Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja to nie wiem już co mam jeść (a ciągle mi się chce). Raz miałam taką ochotę na pizzę, że aż mi ślinka ciekła po brodzie, a jak już ją zrobiłam, to nie tknęłam ani kawałka. Najlepiej ciągle mieć pod ręką jakieś przekąski, ostatnio wsuwam wafle ryżowe. Jak będzie tak dalej to pod koniec ciąży będę wyglądała jak beczka. No i zmieniam tego lekarza, bo w przychodni następną wizytę mam dopiero na 7 maja (od 24 marca), a bez żadnych badań nie wiem czy tak długo można, bo nie miałam nawet morfologii. Któraś z was wie kiedy powinny być jakieś pierwsze badania?
    Pozdrawiam wszytkich

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez michalinka400 Pokaż wiadomość
      Ja to nie wiem już co mam jeść (a ciągle mi się chce). Raz miałam taką ochotę na pizzę, że aż mi ślinka ciekła po brodzie, a jak już ją zrobiłam, to nie tknęłam ani kawałka. Najlepiej ciągle mieć pod ręką jakieś przekąski, ostatnio wsuwam wafle ryżowe. Jak będzie tak dalej to pod koniec ciąży będę wyglądała jak beczka. No i zmieniam tego lekarza, bo w przychodni następną wizytę mam dopiero na 7 maja (od 24 marca), a bez żadnych badań nie wiem czy tak długo można, bo nie miałam nawet morfologii. Któraś z was wie kiedy powinny być jakieś pierwsze badania?
      Pozdrawiam wszytkich
      Michalinka ja bylam w poniedzialek 30 marca u swojej ginekolozki jestem w 9 tygodniu i w poniedzialek dostałam pierwsze skierowania na badania.. krew, mocz wasserman i jakieś tam jeszcze inne..;-)

      Skomentuj


        hej!
        kurczaczku,moze te krostki to tzw potówki? o przegrzanie teraz nie trudno,ciuszki robia swoje,a moze zaczelas uzywac jakiegos kosmetyku?
        Mi na brzuchalu tez wychodzily takie malenkie czerwone krosteczki i tez mnie swedzialo jak sie smarowalam oliwka,a odkad zaczelam sie smarowac kremem przeciwko rozstepom a oliwka poszla w odstawke,problem zniknal
        wydaje mi sie ze oliwka zatyka pory i dlatego zaczelo mi wychodzic takie cos...
        ja nigdy nie mialam problemow z cera,co najwyzej przed okresem wyskoczyly mi ze 2 krostki,na poczatku ciazy mialam na buzi masakre,masakra sie skonczyla to buzia zrobila mi sie taka sucha ze skora zaczela mi sie luszczyc...od tego czasu zaczelam uzywac na noc tlustego kremu Ziaji,takiego blekitnego i cera wrocila do normy,ale jak sie nie posmaruje to mam ściagnieta skóre...takie sa niestety niepozadane skutki wariujacych w nas hormonów
        Młoda,ja tez juz mam lozeczko skrecone,od jakiejs godzinki
        Ciesze sie jak glupia!
        A najlepsze w tym jest to ze mój Tesc je skrecal i moj maz bedzie mial niespodzianke jak wroci z pracy
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          hej kobietki ale Wam zazdroszcze ze juz macie lozeczka....ja narazie nie mam nic procz ciuszkow...mamy male mieszkanko wiec poki jeszcze nie trzeba nie kupujemy tych wszytskich rzeczy...a zreszta czekamy na dziadkow z Pl moze cos zafunduja:P a ja wlasnie zmienilam krem na rozstepy na oliwke:/ a moze to Kurczaczku faktycznie potowki tak jak mowi Mamanikosia...a ja tez mialam na poczatku ciazy problemy z cera ..teraz tez nie mam pryszczy wcale ale za to mam skore ogolnie bardzo sucha:/Mloda to sie uwinal ten Twoj z tym remontem...ide sie polozyc bo pracowity ranek mialam ale jestem na podgladzie, a wlasnie rzobilam liste mamie co ma mi podac z Pl dla bejbika bo np pieluch tetrowych u nas nie ma:/ a mascie na odparzenia cholernie drogie...


