Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aha i nie bede zasmiecac watku waszego ale dodam ze moja siostra bedzie mama 17 kwietnia pozdrawiam
    Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



    Moje GG:1762227

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez rozalinda Pokaż wiadomość
      Aha i nie bede zasmiecac watku waszego ale dodam ze moja siostra bedzie mama 17 kwietnia pozdrawiam
      Ale nie zaśmiecasz my tu wszystkich miło przyjmujemy
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        rozalia ja chodze pozno spac okolo 2 w nocy a jak ty masz ta bezsennosc to ile spisz godz w sumie

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          Dodaje zdjęcie mojego słońca i uciekam do spania.
          Dobranoc


          Skomentuj


            Nichol ale masz śliczniusiego synusia,widze że tu każda ma takie kochane cukiereczki,aż ślinka cieknie ale my mamy dziewczynek zaraz was dogonimy i też będziemy się chwalić naszymi słodyczami
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              DOBREJ NOCY MAMUŚKI
              Rozalinda mamy z brzuszkiem mile widziane,Witamy
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Witam mamusie

                widze że znowu pierwsza jestem

                dziś mała wstała przed 6 i po spanku,synek ma rekolekcje więc też już się zmył,a pogoda gorzej niż do d..y,wieje,leje,okropnie.

                tak czekałam na ten wtorek a to już jutro aż uwierzyć nie mogę.

                powiedzcie dziewczyny wam też brzuch zrobił się bardziej miękki,bo mój jak był tak napięty że aż skóra piekła tak teraz mogę w palce ją złapać,i nie wiem dla czego,idę zrobić śniadanko,wczoraj o 23 zachciało mi się śledzia i jeszcze robiłam sałatke śledziową ostatnie zachcianki chyba
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Pierwsza

                  Dzien dobry mamuski

                  Przywitalam sie ladnie - to teraz musze nadrobic zaleglosci w lekturze
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Majorka no nieeeee, tak to ja sie nie bawie
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      moze glowka juz baaardzo nisko w kanale rodnym siedzi w gotowosci, to i miejsca na gorze przybylo
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mam skore jeszcze napieta aleeeee ogolnie to mam wielka schize bo czuje jakby mi maly raczkami normalnie chcial pomachac miedzy nogami a jak trzymam reke na lonie pod brzuchem to tam nieraz rekami wymiata, ja pierwszy raz w zyciu soc takiego czuje, Vincenta nigdy tak nisko nie czulam, zreszta nawet przez to byly komplikacje w czasie porodu, wszystko bylo ok rozwarcie, mega skurcze a on nie schodzil .....
                        za to teraz serio zaczynaja mi sie schizy ze ten porod bedzie calkiem inny, no chyba szybszy tak mysle, oby tylko nie za szybko, bo ja chyba nie gotowa

                        Dzisiaj Vincent pierwsza noc przespal na duzym lozku, ale jak zrobil pobudke o 5.30 to juz wyjscia nie bylo i trza bylo od razu wstawac, ech co lozeczo to lozeczko
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          nie ma to jak dziecko na wyciągnięcie ręki
                          ja takie grzebania mam na co dzień są dość bolesne,a tak wogóle nie wiem czemu to miałam tylko przy dziewczynkach a przy synku nie on dawał bardziej po żebrach,Maja od 7 miesiąca mi grzebała dość boleśnie a ta dopiero w 8,czasami strasznie się rusza skacze tak jak by ją kto po tyłku drapał a ona uciekała

                          muszę dziś napisać wniosek o zezwolenie na adopcję poddasza i podanie o pożyczkę,wszystko na mojej głowie mimo że firma męża,to ja dybie do szefa i sekretarza a on nawet palcem nie ruszy,wszystko co mam zawdzięczam sobie nawet dom bo też chodziłam załatwiać,już mnie tam wszyscy dobrze znają normalnie jak wielka rodzina
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            [quote=Majorka22;56863]nie ma to jak dziecko na wyciągnięcie ręki
                            ja takie grzebania mam na co dzień są dość bolesne,a tak wogóle nie wiem czemu to miałam tylko przy dziewczynkach a przy synku nie on dawał bardziej po żebrach,Maja od 7 miesiąca mi grzebała dość boleśnie a ta dopiero w 8,czasami strasznie się rusza skacze tak jak by ją kto po tyłku drapał a ona uciekała


                            to moze moj Maiki - Maja sie okaze

                            hihi wcale bym sie nie obrazila , a tak samo bym opisala sytuacje jak Ty Majorka, po porodzie z Vincentem jaszcze dobry miesiac zebra czulam
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              a oto moje naklejki.
                              kącik Hani i kącik Maji
                              Attached Files
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                nad łóżeczkiem między kucykami będzie pół metrowa półeczka.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X