Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja stawiam teraz na rozpakowanie się Majorki , Madzik również stawia na Majorkę.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      Co do fajnek to ja nigdy nie paliłam więc mam z tym spokój. Czasem sobie do piwka czy winka zapaliłam ale to tak raz na parę mcy. Jakoś mnie nigdy nie wciągnęło. To dobrze. A powiem Wam, że jak leżałam w szpitalu teraz tutaj, to pielęgniarki czekały z badaniami na matki, bo poszły zapalić. Przychodzi mąż i idą sobie do palarni a położna czeka z maszyną na badanie krwi aż taka palaczka wróci. Nie wiem jak to jest, pewnie ciężko rzucić taki nałóg z dnia na dzień ale ja tam nie popieram takich palących Mam. Myślę, że trzeba jednak się pomęczyć i to cholerstwo rzucić jak się ma juz Malucha w bębenku.
      no ja w sumie to przed ciążą to juz coraz mniej paliłam bo paczka starczała mi na 3 dni a zanim się dowiedziałam o ciąży to odpalałam papierosa i robiło mi się niedobrze i zaraz gasiłam, a jeszcze nie byłam wtedy w ciąży wiec to chyba mój organizm pomału odrzucał to co złe. Ostatnio mnie tylko tak zaszło ze zapaliłabym takiego cieniaska ale oczywiście w ciąży lub karmiąc nigdy tego nie zrobię i tak samo przy dziecku.

      ostatnio widziałam taką super rodzinke, jechali autem, oboje z przodu palą jak smoki a z tyłu w foteliku dziecko moze z 5 lub 6 miesięcy miało. koszmar.

      a w szpitalu to czasem do kibelka nie dało się wejść
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
        Ja stawiam teraz na rozpakowanie się Majorki , Madzik również stawia na Majorkę.
        A na mnie nikt nie stawia?? a buu
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Ankasos to nie złośliwie tylko jakieś przeczucie chyba jest. Ty napewno będziesz następna po Majorce chyba że się przeczucie nie sprawdzi
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Pogoda u mnie straszna... 5 minut i mam biało za oknem. Od rana padał śnieg, później grad, a na końcu śnieg. Ale tak sypało, że po 5 min było biało... chciałam męża zabrać i gdzieś jechać. Ale mama mowi, że warunki na drogach maskaryczne i lepiej nigdzie nie jechać. Troszke zła jestem, bo mam naprawe wielką ochote wyjść z domu

            Ewiczek nie Ty jedna nie masz spakowanej torby. Ja się pewnie zaczne pakować na święta (jade do teściowej 100 km więc muszę mieć coś ze sobą w razie W). Ale tak właściwie to sie spakuje na początku maja. Nie spieszy mi się do pakowania, bo i tak wiem, że moja córuś nie wyjdzie wcześniej. Ciuszki też zaczne prać jak już się ciepło zrobi, żebym mogła na świeżym powietrzu wietrzyć. Pod koniec maja skręce z mężem łóżeczko - po co ma teraz miejsce zajmować. A gdyby moja Michasia zrobiła mi niespodzianke i chciała wyjść wcześniej to mąż poradzi sobie z łóżeczkiem, a moja mama pomoże mu w praniu. Nie dajmy się zwariować

            JA zawsze wszystko czytam, ale nie zawsze mam czas i nie zawsze mi się chce odpisać.

            Misiulka chyba trafiłaś na jakąś partie sztywnych ciężarówek. Ja też zawsze jak ide na USG do szpitala to mi nudno i jakoś zawsze kogoś zagadam. Lubie tak pogadać o maluchach i wymienić się doświadczeniami. A szkoła rodzenia to chyba przereklamowana sprawa. Wyzysk szpitali i tyle. Przecież parenaście lat temu nie było czegoś takiego, a kobiety wiedziały jak zająć się dzieckiem.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Dziewczyny jak dołączacie te załączniki?
              Last edited by nitka236; 24-03-2009, 18:21.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Cześć dziewczyny,

                Gratuluję kolejnym mamusią!!!

                Syrwunia, malutka Nicol śliczna i "gabarytem" pasuje jak znalazł dla mojego synusia może ich zeswatamy???

