Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No To Która Następna
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Madzik Wieeelkie Gratulacje dla calej rodzinki !!!


      czas uzupelnic liste rozpakowanych
      Madzik jest po Nichol czy kogos ominelam???
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Czyli nie jestem sama w bezsenności. Obudziłam się ok. 4 i po prawie godzinnej walce wstałam z łóżka, oglądałam zaległe nagrane programy (głównie z tvn style) i pierwsze śniadanie zjadłam ok. 5, a II o 7, a teraz już będzie III śniadanie Wolę już spać, niż ciągle coś podjadać. W każdym razie teraz tęsknię za pierwszymi miesiącami, kiedy to zasypiałam już o 21, spałam po 12 godzin i mogłam zasnąć nawet przy komputerze. Czemu ja wtedy głupia narzekałam? Mój lekarz mówi, że problemy ze spaniem pod koniec ciąży są normalne. Dziś mam sporo pracy, więc może jak się wymęczę to będzie mi się lepiej spało? Tylko, że to głównie praca przy komputerze, więc może przynajmniej trochę poodkurzam w przerwach. Na razie pogoda nie spacerowa, ale może przynajmniej koło południa będzie cieplej.

        Skomentuj


          WItam no ja nie spie nawet do 1 w nocy.....ale za to w dzien spie duzoooo.... tez miego dnia zycze
          Nasza Fasoleczka Listopadowa






          nastepna wizyta:08.05.09

          Nasz śub:18.10.2008
          nasze dzidzi:tp.08.11.2009

          Skomentuj


            Hej Mamusie
            U nas dziś pada troszkę i chłodem wieje ale napaliłam sobie w kominku i cieplutko mam. Zaraz wstawiam tury prania bo ta Moja Hanka to niecierpliwa babeczka jest Mój mężuś wczoraj miał mały wypadek i na pogotowiu byliśmy. Spadły mu wielkie drzwi samochodowe na palca u stopy, wygląda koszmarnie ale chyba nie jest złamany, dziś ma prześwietlenie.
            Madzik wielkie gratulacje z okazji narodzin Twojego Skarbeczka!!!!

            No ciekawe na którą teraz przyjdzie kolej?
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Cześć kobietki

              Gratulacje dla Madzik

              Ale jej fajnie, ma to juz za sobą...

              Ja dzisiaj byłam zrobić posiew moczu, kolejki straszne, ale wytrwałam, wyniki w środe i od razu do mojej gin. Ciekawe jaka bakteria mnie dopadła???

              U mnie strasznie wieje wiatr, samochodem aż trzęsło... brrr i gdzie ta wiosna???

              Pozdrowionka Mamusie i miłego dnia




              Skomentuj


                Ja też jestem bardzo ciekawa,a z tego wszystkiego i mnie zaczyna pobolewać podbrzusze.

                wózeczek już wyprałam tylko skręcić,i chyba już wszystko będzie gotowe,no prawie bo czekam na przesyłki z ciuszkami i jeszcze będzie trzeba przeprać ale tak to już gotowe
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Wiecie co,tak sobie myślałam że,Syrwunia i Paulinchen się nie odzywają a one na 30 mają więc może też po fakcie już są
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    No to teraz czekamy na następną Mamę Ale się sypnęło Ja postanowiłam po ostatniej wizycie w szpitalu wziąść za te przygotowania, niby wszystko jest ale stoi w jednym pokoju i czeka na rozpakowanie, pranie i prasowanie, no i trzeba mebelki poskręcać. Dajemy sobie z mężusiem na to czas tak do 2 tyg. od teraz. Ale torbę do szpitala dla Małej to już jutro będę miała gotową...w razie czego
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      witajcie

                      ja wlasinie czesto do 2-3 nie spie

                      ja sie dzis miewacie bo ja dobrze....tylko TZ pojechal na delegacje..na 2 tyg....zwariuje bez niego....
                      Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                      Moje GG:1762227

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Lipcóweczki 2009

                        Wczoraj znalazłam jeszcze jedną fajną stronkę którą polecam z lipcóweczkami i nie tylko, jest tam dużo forumowiczek i można się dużo dowiedzieć, sama osobiście się tam zarejestrowałam. Przejrzyjcie z ciekawości. Jest tam świetny artykuł na temat znieczuleń przy porodach i nie tylko, dużo interesujących tematów jest również w archiwum. A Ty pesteczka nic się nie przejmuj, wszystko samo przyjdzie, zobaczysz.
                        U mnie zaczął się 23 tydzień, to już 6 miesiąc )
                        http://forum.dziecko-info.com/showth...78369&page=173
                        Last edited by izabelka; 23-03-2009, 11:14.

                        Skomentuj


                          MADZIK GRATULACJE
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Mi tez dokuczają bóle głowy niestety nie działa nic oprócz przeczekania Ja też mam termin na 18 września Brzuszek u mnie widac, a waga nie rośnie wręcz spada (podobno nie mam się czym przejmować). My mieliśmy wybrane dla dziweczynki Weronika, a dla chłopca Rafał (ale im dłużej myśle tym mniej mi się podoba to dla chłopca).
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              Wiecie co,tak sobie myślałam że,Syrwunia i Paulinchen się nie odzywają a one na 30 mają więc może też po fakcie już są
                              No właśnie. Też sobie o nich pomyślałam. Ciekawe co tam u nich?
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Dziewczyny mam już dość. Skurcze przeszły wczoraj wieczorem ale w nocy bolało mnie krocze jakby mały się wciskał.
                                Wstałam w dobrym nastroju bo nic nie bolało ale od rana mały jakoś się nie rusza. Tylko jakieś słabe pojedyńcze dotknięcia czułam. W dodatku mnie przeczyszcza. Miałam tak dzień przed porodem córki.
                                Dość mam już tych nerwów. Cały czas się martwię o niego. Próbowałao go obudzić ale nic nie dało. Aż mi się ryczeć chce bo boję się o niego. Umówiłam się z mężem że jak będzie tak przez cały dzień to pojedziemy wieczorem do szpitala na ktg . Mąż wraca dziś dopiero po 17 i chyba zwariuję..
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X