Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć Laseczki!
    Ja zdecydowałam się na łózeczko drewniane ale większe 140*70cm, które później można przerobić na tapczanik. Kupiłam cały zestaw mebelków, bo posłużą lata. Są naprawdę piękne i superowe:

    http://www.allegro.pl/item516018742_...prezentem.html

    Radzio trochę się nawściekał przy składaniu, ale po weekendzie stoi już prawie cały pokoik
    Dziś posortowałam rzeczy do prania i od jutra ruszam do boju.
    A tak swoją drogą, to znam ból cen Wszystko jest słodkie, ale pieniądze to między paluszkami ciekną. Ja się cieszę, że mam ciuszki "spadkowe", ale pościel, kocyki, ręczniczki, kosmetyki, pieluszki... trzeba kupować...a becikowe jest tak małe

    Mam nadzieję, że dzisiejsza cisza nie oznacza, że ktoś się "rozłączył z bziuchem"???
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie kwietniówki z ciekawości zajrzałam tu na forum, też jestem przyszłą mamą kwietniową mam termin na 1 kwietnia i chciałam się tu przywitać z Wami
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        Witajcie kwietniówki z ciekawości zajrzałam tu na forum, też jestem przyszłą mamą kwietniową mam termin na 1 kwietnia i chciałam się tu przywitać z Wami
        Dzień dobry wieczór! Witaj Ankasos w naszym gronie. Ja faktycznie mam termin na marzec, ale tu na forum jest tak wesoło, że też się tu podpięłam
        Poopowiadaj trochę, jak się czujesz i jak przygotowania???
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Boże nator jaki piękny masz ten komplecik!
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
            Boże nator jaki piękny masz ten komplecik!
            A dziękuję Zaciskałam pasa, odkładałam każdy grosik, ale teraz pokoik będzie śliczny i na lata!
            Choć nie powiem, ale składanie mebelków dało nam kupę śmiechu i nerwów
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              mi właściwie też wychodzi z usg na marzec ale pierwszy taki z obliczeń jest na kwiecień i tak bedę się trzymać

              zacznę może od początku: czuję się jak mały wieloryb zresztą pieszczotliwie wielorybkiem mnie mój nazywa siedzę od dawna na L-4 i strasznie mi się nudzi, nie mamy czasu dokonczyć remontu bo mój ciągle w pracy wiec się wkurzam ze nie zdążę ze wszystkim, z zakupów mam dwie szuflady ubranek, mnóstwo kosmetycznych rzeczy zamówionych (czekam na przesyłkę) i wózek po reszte dopiero się wybierzemy jak zrobimy remont. Już pomału się śmieję ze bedę rodzić pomiedzy malowaniem sciany a klejeniem paska tapety. Ze zdrowiem nie mam problemów większych jedynie obolałe stawy, zwłaszcza kolana bo za dużo juz przytyłam, kłopoty ze spaniem, kłopoty z oddychaniem
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                no i fajnie my narazie mieszkamy na stancji więc na pokoik poczeka maluszek do lata aż się przeprowadzimy, może wtedy jakiś grosz wpadnie ale naprawdę jest świetny!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  A w ogóle witam ankasos

                  no cóż ja też na zwolnieniu dobrze że chociaż wymyślono mamacafe to się nie nudzę zbytnio a wiesz już czy będziesz miała synka czy córę?
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                    no cóż ja też na zwolnieniu dobrze że chociaż wymyślono mamacafe to się nie nudzę zbytnio a wiesz już czy będziesz miała synka czy córę?
                    Tak wiem będzie córa w podpisie mam imiona i mam nadzieję ze już zaden penisek jej nie wyskoczy w srodę ide na usg i mam nadzieję ze się potwierdzi ze dzołszka. Tak przeglądałąm wcześniejsze posty i widzę, ze na allegro wybrałaś tego samego użytkownika co ja myszka-sklep, zrobiłam u nich zakupy za 200zł
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      mi też wyszło 200 zł hehe właśnie chcę zamawiać lada dzień ale coś boję się tych negatywnych komentarzy... jak do Ciebie przyjdzie przesyłka to daj znać czy wszystko w porządku ok?
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                        mi właściwie też wychodzi z usg na marzec ale pierwszy taki z obliczeń jest na kwiecień i tak bedę się trzymać

                        zacznę może od początku: czuję się jak mały wieloryb zresztą pieszczotliwie wielorybkiem mnie mój nazywa siedzę od dawna na L-4 i strasznie mi się nudzi, nie mamy czasu dokonczyć remontu bo mój ciągle w pracy wiec się wkurzam ze nie zdążę ze wszystkim, z zakupów mam dwie szuflady ubranek, mnóstwo kosmetycznych rzeczy zamówionych (czekam na przesyłkę) i wózek po reszte dopiero się wybierzemy jak zrobimy remont. Już pomału się śmieję ze bedę rodzić pomiedzy malowaniem sciany a klejeniem paska tapety. Ze zdrowiem nie mam problemów większych jedynie obolałe stawy, zwłaszcza kolana bo za dużo juz przytyłam, kłopoty ze spaniem, kłopoty z oddychaniem
                        No to jak większość z nas na L4. Ale mamy siebie tu na forum i jakoś dni mijają Z resztą teraz wszystkie już mamy syndrom wicia gniazda i szaleństwo zakupów ogarnia nas wszystkie... więc pół dnia biegania, a dalej mamy mamacafe wszystkim nam coraz ciężej, ja Ci powiem, że nie przytyłam dużo a i tak chodzę jak pingwin z nóżki na nóżkę i też ledwo dycham po całym dniu A wózeczek wybrany???
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                          mi też wyszło 200 zł hehe właśnie chcę zamawiać lada dzień ale coś boję się tych negatywnych komentarzy... jak do Ciebie przyjdzie przesyłka to daj znać czy wszystko w porządku ok?
                          Wam powiem,że 200zł to można wydać w momencie na brzdąca, a jak sobie mam buty kupić to mi zawsze szkoda kasy To szaleństwo, że dla dzidzi potrafimy wszystkiego sobie odmówić, co nie???
                          Ostatnio też oglądałam ich aukcje, ale nie patrzyłam na komentarze. A co w negatywach było nie tak???
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            mi też wyszło 200 zł hehe właśnie chcę zamawiać lada dzień ale coś boję się tych negatywnych komentarzy... jak do Ciebie przyjdzie przesyłka to daj znać czy wszystko w porządku ok?
                            Jasne ze dam znać, też widziałam te negatywy no ale pozytywów znacznie wiecej, no cóż czasem trzeba zaryzykowac
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Wózeczek już zakupiony, stoi poskładany i czeka na to małe wypełnienei, które już bym tam chętnie włożyła a negatywy że ogólnie przesyłki nie doszły, ze nie ma zwrotów, ze towar inny niż w opisie i takie różne
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                                Jasne ze dam znać, też widziałam te negatywy no ale pozytywów znacznie wiecej, no cóż czasem trzeba zaryzykowac
                                no tak tylko że ja już dwa razy się sparzyłam na allegro i się trochę boję no i mąż mnie tak zawsze nastraszy wredny
                                rzeczywiście dopiero zauważyłam co jest w podpisie heh gapa ja też tak jak nator mam już hopla na punkcie przygotowań na przyjście dzidzi już się nie mogę doczekać! apropo fajną masz datę prima aprilis
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X