                Pokoik i Maika i Vinca bajecznie kolorowe i widzę, że mama złota rączka.Ślicznie to wszystko wygląda

                A ja dziś mam debiut samotnego dnia i nocy...mąż dopiero jutro wieczorem wraca i w czwartek rusza dalej...ech, ciężko mi psychicznie dziś przez cały dzień...jakoś tak pusto, dziwnie i zimno w domu, mimo że jesteśmy z synkiem razem...
                A u mnie za oknem zima!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  emilka82,przykro mi

                  Co do wózeczka to ja chce taki,musze tylko sprawdzić gdzie w Poznaniu sprzedają
                  http://www.ceneo.pl/2127816
                  Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                  Skomentuj


                    ja tez mam termin na 29 kwietnia ale zawsze może sie cos przesunąć i to jest najgorsze!
                    http://www.mamacafe.pl/suwak/4088.png

                    Skomentuj


                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      Cześć dziewczyny,

                      Gratuluję kolejnym mamusią!!!

                      Syrwunia, malutka Nicol śliczna i "gabarytem" pasuje jak znalazł dla mojego synusia może ich zeswatamy???

                      Pokoik i Maika i Vinca bajecznie kolorowe i widzę, że mama złota rączka.Ślicznie to wszystko wygląda

                      A ja dziś mam debiut samotnego dnia i nocy...mąż dopiero jutro wieczorem wraca i w czwartek rusza dalej...ech, ciężko mi psychicznie dziś przez cały dzień...jakoś tak pusto, dziwnie i zimno w domu, mimo że jesteśmy z synkiem razem...
                      A u mnie za oknem zima!
                      Głowa do góry, może to taka mała depresja i zaraz minie. Napij się herbatki, zjedz kawałek czekoladki na poprawę humoru i postaraj się nie myśleć o samotności. Wykorzystaj ten czas dla siebie i synka
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Monique Pokaż wiadomość
                        ja tez mam termin na 29 kwietnia ale zawsze może sie cos przesunąć i to jest najgorsze!
                        Witam Monigue to tak jak ja masz termin. Pewnie, że zawsze może cos tam nam wcześniej wyskoczyć ale już jesteśmy wysoko w ciąży, Maluszki nasze silne i rozwinięte i nic im nie zagraża. Nawet jakby teraz się urodziły to dadzą sobie radę. Ja ostatnio byłam w szpitalu i powiedziali mi, że wcześniej urodzę, może już na święta ale jak będzie to sie okaże. Teraz trzeba o siebie dbać i czekać
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          emilka82
                          mi też bardzo przykro.
                          ale bądzmy dobrej myśli że nasze dzieci urodzą się teraz normalnie i zdrowe.
                          emila82 przepraszam że pytam.
                          ale powiedz czemu tak się stało? była jakaś przyczyna?.

                          Skomentuj


                            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                            Cześć dziewczyny,

                            Gratuluję kolejnym mamusią!!!

                            Syrwunia, malutka Nicol śliczna i "gabarytem" pasuje jak znalazł dla mojego synusia może ich zeswatamy???

                            Pokoik i Maika i Vinca bajecznie kolorowe i widzę, że mama złota rączka.Ślicznie to wszystko wygląda

                            A ja dziś mam debiut samotnego dnia i nocy...mąż dopiero jutro wieczorem wraca i w czwartek rusza dalej...ech, ciężko mi psychicznie dziś przez cały dzień...jakoś tak pusto, dziwnie i zimno w domu, mimo że jesteśmy z synkiem razem...
                            A u mnie za oknem zima!

                            Nator
                            Ja też samotna jak palec sama w domku bez mojego mężusia nie mam się do kogo przytulić. Pomyśl o tym, że masz swojego synka też bym już tak chciała.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny jak dołączacie te załączniki?
                              Jakie załączniki? Chodzi Ci o zdjęcia?
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Dziewczyny spokój tam z tą samotnością. Wcale nie jesteście samotne, bo macie Maluchy jak nie na żywo to w brzuszkach, jeszcze ja z Hanią jestem z Wami tu cały czas a poza tym jak już coś to nie samotne - tylko chwilowo same Mój mąż też jest w pracy a ja wykorzystuję sobie ten czasik, oglądam fajne filmy, piszę maile, czytam sobie popijając pyszną herbatkę
                                Głowy do góry, uśmiech na buzię i w garść się brać.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X