Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    monisia chyba jak nie dzieje sie nic niepokojacego to nie ma sensu biegac po lekarzach i wydawac kase lepiej odlozyc i przeznaczyc na malenstwo jak juz sie urodzi no chyba ze cos sie dzieje to nie ma co oszczedzac!!!!!
    aleksandra wiem ze to bylo dos odwazne zwłaszcza w naszej stuacij ale wziasc swoje dziecko na reke zaraz po prorodzie to cos najpiekniejszego mimo ze ja tego po porodzie nie doswiadczylam

    Skomentuj

    •    
         

      Hej lusiu!Wlasnie o to chodzi,ze czuje sie dobrze.A pieniedzy nigdy nie bede oszczedzala na moja ciaze i dziecko.Takze moje myslenie jest ok.A tak wogole to gratuluje Ci coreczki,pewnie jet cudowna!!!jak daliscie na imie swojej krolewnieA to drugie dzieciatko planowane czy "wpadka"???Mimo wszystko gratuluje i dasz rade,jestes w tym na biezaco

      Skomentuj


        A tak wogole to dzisiaj mam straszna zgage!!!masakra!!!tez To macie dziewczyny!!!Ogolnie to juz sie nie moge doczekac kiedy mi zacznie rosnac brzuszekDo dziewczyn ktore rodzily:kiedy zczyna rosnac brzuszek

        Skomentuj


          Ewelynka - jestem teraz w ciąży z drugim maluchem. W pierwszej ciąży przytyłam prawie 18kg.Karmiłam synka do pół roku tylko piersią, a potem do półtora roku wieczorami, w nocy i od czasu do czasu.
          Gdy syn skończył 1.5roku ważyłam najmniej - 52-53kg. Zachodząc w ciąże ważyłam 58kg. Wyciąga tłuszczyk karmienie, ale przede wszystkim bieganie za smykiem który dopiero co nauczył się chodzić, cały czas jesteś w ruchu, pochylasz się i ruszasz.

          A co do tej ciąży, to od wczoraj łapią mnie skurcze łydek w nocy. Jak nic czegoś mi brakuje. Za tydzień ide na kontrolę, to zorientuje się co brać i ile.A jak mnie dziś znów złapią skurcze - zamierzam się wysmarować szybciutko maścią chłodzącą daxa.
          Pozdrawiam milo i serdecznie ciężarówki wrzesniowe i nie tylko




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            hej mamuski wrocilamnarazie wszystko w normie wyniki mam miec jutro a w poniedzialek na KTG ide zobaczymy jak tam z tymi skurczami...ogolnie lekarz nic nowego nie powiedzial tylko ze mi nic nie wolno robic...i ze musze wytrzymac bo za wczesnie na przyjscie dzidizusia..zmienila mi sie data porodu powrocil do pierwszej takze z 12 czerwca zrobilo sie 24:/...no ale nic wytrzymam...co do watrobki to ja tez mysle ze mozna ja jesc smialo..ale pasztetu sie wystrzegam...trzymajcie sie mamcie)a gdzie nma MLoda zaginela/??emilka chyba tez zabiegana
            Last edited by olcm80; 17-04-2009, 23:07.
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              wrocilismy do starego suwaczka






              Last edited by olcm80; 17-04-2009, 23:05.
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Powiedz mi jeszcze czy to dodawałaś do mleka czy z łyżeczki?
                do mleczka
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcm co wplynelo na ponowna zmianę daty porodu?

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny w natłoku zajęć nawet nie mam kiedy do Was zajrzeć
                    Grygorana ja mam 18 miesiecy róznicy i powiem tak poszło migiem tzn.wody odeszły mi o 1 w nocy o 3.30 pojechałam do szpitala a 5.45 niunia była na świecie i pewnie gdyby nie to,że ważyła 4220 to by tak nie bolałoale doszlam do siebie migiempozdrawiam




                    Skomentuj


                      kurczaczku ostatnie usg..dziecko jest wieksze o 12 dni a zmieniaja date porodu jak dziecko jest wieksze powyzej 2 tyg:/ zabraklo pare dni no ale tak jak powiedzial bede miala jeszcez usg wiec wszystko sie moze zmienic..




