Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam,ja mam termin na28 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez joanna123 Pokaż wiadomość
      witam,ja mam termin na28 kwietnia
      Witaj joanna123 Ja mam na 29 kwietnia...kto wie, może w tym samym dniu urodzimy W końcu te terminy są takie ruchome...a jak się czujesz? Wszystko ok?
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        witam,
        to i ja chciałam się dodać. jak sobie wyliczyłam to 26 lipca w imieniny urodzę swojego pierwszego dzidziusia. jestem rok po poronieniu i bardzo się boję .... ale wierzę glęboko że tym razem się uda

        Skomentuj


          madzik mój mążto mówi że jak by miał pokarm w piersiach to po urodzeniu od razu by mógł sie synkiem zajmować a ja to bym troche odpoczeła ale jak byliśmy u jego siostry która ma 2 miesięczną córeczke to bał sie ją wziąć na ręce
          Yoenne napewno będzie fajna atmosfera ale wiesz niema ma to jak u mamy
          joanna123 WITAMY !!!
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Wiem graza2008, nie ma jak u Mamy...ale teraz sama już jestem Mamą więc chyba dam jakoś radę...a w przyszłym roku zaproszę całą rodzinkę do siebie do Irlandii
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Yoenne ale sie narobisz bidulko wszystko sama rzygotować to troszke roboty będzie.
              My na święta idziemy do jego i do mojej mamy więc jak zwykle sie najeździmy, w pierwszy dzień świąt przychodzi do nas jego siostra z mężem i córką a w drugi dzień świąt przychodzi do nas moja siostra z chłopakiem, więc ja też sie narobie , ale ja to lubie
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Witam joanne123 mój mąż robił duo przy pierwszym synku tzn.do dziś robi jeśli czas mu na to pozwala takze mam nadzieje,ze przy drugim też tak będzie co do okien Graza to w sobote on je umyjedo mnie też na świeta przyjezdza cala rodzinka takze w kuchni bedzie gorąco




                Skomentuj

                •    
                     

                  Paulinchen widze że mąż sie stara dobrze że możesz polegać na nim to jest bardzo ważne
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Napisane przez agata_w Pokaż wiadomość
                    A ja myślałam że już z moim żołądkiem jest coś nie tak.Bo właśnie dokładnie od czasu kiedy zaczęłam przyjmować folik zaczęło się dziać coś dziwnego. Więc zmieniłam Folik na Biofer z kwasem foliowym, ale dalej jest to samo. Więc nie wiem już. Za tydzień mam wizytę. Może lekarz zaproponuje coś innego.

                    Tak poza tym- dziewczyny,czy nie łapie was przeziębienie?

                    Ja nie mogę uporać się z katarem. W nocy nie śpię, bo nie mogę oddychać. Kropli nie można. Byłam u lekarza i przepisał mi Bioparox. Prawdopodobnie nieszkodliwy dla dziecka. Zobaczymy jak będę się czuła. Mam nadzieję że będzie skuteczny.
                    Mi ten antybiotyk zapisała lekarka rodzzinna,bo miałam bóle gardła,katar itp.ale ginio stanowczo powiedział,abym tego nie brała,bo nie wiadomo jak to wpłynie na kształtujące się narządy dziecka-byłam wyedy w 5 tyg. i nie brałam,bo bobas najważniejszy,za to kurowałam się miodkiem,cebulą i czosnkiem i płukałam gardło z wodą soloną a na karar wdychałam małe ilości olejku oil olbas i dodam jeszcze,że cały czas od początku przeziębienia jadłam pyłek pszczeli-polecam

                    Skomentuj


                      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                      Yoenne ale sie narobisz bidulko wszystko sama rzygotować to troszke roboty będzie.
                      My na święta idziemy do jego i do mojej mamy więc jak zwykle sie najeździmy, w pierwszy dzień świąt przychodzi do nas jego siostra z mężem i córką a w drugi dzień świąt przychodzi do nas moja siostra z chłopakiem, więc ja też sie narobie , ale ja to lubie
                      A powiem Ci graza, że lubię takie siedzenie w kuchni i szykowanie pyszności, potem patrzę jak wszyscy ze smakiem jedzą Poza tym ta atmosfera, kolędy w tle, zapach ciasta - przy tym wypoczywam psychiczni, bo fizycznie na wieczór to ledwo potem przy stole siedzę...Ale taki juz nasz los...."Cudownych, Niezastąpionych, Czarujących, Inteligentnych, Pracowitych i Nieziemsko Pięknych KOBIET!!!"
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Joanna123...:-) .
                        U mnie jeszcze nie widać zbytnio przygotowań do Świąt. Mój mąż nie wyjechał w tym tygodniu i robi mały remoncik w domu. Do Świąt musi skończyć. A Ja w zeszłym tygodniu zabrałam się za mycie okien w jednym pokoju. To było naprawdę bardzo bezmyślne z mojej strony. Więcej tego nie zrobię bo prawie spadłam. Nikomu nie powiedziałam bo mój mąż cały czas mi powtarzał, że on umyje te okna. No ale ja jak zwykle wszystko po swojemu.
                        Co do ciuszków to widzę, że jako jedyna jeszcze nic nie mam. Kompletnie niczego nie kupiłam. Boje się!!!
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          no ale carmii dobrze (karmi???) jak to sie pisze dobrze na laktacje wpływa.
                          Ja przy bliźniakach i nagle zachorzałym cięzko psie nie mam czasu myslec o porodzie na szczescie. no i licze ,ze te 3 tyg do 1 stycznia jeszcze wytrzmam

                          Skomentuj


                            Lubię Karmi! Bardzo lubię! Ale w Anglii cięzko dostac - tylko w polskich sklepach i to naprawdę od święta albo cudu, że ktoś nie wyprzedzi z kupnem... :/

                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Co do ciuszków to widzę, że jako jedyna jeszcze nic nie mam. Kompletnie niczego nie kupiłam. Boje się!!!
                              nie prawda ja też jeszcze nic nie mam i nie zamierzam kupować co najmiej do marca ja też sie boję, tylko moje kleżanki mi poodkładały już torby rzeczy niemowlęcych i ciągle dopytują kiedy je zabiore , a ja na to że w marcu ,
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Wracając do foliku, mój lekarz dzisiaj stwierdził, że skoro folik ma na mnie takie działanie to inne leki z taka dawką kwasu foliowego nie będą lepsze. Zalecił pół tabletki przy nasilających się objawach, a następnie powrót do całej. I tak wkoło...

                                Całe szczęście już mniej niż 30 tabletek


                                Aaaaa, swędzi mnie skóra na brzuchu czyżby to już... Poprzednim razem zaokrągliłam się już w 4 miesiącu...

                                Last edited by lola_lu; 12-12-2008, 18:42.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X