Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak właśnie o zdjęcia
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Jak piszesz odpowiedź to na dole masz "zarządzaj załącznikami" musisz w to wejść, potem "przeglądaj" dodajesz fotkę odpowiednią, naciskasz "wyślij" i potem zamykasz okienko i wracasz do odpowiadania, po czym normalnie naciskasz "zatwierdź odpowiedź" na dole. Pamiętaj tylko, żeby fotki miały odpowiedni rozmiar.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Nie spoko moja Dagmarka udusiła się pępowiną. jakby bylo minimalne tętno to by zrobili cesarke ale bylo już za późno.miałam wywoływany poród naturalnie rodziłam. przysługiwało mi 8 tyg macierzyńskiego.A pępowiną dlatego się się udusiła bo miałam bardzo ją krótką i zaraz jak się mala pokazywała to zaraz ucinali pępowinę bo się zablokowała.



        Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

        Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

        Skomentuj


          emilka tak mi przykro ściskam cie mocno i podziwiam ze nie zalamalas sie i szybko postaraliscie sie o drugie szczescie
          pozdrawiam

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            wiesz co kurczaczek lekarz nam powiedział że jeżeli od razu nie zdecudujemy się na drugie dziecko to z czasem strach i obawy będą się nasilać i możliwe jest że się nie zdecydujemy. Chodż miałam obawy wielkie to bardzo się że lekarz nam pomógł zdecydować się na dzidziusia.



            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

            Skomentuj


              Emilko bardzo Ci wspolczuje i wiem co czujesz bo sama przechodzilam przez to az dwa razy(((....trzymam kciuki za nas wszystkie zeby bylo dobrze)
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                olcm80 ja tobie także bardzo współczuję że aż dwa razy przechodziłaś ten ból, jak można wiedzieć to co się stało?



                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Chyba rzeczywiście trafiłam na jakąś dziwną grupę. Ostatnio przyszłam wcześniej na zajęcia i próbowałam zagadywać, ale miałam wrażenie, że nikt nie chce rozmawiać i po kwadransie dałam sobie spokój. Okazało się, że za szkołę u nas nie trzeba płacić, bo zajęcia finansuje urząd miasta, co było miłą niespodzianką. Płacą tylko osoby, które są z innych miejscowości. Te 300 zł można przeznaczyć na coś dla dzidziusia, co oczywiście niebawem zrobię. W każdym razie miałam nadzieję, że może w grupie przyszłych mam poczuję się jakoś raźniej, a tu jakoś nie za bardzo. Wśród moich koleżanek to albo dziewczyny zostały mamami zaraz po studiach i teraz ich dzieciaczki już zaczną szkołę albo jeszcze odkładają decyzję o byciu mamą w bliżej nieokreśloną przyszłość albo chcą, ale mają z tym problemy. Mam nadzieję, że jak zacznę spacerować z wózeczkiem to poznam jakieś mamy z dziećmi w tym samym wieku, co moje maleństwo. Mieszkam na nowym osiedlu, gdzie większość osób jest młoda i ciągle widać wycieczki mam z wózkami, więc mam nadzieję, że szybko odnajdę się w ich towarzystwie.
                  Mam nadzieję, że jutro będzie ładniej. Na rano zaplanowałam wprawdzie wizytę w bibliotece, ale później przed szkołą rodzenia chciałabym pójść na jakiś spacer. Dziś było tak masakrycznie zimno, że mój spacer ograniczył się tylko do wizyty w sklepie i szybkiego powrotu do domu. Gdzie ta wiosna?

                  Skomentuj


                    No to my juz wykapani, po pysznej kolacji i czas do łóżek maszerowac... w nocy pewnie ze 3-4 karmienia...
                    Ja czekam juz z utesknieniem na słoneczko...i odpalam wozek... Ale bede smigac po parkach i laskach...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Hej dziewczynki,chyba jednak przeczucie was zawiedzie bo mój gin dał mi skierowanie i mnie załamał powiedział że jak do 15 kwietnia nie urodze to mam do szpitala zasuwacpowiedział też że to nie znaczy że wcześniej nie urodze ale ja jestem w totalnym szoku,szyjka się skraca,100% dziewczynka nawet mi powiedział że jak się pomyli to mi drugie becikowe walnie moja mała waży teraz 3941 kg i nie wygląda na to ze będzie dużo większa mówił że wychamowała,całe szczęście,NO TO KTÓRA NASTĘPNA
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja chciałabym być następna bardzo ale chyba nie wyda. Zero jakichkolwiek objawów.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          ja dam sobie teraz luz i poczekam cierpliwie do końca
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Misiulka zawsze masz nas do pogadania. A jak maleństwo się urodzi to szybko zaprzyjaźnisz się z osiedlowymi mami. Nawet jeżeli pochodzicie z dwóch różnych środowisko to jest coś co Was łączy, o czym możecie rozmawiać dniami i nocami
                            U mnie jest tak, że większość moich koleżanek to stanu wolnego są jeszcze i bałagan w głowach mają straszny. A ich problemy mnie śmieszą. Te co pozakładały rodziny to teraz mają kryzys w małżeństwie, rozstają się, albo kto wie co jeszcze... Więc też nie bardzo mam z kim pogadać o Michaśce. Na szczęście jest mąż, moja mama. No ale przede wszystkim jak nie mam z kim pogadać to najlepszym słuchaczem jest Misia - odpowie kopniakiem
                            Nie ma się czym przejmować. Za pare tygodni zapomnimy o koleżankach i wszystkich kłopotach. Najważniejsze stanie się nasze Maleństwo.

                            Dobranoc Mamusie
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              emilka82

                              przykro mi kochana...buziaczki.... wiesz mysle ze lekarz mial racje...ja znam rodzine gdzie 2 dziecko Gabrysia urodizla sie z wada serca..walczyla dzielnie 4 miesiace,,,,ale przegrala... i po 3 miesiacach od smierci gabrysi Majka zaszla w kolejna ciaze i maja teraz 2 letnia Karoline....a jej starsza siostra..po urodzeniu sie Karoliny pytala sie babci czy ta dzidzia napewno nie umrze.....eh...


                              Witajcie wieczorwa pora....cos nie moge sie zalogowac....proboje pare razy i nic ehh...

                              U nas wszytko dobrze...jakos leci Mloda ladne zdjecie....
                              Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                              Moje GG:1762227

                              Skomentuj


                                rozalinda jak się czujesz?wybrałaś już imię dla dzidziusia?



                                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X