                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hey mamusie
                        nie było mnie cały dzionek w domu , byłam u chłopaka i nie miałam kiedy napisać.
                        olcm80
                        to na kiedy teraz masz termin .
                        a ja po weekendzie musze iść znowu do szkoły troche się pokazać , i aż tak do maja i będzie weekend majowy to znowu wypadnie mi około 2 tygodni , a potem to już luzik i nie będe musiała chodzić! huraa.
                        a teraz jestem taka zmęczona że padam na twarz , idę do łóżeczka spać.
                        Mam nadzieje że wy jestescie zdrowe i wszystko ok.
                        musze wam powiedzieć że mój brzuszek zrobił się inny niż był , taki twardy i okrągły, czasami czuje jakby Pola leżała mi poprostu na brzuchu takie to wszystko dziwne.
                        mamanikosia widziałam twoje foto , całkiem rośnie Ci maluszek.
                        kurczaczku mój chłop też mi czasem jedzonko zrobi :P ostatnio to nawet przyszły dziadek mi robi , a właściwie to bardziej tata mojego mężczyzny:P.

                        Skomentuj


                          Witam wszystkie ciężaróweczki
                          Ja również mam termin na grudzień (8.12) i jestem w 6 tyg i 4 dni w ciąży. Ciąża po 1,5 roku starań, wyczekiwana z utęsknieniem.

                          Miałam już pierwsze USG równiótko w 6 tyg i 0 dni, ponieważ dostałam plamienia. Bałam się straaaaaaaasznie, ponieważ mam przykre doświadczenia Pierwsza ciąża obumarła na bardzo wczesnym etapie (puste jajo płodowe) i teraz drżę o moje maleństwo, ale mam ogromną nadzieję że wszystko będzie ok.

                          A na wizycie u ginekologa, aż się popłakałam, gdy zobaczyłam moje 3,6 mm maleństwo z bijącym serduszkiem

                          Na kolejnym USG (u lekarza prywatnego) w 6 tyg i 3 dni maluszek był prawie 2x większy i mierzył 6,7 mm, serduszko pięknie biło.

                          Niestety nie mogę zdecydowac się na lekarza prowadzącego, mam zaufanego lekarza na NFZ i dobrego specjalistę prywatnego, a przecież dwóch nie może prowadzic mi ciąży, ech kobiety i to w ciąży

                          Cały czas od owulacji (mierzę temperaturkę i miałam cykl monitorowany) biorę 2x duphaston i 2 x nospe forte na podtrzymanie i gorąco wierzę, że dzidzia będzie silna i zdrowa.
                          8.03.2008 - puste jajo płodowe
                          14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                          23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                          34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                          42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                          Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                          10 tydz i 2 dni
                          Czekamy na Ciebie dziecinko

                          Skomentuj


                            Witaj babelkuGratulacje!!!Wszystko bedzie dobrze!Musisz byc dobrej mysli!My tez staralismy sie o dzidzie rok.Tez jestem w 6 tyg,i wiem,wierze ,ze bedzie wszystko dobrze!!!Pozdrawiam!!!

                            Skomentuj


                              monis masz racje nie ma co oszczedzac na ciazy i dziecku ale bez sensu wydawac pieniadze skoro czujesz sie dobrze a coreczce dalismy na imię amelka była przesliczna..........
                              bobelek gratuluje!!!fajnie ze do nas dolaczyłas

                              Skomentuj


                                Witajcie mamuśki.
                                Dziś jedziemy na chrzest. Od rana łapały mnie skurcze i już się trochę obawiałam bo mój mąż ma być chrzestnym. Ostatnio ciągle mam jakieś dolegliwości i mały wciska się między nogi jakby chciał wyjść Może to ta baletująca główka.....
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X