Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczynki Ja już pomykam spać. Wykąpana z naoliwionym brzuszkiem z nadzieją nocnego porodu kładę się do łóżeczko no i z dołkiem , że nie ma przy mnie mojego M. Okropność. Ale Mateuszek mnie kopie, że on jest i teraz on mnie pilnuje. Więc jest ok. Dobranoc. Miłych senków dla Was i Waszych maleństw tych w brzuszkach i tych w łóżeczkach.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      WItajcie dziewczynki jak sie miewacie ja wlasnie ide sie ponownie dzis chyba z 4 raz klasc spac.... hehehe


      do Jutra
      Nasza Fasoleczka Listopadowa






      nastepna wizyta:08.05.09

      Nasz śub:18.10.2008
      nasze dzidzi:tp.08.11.2009

      Skomentuj


        No a my kupiliśmy bułeczki, właśnie robię mężowi kanapki na jutro do pracki, bo rano to mi się wstawać nie chce. Zaraz się wykapię, jakiś filmik walniemy w łóżeczku i pójdziemy spać. Hanula cały dzień leniwa była, aż mnie ciut nastraszyła ale teraz pobawiła się z nami w łóżku trochę, poszalała i pewnie do rana będzie słodko spała.
        Na jutro mam zaplanowane prasowanko i pranie tylko nie wiem jeszcze czy pościel, czy ubranka wyprać
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Emilka- dobrze sie czuje....tylko moj meszczyzna pojechal na 2 tyg. na szkolenie i jets mi smutno.... ALe za to jestem u mamy.....i sie lenie....

          a bylam dzis u GIna i z dzidzia wszytko ok... szyjka sie nie skraca dlej wiec jest oki

          Mamy imie jak sie nie zmieni na synka to bedzie corka Alicja...
          Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



          Moje GG:1762227

          Skomentuj


            rozalinda - ja jutro ide do gina juz nie moge sie doczekac zeby moje dzidzi zobaczyc na usg



            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

            Skomentuj


              TO trzymam kciuki A ty imie juz masz???
              Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



              Moje GG:1762227

              Skomentuj


                jest tutaj ktoś?co taka cisza?



                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                Skomentuj

                •    
                     

                  mi sie kornelia podoba a mojemu mężowi Natalia więc spór trwa



                  Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                  Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                  Skomentuj


                    No ja tez znikam już, będę jutro koło 11 pewnie jak wstanę Dobrej nocki dla Wszystkich Mamusiek, Brzuszków i Naszych Noworodków
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      wiesz mam kolerzane co urodizla 18 marca 2009 KOrnelie Anne....bardzo ladne imie bedzie Korcia...a natalia mnie sie nie podba kojazy mi sie z moja kolerzanka uamrla 2 miesace przed Matura...

                      ide spac DObrnaocka
                      Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                      Moje GG:1762227

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja już też będę uciekała,jestem wykończona,u nas tak wiało że drzwi do samochodu nie mogłam otworzyć,idę do łóżeczka bo mała pewnie pare razy wstanie,znowu gorączkuje jakiś początek infekcji na razie nie dostała antybiotyku,zobaczymy dalej.
                        DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM MAMUSIOM TATUSIOM I DZIDZIUSIOM
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          hey dziewczyny.
                          dawno mnie nie było ,ale był u mnie mój chłopak.
                          On nie lubi jak wchodze na forum przy nim.
                          Bardzo mi przykro , dziewczyny, każdej z osobna wspolczuje,
                          ale jestem dumna że trzymacie się i nie tracicie wiary w siebie,
                          ja , nie dałabym rady jestem pewna.
                          Mówiąc szczeże mimo że mam 17 lat , to gdyby teraz coś się stało
                          Poli bardzo bym to przeżyła , w ogole nie wyobrażam sobie, i nie chce
                          nawet tak myśleć.
                          Jak zaczyna mnie kopać albo czuje że się porusza odrazu chce mi się
                          bardziej żyć.
                          Zobaczycie że już niedługo razem na forum będziemy pisały sobie o naszych
                          maluszkach.

                          po świętach planuje remont w pokoju.
                          Chce użądzić jakoś żeby Poli na początku było dobrze.

                          Skomentuj


                            juz chyba wszystkie spicie mamuski

                            Emilko u mnie dzieci umarly duzo wczesniej;( poronilam dwa razy..przyczyny moj lekarz nie znalazl..tylko glupie tlumaczenie....pozbieralam sie i teraz czekam na kolejny dzien i modle sie zeby bylo wszystko dobrze....
                            najgorsze juz za mna przeszlam ten okres bylam na podtrzymaniu zmienilam lekarza i jestem pelna nadzieji)..







                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              mloda twoj chlopak nie lubi forum a moj sie smieje ze my tak wszystko przezywamy ale sam mowi ze zazdrosci nam czucia ruchow dziecka ze on nie moze sobie wyobrazic jakie to uczucie
                              olcm ktora u ciebie teraz godzina?? z ciekawosci pytam

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                kurczaczku u mnie jest teraz 5.45 po poludniu.
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X