Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mi na zgage pomagało mleko. Teraz musiałabym pić cały czas, bo zgage mi sie robi nawet po zapachu. Cokolwiek poczuje zaraz zgaga. Zjem jabłko - zgaga, wypije herbatke - zgaga... Strasznie...
    A co do fryzjerki... Właśnie się zastanawiam czy zrobić sobie włosy szamponem koloryzującym. Mam straszne odrosty, a nie chce farbować włosów.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      Hej,byłam dziś u lekarza nawet nie było dużo kobiet za to same znajome,aż dziw bo do lekarza jeżdżę prawie 50 kilometrów,moja znajoma właśnie dziś trafiła na porodówkę z 1,5 cm rozwarciem i biedna sobie trochę poleży bo lekarz stwierdził że urodzi dopiero jutro,zrobił mi usg i wiecie co byłam w szoku mała waży już 3105 kg a do kwietnia jeszcze trochę,skurcze mam dość często ale na razie nic się nie dzieje kazał leżeć,moja mała też ma czkawkę a w dodatku tak się rozpycha jakby w ogóle nie spała.
      No to się urodzi kawał baby najważniejsze żeby było zdrowe mój ma dopiero 2kg a jeszcze niecałe 2 m-ce to może mu przybędzie
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
        Wiesz,u mnie tak samo,nie noszą paczek tylko zostawiają awiza.Ostatnio miałam taką sytuację,że poszłam odebrać przesyłkę na pocztę,wystałam się chyba z 20 min,przychodzę do domu... a tam drugie awizo w skrzynce Zostawił w tym czasie co byłam na poczcie,jakby nie mógł wrzucić od razu dwóch! I na drugi dzien znów sie wystałam by odebrać paczkę....
        u mnie jest inaczej mieszkam na wiosce przyjerzdza listonosz i nie zapuka do brzwi tylko tym wstrętny klaksonem trąbi do puki ktoś nie wyjdzie z domu wziąść tylko go zabić jedna dziewczyna opowiadałam mi ze u niej robił to samo budził jej dzieciaka zeszła do niego i tak go zjechałą ze wiećej tego juz nie zrobił mało tego nauczył sie pukać chyba jak pojawie sie córęczka zrobie to smo
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          Witam kobietki jak tam po nocy? Mój maluszek miał juz o 7 rano czkawkę i nie dał pospać A tak sobie pomyślałam ,że może skoro się chwalimy kiedy przyjdą na świat nasze bobaski to może czas na nas aby pochwalić się ile latek mają mamusie? Ja w kwietniu skończę 31 lat(niestety....)
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Ja skończyłam 29 latek w noc mi się spało strasznie nie mogłam sie ułozyć
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              Hej,byłam dziś u lekarza nawet nie było dużo kobiet za to same znajome,aż dziw bo do lekarza jeżdżę prawie 50 kilometrów,moja znajoma właśnie dziś trafiła na porodówkę z 1,5 cm rozwarciem i biedna sobie trochę poleży bo lekarz stwierdził że urodzi dopiero jutro,zrobił mi usg i wiecie co byłam w szoku mała waży już 3105 kg a do kwietnia jeszcze trochę,skurcze mam dość często ale na razie nic się nie dzieje kazał leżeć,moja mała też ma czkawkę a w dodatku tak się rozpycha jakby w ogóle nie spała.
              No to sporo już waży,mój dwa tyg. temu ważył 1755g.Ale weż pod uwagę,że waga może sie różnić od tej z usg.Jak będzie przed porodem ważyć ponad 4kg to być może zrobią Ci cesarkę.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Dziewczyny powieccie czy tatusiowie bedą przy narodzinach mój mąz chce ale czy mu sie uda pracuje w policji i naszym pechem pewnie bedzie mniał służbę
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  xXxAtusiaxXx a nam łatwiej było wybrać imię dla chłopczyka od początku miał być to Kubuś dla dziewczynki nie mieliśmy wogóle pomysłu. A na tą zgagę może spróbuj kupić sobie coś w aptece jak byłam u lekarza to powiedział że można wszystko na zgagę. Mi jakoś narazie aż tak mocno nie dokucza ale zdarza się że też nie mogę wytrzymać. Ja również mam odrosty ale nie robię nić, choć mówią że można a szamponem koloryzacyjnym to nic się nie stanie. Tylko słyszałam że może Ci się kolor nie przyjać, ale nieweim dokładnie.

                  momo83 Jak tam u dentysty?

