to dam znac..a teraz lece bo ogorkowej zupy mi sie zachcialo i bede gotowac
                    do uslyszenia dziewczynki


                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny
                      Co tam u cięzaróweczek słychać w nowym roku?
                      Zosia ur.07-07-2010
                      wtorek 14:55




                      http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oj ja w brzuszku też mam nadpobudliwe dziecko. Tylko moje jest na tyle kulturalne, że jak mamusia chce spać to maleńka też się uspokaja .
                        A tak poza tym to właśnie wyszłam ze szpitala. Musiałam pić glukozę - 75 i miałam badania po 2 i 3 godzinach. na szczęście wszystko jest w normie, ale przez to pierwsze badanie gdzie było trochę za dużo to muszę ograniczyć cukry proste.
                        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                        Skomentuj


                          Witam. Jestem po badaniach, tym razem obciążonych glukozą - 75. Na szczęście tym razem wyniki są w normie. Tylko ze względu na pierwsze badania mam ograniczyć cukry proste. Poza tym wszystko o.k.
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            a ja właśnie odebrałam wyniki testu obciążenia glukozą i po godzinie mam wynik 152, wiec troche zawyżony, rozmawiałam z moim zaprzyjaźnionym lekarzem rodzinnym i ona powiedziała że jest tylko troche ponad norme i o cukrzycy ciążowej nie świadczy, ale decyzje co z tym robić podejmie mój ginekolog tylko że wizyte mam dopiero 19 tego, wogóle wyniki mi sie pogorszyły tzn morfologia
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Moje Kochanie też kopie na szczęście leciutko i jest to przyjemne uczucie. Ze spaniem na razie nie mam żadnych problemów.
                              Co do wyprawki to mam na razie tylko kilka czapeczek, body, kaftaników, skarpetek itd... Po siostrzeńcu. Nic jeszcze nie kupiłam, zamówiłam tylko w sklepie inter. pieluszki tetrowe kolorowe, kocyki-ceratki do przewijania i sobie kilka rzeczy na poród (koszule, podkłady poporodowe, majtki jednorazowe itd). Czekam ze wszystkim do 24 stycznia bo wtedy będę wiedziała czy córcia czy synuś...
                              A jakie wózki dziewczyny kupujecie? Ja myślę o Quinny Buzz 3 lub 4
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                                A jakie wózki dziewczyny kupujecie? Ja myślę o Quinny Buzz 3 lub 4
                                a ja myśle o wózku tzn całym zestawie Quinny Speedy SX , ale ja to pewnie kupie jak sie mała urodzi , bo narazie to nie kupiłam jeszcze nic, nie wiem wydaje mi sie że to jeszcze dużo czasu, a poza tym to chyba mocno przesądna jestem
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X