          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Napisane przez buzka32 Pokaż wiadomość
            czesc kobietki . własnie wróciłam od swojego lekarza. Stwierdził ze mam grzybice i zapisła mi jakies 3 tabletki Pimafucin , stwierdzil ze musze ten lek wziąśc zeby nie doszlo do zakażenia płodu czy jakoś tak. Jutro mam przyjechac do niego do gabinetu prywatnego i ma mi zrobić posiew za który bede musiała zapłacić 80 zł i chce zrobić ktg . Osttanio jak u niego byłam to serduszko małej biło 180 i wysłał mnie do szpitala . Tam leżałam 1 dzień zrobili mi test Meninga i wyszło wszystko dobrze . i ktg miałam tez robione i tez było dobre . Nie wiem co robic czy jechac do niego jutro czy poprostu myslec ze chce zarobić 80 zł posiew i 30 zł ktg- i to olać , co myślicie na ten temat
            Znowu się kurde zestresowałam czy faktycznie grzybica i zły stan pochwy może zagrozić mojemu maleństwu?
            Hej już jestem,ale znowu na koniec.
            buzka lepiej jedz do swojego lekarza on cię zna od podstaw a te 80 zł to chyba też za wizyte bo idziesz prywatnie,jeśli chodzi o zdrowie moje lub dzieci to pieniądze nie grają roli,a co byś powiedziała jak by to olał,ale nie olał i chce zrobić wszystko żeby sprawdzić,mówie ci jedź
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              no sama nie wiem wlasnie od początku ciąży uzywam oliwkę ale to by dopiero po tylu miesiącach zaszkodzila?? zastąpie ją kremem zobaczymy a potówki? ze wzgledu ze czuje podwyzszoną temp nosze jedynie bluzki na ramiączka ale w nocy chpciaz mam pootwierane okna to i tak mi gorąco wiec zaobserwuje czy to po nocy wyskakują
              jeju juz macie łóżeczka ale wam fajnie ja narazie sie nakręcam ze bede malowac komode dla Filipka taką metodą przecierania zeby miala taki stary styl

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                WItajcie dziewczyny ja juz nie moge poraz kolejny nie udaje mi sie zalogowac wiec jak cos to pszcie na gg


                U nas jak narazie wszytko oki...

                Jeszcze do tego zastanaiwam sie nad imieniem..chodz niby mamy juz wybrane Ala...ale teraz dzis miw padla do glowy Gabriela.....co o tym imeiniu myslicie???
                buziaczki dobranocka
                Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                Moje GG:1762227

                Skomentuj

                •    
                     

                  Majorka ja jeszcze jestem ale zaraz znikam bo padam na twarz.

                  Buźka nie ma sie nad czym zastanawiać i żałować 80 zł. Grzybica pochwy jest bardzo niebezpieczna i może zagrozić dziecku jak najbardziej. Nawet podczas porodu, jak dziecko przechodzi przez kanał może dojść do zakażenia układu pokarmowego lub oddechowego tymi bakteriami, które powodują grzyba dlatego trzeba to jak najprędzej wyleczyć.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Hej Rozalko moja kuzynka jest Gabriela ladne imie ale ja chyba wole Ale....kurczaczku ogolnie kobiety w ciazy maja podwyzszona temperature moze dlatego...mam lenia strasznego....mam pelne pudlo ciuchow do przejrzenia i tak jakos mi sie nie chce;P...jutro tez jest dzien


                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      dobry wieczór brzuchatki,aaa jaka tu dzisiaj cisza,ja wogóle to cały dzien jestem klapnięta,cały dzień przeleżałam,mam totalnego lenia hehe i nawet mi sie pisac zbytnio nie chce,jak tak sobie leże cały dzień bezkarnie to myśle sobie ze juz niedługo bedzie koniec laby bo bedzie ze mna moja kruszynka,ajj już sie nie mogę doczekac
                      dobranoc laski.
                      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie...Napisze emialam jeszcze raz jutro....

