Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Yoanne dokładnie tak jak piszesz super jest jak tatko sie taak przejmuje swoim brzusiem bo moje kochanie właśnie tak mówi że to jego brzusio
    Wróciłam niteczko i trzymam kciuki za poniedziałek . Widze że z mężeem wszystko sie wyjaśniło , cieszy mnie to bardzo
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Dziękuje Graza,to fakt,że musze dużo odpoczywaćSuper to uczucie jak maluszek dokazuje w brzuszku,ale ostatnio mój Kacperek buszował do 1 w nocyA z moim mężem to ostatnio "bawi" się w chowanego-jak położy ręke na brzuszku to jest grzecznyale jak zdejmie ,to już figielki w główce
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        ...

        31 lipca 2009... zmieściłam się


        Skomentuj


          No to niezły łobuziak ci tam w brzusiu rośnie madzik. Mój synek też lubi raczej nocne zabawy w dzień jest raczej spokojny i mama już mnie straszy że jak sie urodzi to też tak będzie w nocy dawał czadu
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Też tak słyszałam,że tak może być jak się urodzi,bo niektóre nawyki zostająTo będziemy miały nie przespane nocki...
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Dokładnie madzik ale mi to nie przszkadza ja tam moge nie spać ale niech ten czas leci szybciej , chociaż niech już styczeń jest, bo w styczniu jedziemy kupić ciuszki i przybory dla dzidzi i wybieramy wózek i łóżeczko a pod koniec lutego jedziemy je kupić już w styczniu bym wszystko kupiła ale jeszcze będzie czas
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Ja jeszcze nic nie kupiłam dla maleństwa. Kusi mnie ale wytrzymuje. Za bardzo boje się, że moge coś zapeszyć. Ciuszki pokupuje w lutym ale łóżeczko wybiore i jak mały się urodzi to mąż sam pojedzie je kupić. Przynajmniej narazie mam taki plan
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pesteczka Pokaż wiadomość
                  Jak na razie nie mam mdłości.... ale mam takie dni jakby mi coś "siedziało na żołądku" ale brak wymiotów na szczęście Piersi bolą ale umiarkowanie. Właściwie tylko okolice sutków. i mam takie uczucie jakby mi pęczniał brzuch, chociaż jeszcze nic nie widać i z tego powodu na WC mogę spędzać całe nocki

                  Witam, wprawdzie termin mam teoretycznie na 30 czerwca, ale pewnie będzie lipiec, pierwszą ciążę przenosiłam ponad 2 tyg.

                  A wracając do cytatu mam to samo. Tylko, że już wiem czemu. W moim przypadku są to skutki uboczne działania Foliku. Wystarczy że go nie wezmę i wszystko gra.

                  Skomentuj


                    Ja już pomalutku kupuję ciuszki dla maluszka,żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.W styczniu jeszcze kilka rzeczy dokupię,kosmetyki,pieluszki itp.Łóżeczko mamy już upatrzone ,ale z kupnem zaczekamy do lutego,a wózek to już jak się dzidzia urodzi.Jest trochę wydatków ,jak by nie było
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Hej dziewczyny, tak sobie czytam o tym kupowaniu i faktycznie jest sporo wydatków ale to takie przyjemne... Ja mam trochę ciuszków po synku siostry a reszte planuję kupić w lutym - marcu... Za dużo nie planuję, tylko te najwazniejsze i najpotrzebniejsze rzeczy... staram się nie popaść w taki zakupowy szał... Myslałam o kołysce na pierwsze 3 mce a potem już łóżeczko... W każdym razie wózek raczej w lutym - mam już upatrzony...
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja mam już kaske od 2 miesięcy na dzidzke odłożoną no i wyliczylam że to wyjdzie tak ok 6-8 tysięcy wszystko na początku sie troszke przeraziłam ale pózniej to w sumie nie tak wiele bo przecież tyle trzeba kupić od łóżeczka ,wózka,przewijaka i wanienki po spioszki kawtaniki czapeczki pasciel pampersy od groma tego trzeba wcześniej nawet bym nie pomyślała że to tyle kasy ale jak przyjemnie będzie kupować bo to jest kasa już poza budżetem więc nie będzie szkoda
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Swięta !!!!!!! ?????? !!!!!!!!!

                          Dziewczyny piszcie jak tam u was przygotowywanie świąt już zaczynacie czy jeszcze troche chcecie poczekać ???
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Graza jak swietnie ze jestes!!! Ja juz mam łóżeczko i woziczek nosidełko i wogole jeszcze kilka rzeczy. Dzidzia kopie i kopie i kopie. 17.12 mam wizyte i mam nadzieje ze dowiem sie kto sie tak wierci w brzuszku.
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              Ja bym chetniej napila sie dobrego winka - juz od poczatku ciąży za mna chodzi, a tu jeszcze czas karmienia przede mną
                              co do nastrojów to tez mam bardzo zmienne. Im wiecej mysle lub czytam o porodzie tym wiecej mam obaw i watpilwosci, tak wiec staram sie juz o tym tak bardzo nie myslec. Termin mam za rowne 4 tygodnie. ale moze Mała urodzi sie troszke wczesniej. Fajnie by bylo miec taki fajny prezent na gwiazdkę.
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Pinka ja też sie ciesze że już z wami jestem
                                No widze że nie czkałaś za długo z zakupkami a mój misiak mi marudzi że w styczniu to jeszcze zaszybko na łóżeczka i wózek.
                                Tak sobie myśle że łóżeczko już kupimy a wózek pod koniec lutego trzeba iść na kompromis
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X