                  Skomentuj


                    Witam. Było pobudka o 3 - ale na krótko Usnęłam.
                    Mój Nikodem 2 tygodnie temu ważył nieco ponad 1kg - będzie malutki po tatusiu. Obecnie tatuś ma 182cm wzrostu i 90 kg wagi. M był najmniejszy w klasie,zaczął rosnąć po skończeniu 15 lat. Nikoś też pewnie taki będzie- ma śmiesznie dużą stópkę.
                    U mnie +2 stopnie- przecieram szyby w kuchni. U mnie środa to dzień sprzątania. Przełożyłam z soboty. W soboty robimy większe zakupy, a teraz mi już za ciężko posprzątać i biegać po sklepach
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      No to sporo już waży,mój dwa tyg. temu ważył 1755g.Ale weż pod uwagę,że waga może sie różnić od tej z usg.Jak będzie przed porodem ważyć ponad 4kg to być może zrobią Ci cesarkę.
                      witam mamusie!!! Rozmawiałam z lekarzem i ostatnie 5 porodów to ponad 4 kg,od 4,200 do 4,700 i tylko te 4,200 przez cesarkę,ja mam pietra bo za każdym razem mam krwotoki co prawda zapewnia mnie że po lekach które dostane macica się obkurczy,a jak nie to wycinają macice(odpukać).W czerwcu stuknie mi 30.
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        22 pazdziernika skoncze 27 lat i nadal o sobie mowie, ze jestem mloda siksa ;

                        co do tatusia przy porodzie, nie obylabym sie bez niego przy pierwszym, wiec przy drugim obecnosc obowiazkowa (i ten zawily holenderski jeszcze by mnie cos opacznie zrozumieli w bolach porodowych to by byly jaja );

                        w moim przypadku maz spisal sie na medal!!!
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny powieccie czy tatusiowie bedą przy narodzinach mój mąz chce ale czy mu sie uda pracuje w policji i naszym pechem pewnie bedzie mniał służbę
                          Ja tam nie chcę swojego przy porodzie,wolę być sama zresztą moje porody są tak szybkie (jak do tej pory,30 min.)więc nie będę go fatygować,niech czeka cierpliwie za drzwiami
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Witam ja również mam termin na wrzesień, a konkretnie na 19. jak się czujesz?
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Dziewczynki nie wierzcie tak do końca pomiarom usg. Mi dzień przed porodem powiedziano, że córcia waży 2200g, w rzeczywistości ważyła 2600g.

                              Ja 26 lipca kończe 33 lata ale mam jeszcze pstro w głowie ( tak mówi mama). 19 kwietnia mamy 12 rocznicę ślubu. TAK BARDZO CHCIAŁABYM, ŻEBYŚMY BYLI JUŻ WTEDY W KOŃCU WE TROJE


                              AAAAAAAAAA bez męża nie rodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                                Dziewczynki nie wierzcie tak do końca pomiarom usg. Mi dzień przed porodem powiedziano, że córcia waży 2200g, w rzeczywistości ważyła 2600g.

                                Ja 26 lipca kończe 33 lata ale mam jeszcze pstro w głowie ( tak mówi mama). 19 kwietnia mamy 12 rocznicę ślubu. TAK BARDZO CHCIAŁABYM, ŻEBYŚMY BYLI JUŻ WTEDY W KOŃCU WE TROJE


                                AAAAAAAAAA bez męża nie rodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                To będzie najpiękniejszy prezęnt rocznicowy my w pażdzierniku mamy 10 rocznice ślubu
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X