                        wogole to nie udaje mi sie logowac WRRRR:NO ale pozatym to u mnie w miare oki.czuje sie dzis senna i slaba

                        buziaczki ide lulu


                        to moje GG:10511875 odezwijcie sie....

                        dobranocka
                        Nasza Fasoleczka Listopadowa






                        nastepna wizyta:08.05.09

                        Nasz śub:18.10.2008
                        nasze dzidzi:tp.08.11.2009

                        Skomentuj


                          rozalia Gabi jest fajne ale jak powiem Gabrysia to juz nie bardzo tez wole Alicje ale to twoj wybór nasze imie Filipek nikomu w rodzinie sie nnie podoba za to nam bardzo i mam ich w nosie
                          olcm pewnie ze jak nie dzis to jutro ja mialam dzis sprzatac taras i nie wyszlo posiedzialam poleniuchowalam na dorzu i tyle moze jutro

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            A ja jestem w podłym nastroju. Z tego wszytskiego brzuch mnie zaczął boleć Niby to pozytywne myślenie i mąż też mówi, że mam się nie przejmować, ale jakoś mi nie wychodzi. Zawsze się wszystkim martwię - może za bardzo? a teraz właśnie pracą, ale szkoda gadać. Jak już coś idzie w miarę dobrze, to musi się zepsuć. Chyba pójdę już połozyć się, bo jakoś dziś już nie daję rady
                            Dobrej nocy i oby u Was było weselej

                            Skomentuj


                              Ja wróciłam z urodzin Matika, wyszykowałam męża do pracy i odpoczywam teraz. Dostałam 2 kartony ciuchów dla Michaśki, ale musze zobaczyć co i jak wygląda, bo tak są wszystkie ciuszki (nawet takie dla starszego dzieciaczka). Tylko dzisiaj już mi sie nie chce przeglądać tego wszystkiego i układać w szafie... Jutro to zrobie. No i dostałam kołderke (tzw wypełnienie) od cioci ze Szwecji
                              A po tych urodzinach masakra. Dzieciaki tak się darły, że nawet nie można było pogadać, a żeby coś usłyszeć od osby, która siedziała obok trzeba było krzyczeć. Michaśka nie lubi takich hałasów, bo tak się wierciła w brzuchu, wypinała, odwracała, że cały brzuch mnie boli Teraz na szczęście się uspokoiła. Głowa mi pęka... A w dodatku jutro jade do sądu, bo walcze z ZUSem o rente... Pewnie znów mnie spławią jutro i będę musiała pisać odwołanie.
                              A i jeszcze mi się na koniec przypomniało. Znajomej synek zachorował na różyczke. Problem w tym, że ona ma codzinny kontakt z moją mamą, która nie chorowała na różyczke... Powiedziałam, że nie będę przychodzić do mamy, a jak mnie coś zarazi to zabije. Bo ja nie chorowałam na ospe, ani różyczke. Na nic... Na początku ciąży siostrzenica męża zarażała ospą, ale na szczęście mnie nie zaraziła... Boje się, że tym razem nie będę miała tyle szczęścia... Brak słów normalnie...

                              Obejrzałam meczyk i moge iść spać. Jutro popołudniu pewnie wybiorę się na spacerek... Mam dość rodznki męża na jakiś czas... A jak myśle, że na święta czeka mnie powtórka z dzisiaj to aż zaczynam się zastanawiać co zrobić żeby nie jechać.
                              Spokojnej nocki Mamusie
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                kurczaczku dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam lenia:PPPPPP od razu lepiej ja tez nie pytalam czy komus sie podoba Mateusz bo to wkoncu moje dziecko:P...moja tesciowa chciala krzysiu...ale nie bylo takiej mozliwosci Rozalko nie wiem czemu masz problem z zalogowaniem mi sie to nigdy nie zdarzylo:/....Emilki cos nie ma chyba zabiegana

                                Last edited by olcm80; 02-04-2009, 00:01.
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X