Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey mamusie!.
    jednak już mam internet u siebie , troche późno ale lepiej niż wcale:P.
    właśnie niedawno skończyłam pożądki , mam chwilkę na kompie,
    ale jestem tak zmęczona . Ostatnio przez jakieś 2 dni , martwiłam się bo
    Pola nie odzywała się , czułam tylko sporadyczny ruch .
    Ale dziś dała znać o sobie jakąś godzinke temu.
    Mam nadzieje że u was wszystko ok.
    Jutro od rana śpie do póżna a potem jade do dziadziusia mojego,
    odwiedzić go.
    no dobra , ide spać , całuję:*








    mam nadzieje że te suwaki też są fajne

    Skomentuj

    •    
         

      Mloda widze ze znowu jakies nowe suwaczkimoj Mati tez jakis spokojny dzisiaj:/..jak nigdy..moze sobie wygodna pozycje znalazl a zreszta krece sie caly dzien to pewnie jemu podoba sie kolysanie...)
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        Dzien dobry mamuski
        Na szczescie to juz nowy dzien, wczoraj ledwo usnelam chyba przecholowalam te okna, bo wieczorem wszyyyystko doslownie bolalo

        ale dorobilam sie jednego zwyciestwa wczoraj:
        pierwszy raz zostawilam Vincenta samego w tym duzym lozku zeby sam zasnal, bo kurka tyle prania mialam do skladania, a tam stac przy nim jakies pol godziny a tu juz tak pozno - no i wyszlam i po cichu skladalam w pokoju obok;
        troche pospiewal, troche potrzaskal szafkami, porzucal misiami, jak pozniej zobaczylam, no wolal tez oczywiscie takim slooodkim glosikiem "mama, mama,mama", a moze to byla piosenka o mamie ?
        no, i zasnal w takim samym czasie jak dzien wczesniej, kiedy ja stalam przy lozku (a juz naprawde myslalam, ze bede tak musiala warowac przy nim niewiadomo jak dlugo)
        juz moge jechac rodzic - syn mi "wydoroslal"
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Dzień dobry mamuśki.
          Kolejny piękny dzień się zapowiada
          No i która urodziła wczoraj ??? przyznawać się Może ktoś dziś napisze że jakieś dzieciątko wczoraj się wykluło.
          Ja wczoraj na spacerku dostałam takich bóli że ledwo nogi ciągnęłam. Ale jakoś dałam rade. Teraz to już chyba tak do końca zostanie
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Witam ! nie chce zapeszać, ale chyba Wiosna zawitala juz na dobre Uwielbim ta pore roku.
            Wczoraj od rana mialam wlaczyc kompa i zalic sie jak cos, ale Krystian tak dawal popalic, ze nie bylo jak. Bylismy u p. doktor. Sysko ok Synol wazy 3620 g, czyli w dwa tygodnie przybral prawie pol kilo (przed wyjsciem ze szpitala- 3140). Poza tym wszytsko w pozasiu, dostalismy zastrzyk z wit. K, bo okazalo sie ze w szpitalu nie dali, troszke poplakalismy ale bylo ok. Mozemy sie juz werandowac i w weekend jak bedzie cieplo wyrwiemy sie wreszcie na pierwszy spacer
            O, i wczoraj nareszcie odpadł nam pepek !!!
            Dzisiaj drugi dzien sami, tylko dluzej- wczoraj tata zwolnil sie wczesniej. Zobaczymy jak bedzie...


            Skomentuj


              dzień dobry

              ja nie urodziłam moze któraś za mnie ale tego nie wiem. Ja wczoraj szukałam szpitala hehe dość wczesnie ale za to znalazłam i mam miejsce w ślicznym prywatnym szpitalu który jest i tak na kase chorych, jedyny warunek to jedna wizyta (oczywiscie płatna) u lekarza z tego szpitala. Udało mi się wkręcić na wizyte wczoraj, dziś jeszcze musiałam zrobić badanie krwi na układ krzepniecia i mogę już rodzic no i mam gdzie lekarz mi powiedział ze daje mi 2 góra 3 dni wiec zobaczymy, jak nie urodzę to w 10 dobie po terminie przyjmują na oddział i wywoływanie
              Last edited by ankasos; 02-04-2009, 09:05.
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Anka, no Twojej kruszynie poprostu dobrze w brzuszku i tyle nie ma jak u mamy!
                Grygoranna, no to gratuluje determinacji takie małe sukcesiki cieszą jak cholera, nie? nam wczoraj udalo sie znow oszukac mlodego smokiem i moje cyce mogly troche odpoczac ciekawe jak bezde dzis...


