Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wow no Gospi nieźle jestem pełna podziwu
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Mi najbardziej podoba się zakończenie jak mała mówi że chce cole
      Miała obiecane za dobre zachowanie
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        jacie sune gospi - tylko tyle udalo mi sie powiedziec a ja sie tak boje motorow, wiec dla mnie to jestes meega odwazna
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
          jacie sune gospi - tylko tyle udalo mi sie powiedziec a ja sie tak boje motorow, wiec dla mnie to jestes meega odwazna
          Ja czasem też się boję bo im jestem starsza tym bardziej jestem świadoma co może się stać. Tym bardziej że już nie jedną śmierć widziałam najbliższych ludzi. No ale żyć bez nich też nie potrafimy
          Z resztą gdyby nie to to dziś nie czaekałabym na synka. W zeszłym roku byliśmy na zlocie gdzie cały czas padało i mąż stwierdził że idziemy robić syna. No i trafił w termin.
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            A z moim wózkiem jednak nie wyszło bo laska się wycofała ale za 4 godziny kończy sie inny i będę walczyć
            Mam nadzieję że w końcu kupię bo kasa się rozchodzi
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Witam. U nas porządków generalnych dalsza część
              Za oknem zamieć śnieżna Objawów przedporodowych brak
              Miłego dzionka
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                A u mnie słońca świeci
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale sie rozpisalyscie.
                  mamanikosia perdon zle przeczytalam.
                  Ja kupuje Roana Marite, bo jako jedyny ma wszytsko czego oczekuje od wozka. Lozeczka malowac nie bede, od razu kupie biale

                  Dzisiaj bylam w szpitalu cukier zbadac, jutro bed emiala wynik. Jakas baba ztrobila mi afere, ze przed nia w kolejke wchodze, a tak naprawde to bylam duzo przed nia koncu od 7 rano biegalam po tym spzitalu, ale ostatnie pobranie przypadlo mi na 10 =/
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Byłam wczoraj u lekarza. Powiedział, że jakby teraz się już coś zaczęło to nic nie będzie wstrzymywał, ale po badaniu stwierdził, że do porodu to się nic jeszcze nie szykuje...No i ma pewnie rację, bo nie mam żadnych skurczy , nic mnie nie boli.Następną wizytę mam dopiero 7 kwietnia. Wy tez teraz tak rzadko chodzicie do lekarza? Myślałam, że pod koniec ciąży będą częstsze wizyty.
                    TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                    Skomentuj


                      Ania po następnej wizycie pewnie każe Ci przyjść za tydzień lub dwa. Ja teraz też jeszcze mam miesiąc odstępu ale idę 30 marca i myślę że później już za 2 tyg.
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Druga U nas też nocka spokojna,rano tylko takie delikatne skurcze.
                        Starszy syn ma gorączkę i pewnie na rekolekcje dziś nie pójdzie...

                        A my mamy z mężem dziś rocznicę
                        WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W URODZINKI
                        Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                        Skomentuj


                          Witajcie mamuśki ja dopiero wstałam zaszalałm dzisiaj jak nic włąsnie wsuwam śniadanko

                          Witam nową mamuśkę Sikornik
                          Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                          Skomentuj


                            mnie i tak zapisuje od 36 tyg co dwa tygodnie ostatnio mi powiedzila ze jak nie urodze to zebym przyszla 30 marca w termin porodu....
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Nice my też chcemy Maje ;P. Same Maje w tym roku będą .

                              Skomentuj


                                monurka dziękuję za powitanie
                                mnie pobolewa coraz więcej narządów, ale paradoksalnie bardzo mnie to cieszy, bo wiem, że przygotowuję się powoli na poród no i mam mimo wszystko tyle energii...
                                dlaczego ostatni miesiąc ciągnie sie w nieskończoność?????

                                poznałam też nową dla mnie dolegliwość, jest mi potwornie niedobrze, a w czasie ciąży ani razu nie wymiotowałam, nawet w pierwszysm trymestrze

                                Czekam razem z Wami, moje Drogie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X