                Skomentuj

                •    
                     

                  wlasnie cos przeczytalam na babyonline, ze dzieciaki przed porodem robia sie ruchliwe, chca sie baardzo przeciagnac, jak to bylo u Was mamuski - pamietacie jeszcze?? ja juz zapomnialam jak to z Vinim bylo, a wczoraj wieczorem przez godzine Miki tak mi wojowal, ze ze strachu sie polozylam spac, normalnie jakby chcial sie zupelnie inaczej ulozyc, przekrecic - takie to bylo bolace no, myslalam, ze to wlasnie na odwrot jest, ze im blizej porodu - tym mniej ruchliwe dziecko, wszedzie co innego mowia
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    witam w ten piekny kwietniowy dzien mamusie
                    jak Wasze samopoczucie dzis? ja dostalam od rana energii i biore sie za sprzatanko, ciekawe jak dlugo to potrwa
                    Atusia ogladalam te filmiki ze stronki, ktora podalas, calkiem calkiem sa,probowalam oddychac przez nos jak tam polozna mowila, ale nie dawalam rady, bo caly zapchany, nie mam kataru ani nic, ale ciezko mi sie oddycha. wiec pozostanie w czasie porodu oddychanie na pieska czy ciuchcie jak dobrze pamietam
                    ja tez ostatnio bylam na urodzinach 4 latka, i po 10 minutach mialam ochote wyjsc. jakos dziwnie draznia mnie inne dzieci wrr..
                    milego slonecznego dnia Wam zycze


                    Skomentuj


                      Witam dziewczynki!!! Szkoda, że jeszcze nikt nie urodził ale to dowód, że naszym maleństwom jest dobrze w brzuszkach a Ankasos Ty chyba masz już w tym brzuszku jakiś wypas, że dzidzia ani myśli wyjść.
                      grygoranna mój mały tak samo szaleje jakby chciał mi brzuszek rozerwać dosłownie i tak co wieczór do samej nocy szaleje jakby się chciał przekręcić a nie może. Niech on się już lepiej nie przekręca. Nawet będzie dobrze jak sobie jeszcze z kilka dni posiedzi w brzuszku bo tatuś wraca na weekend i napewno zrobimy sobie jakiś wypadzik. Pogoda jest śliczna prawda? Ja mieszkam na wsi cicho spokojnie i tylko brakuje dzidziusia aby na spacerek wyjść.
                      Last edited by nitka236; 02-04-2009, 10:45.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzien dobry mamuski.
                        Mi wczoraj wogole nie bylo do smiechu. wuja mojego meza zrobil ostatni zart zycia-zmarl w prima aprilis a zawsze tryskal chlop humorem i głupio gadal-byle wszystkich rozbawic!

                        Ale takie koleje zycia...zrobil miejsce na swiecie dla jakiegos malego kroliczka...

                        A ja dzis jade z malym do kuzynki, pogadac przy herbatce.

                        Co do ruchow, to moj synus byl zawsze bardzo ruchliwy, a tydzien przed porodem ruchliwosc spadła. W dniu, w ktorym sie zaczelo (jakes pół dnia wczesniej) mial dobra godzine mega walki-kopał, bił raczkami az caly brzuch sklakal. A pozniej az do urodzenia bardzo pojedyncze ruchy.

                        Dziewczyny, tym co wymierza na usg to sie mocno nie sugerujcie. Ja niby miałam malego ciagle o 2 tyg do przodu z waga, a okazało si ze poprostu był długi i chudy. mi przeklamali dobrze ponad 0,5kg
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          nator właśnie dlatego nie przejmuje się już tak tą jego wagą z USG raczej jej słowami po tym jak mnie obmacała i mojego syneczka

                          Wczoraj siostra mojego męża powiedziała mojej teściowej, że urodziłam córeczkę i ma na imię Jadwiga a ona oczywiście obdzwoniła wszystkich i im o tym powiedziała. Wieczorem tel do mnie się nie urywały. To jest dopiero babsztyl okropny bo do mnie nie zadzwoniła nawet bo powiedziała, że nie ma czego nam gratulować. Oj ta teściowa...
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            olcm80 no może masz racje .
                            Ja jestem szczęśliwa jak kładę się wieczorem do łóżeczka i Pola daje znaki bo tak to to w ciągu dnia jak byłam tak zabiegana ostatnio to nawet pewnie uwagi nie zwróciłam na brzusio .

                            Skomentuj


                              a w ogole to dzień dobry.
                              u mnie ładna pogoda!..

                              Skomentuj


                                no ciekawe jak to jest z tą wagą mi się wydaje ze moja to też bardziej długa niż pulchna a wage chyba obliczaja po wymiarach mniej wiecej, bo wczoraj jak mnie zbadał lekarz z tego szpitala to też zrobił usg i wyszło ze ponad 3700 waży
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X