Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
    Hej dziewczynki!
    Widzę, że ja tu mam największy obwód w brzuszku i najwięcej przytyłam bo spowrotem przytyłam te 2 kg czyli 17 na plusie jestem nadal. Ale waga nie urosła od 1,5 miesiąca czyli nie jest tak źle. Położna powiedziała, że mały czerpie ze mnie. Byłam dzisiaj w poradni K bo nadal jestem bardzo przeziębiona i bałam się już. Dostałam rutinoscorbin, wapno, apap czyli to co biore od soboty (prócz apapu) .
    Nator gdy zaszłam w ciążę ważyłam 54 ...Nie stracisz figurki po urodzeniu didki a Ja już widoczne rozstępy na brzuchu i piersiach
    oj nie kochana nie jesteś na pierwszym miejscu jeszcze ja tu jestem :P czyli moje 116cm i 25kg już na plusie
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      Nator a Ty jako fachowiec możesz mi powiedzieć, czy ten epidural jest naprawdę bezpieczny. Sporo czytałam o nim i gadałam z lekarzem. Mówią, że epidural jest jednym z nejbezpieczniejszych znieczuleń nie licząc oczywiście T.E.N.S - choć ten nie zawsze działa.
      Rzeczywiście jest najlepszy ze znanych. W 99% przypadków dziła i działa tylko na ciebie a nie na dziecko. Wadą jest to, że jednak jest podawany "w kręgosłup"-a ja sie tego panicznie boję.
      Ale pamiętaj, że to jednak ingerencja w Ciebie! Ja to nawet apapu unikam jak mogę...ale to też kwestja zboczenia,że nie lubie przyjmowac leków

      Gospi, oni Ci proponowali pewnie dolargan. to sie podaje bez anestezjologa dożylnie. Tylko to jest pochodna morfiny i działa tez na dziecko! Dobrze ze Ci sie udalo bez tego świństwa Po tym dzidzka moze miec problemy z oddechem, z ssaniem i moze spać. Ale niestety po 2 dobach jak to "zchodzi" z dziecka to kończy się wielkim darciem i zdziweiniem rodziców-bo w szpitalu spało jak zabite
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
        Hej dziewczynki!
        Widzę, że ja tu mam największy obwód w brzuszku i najwięcej przytyłam bo spowrotem przytyłam te 2 kg czyli 17 na plusie jestem nadal. Ale waga nie urosła od 1,5 miesiąca czyli nie jest tak źle. Położna powiedziała, że mały czerpie ze mnie. Byłam dzisiaj w poradni K bo nadal jestem bardzo przeziębiona i bałam się już. Dostałam rutinoscorbin, wapno, apap czyli to co biore od soboty (prócz apapu) .
        Nator gdy zaszłam w ciążę ważyłam 54 ...Nie stracisz figurki po urodzeniu didki a Ja już widoczne rozstępy na brzuchu i piersiach
        A ja marzyłam ze w ciązy wrzuce min 12kg z czego połowa zostanie... ech, a tu tylko ta polowe udalo sie przybrac i dalej wygladac bede jak anoreksja chodzaca
        I mam takie śliczne ciuszki ciazowe po kolezankach i siostrach...a są stanowczo za wielkie...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
          oj nie kochana nie jesteś na pierwszym miejscu jeszcze ja tu jestem :P czyli moje 116cm i 25kg już na plusie
          No to Ankasos ja co do brzucha Cię przeganiam swoimi 124 - cm
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            a mnie cały dzień już drugi z rzędu zgaga trzyma Jakoś daję radę ale jak ma to trwać już do końca ciąży to kaplica
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              Rzeczywiście jest najlepszy ze znanych. W 99% przypadków dziła i działa tylko na ciebie a nie na dziecko. Wadą jest to, że jednak jest podawany "w kręgosłup"-a ja sie tego panicznie boję.
              Ale pamiętaj, że to jednak ingerencja w Ciebie! Ja to nawet apapu unikam jak mogę...ale to też kwestja zboczenia,że nie lubie przyjmowac leków

              Gospi, oni Ci proponowali pewnie dolargan. to sie podaje bez anestezjologa dożylnie. Tylko to jest pochodna morfiny i działa tez na dziecko! Dobrze ze Ci sie udalo bez tego świństwa Po tym dzidzka moze miec problemy z oddechem, z ssaniem i moze spać. Ale niestety po 2 dobach jak to "zchodzi" z dziecka to kończy się wielkim darciem i zdziweiniem rodziców-bo w szpitalu spało jak zabite
              No ja też unikam niepotrzebnego faszerownia się lakami. Ale niestety nie minęło mnie to w ciąży bo od początku na lekach jestem No ale już końcówka. Co do znieczulenia to raczej bym chciała spróbować sama rodzić, żeby nic mi nie zakłóciło laktacji, itd... na potem ale może się zdarzyć różnie. Tutaj podają epidural normalnie standardowo - kto chce no i nie trzeba płacić, więc jestem spokojna. W razie czego zabezpieczenie jest.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                ja was na szczescie nie pobije bo mam tylko 110 w pasie i az 15 kg na plusie....
                nio ja wyczerpana bo ten tydzien caly mam zakuwania ale ciezko sie skupic ten 9 miesiac powinnien byc odpoczynku relaksu i mysleniu o dziecku ja normalnie zawieszam i mysle o mojej coreczce caly czas
                ale dam rade konca nastepnego tyg bede juz miala szkole za soba...
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  ja was na szczescie nie pobije bo mam tylko 110 w pasie i az 15 kg na plusie....
                  nio ja wyczerpana bo ten tydzien caly mam zakuwania ale ciezko sie skupic ten 9 miesiac powinnien byc odpoczynku relaksu i mysleniu o dziecku ja normalnie zawieszam i mysle o mojej coreczce caly czas
                  ale dam rade konca nastepnego tyg bede juz miala szkole za soba...
                  Pewnie, że dasz radę. Jak już szkołe odpękasz to będzie z górki. Trzymamy kciuki, zawsze w chwilach zwątpienia myśl o Maleństwie to dodaje siły. Jest Was teraz 2 więc będzie dobrze
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    ja was na szczescie nie pobije bo mam tylko 110 w pasie i az 15 kg na plusie....
                    nio ja wyczerpana bo ten tydzien caly mam zakuwania ale ciezko sie skupic ten 9 miesiac powinnien byc odpoczynku relaksu i mysleniu o dziecku ja normalnie zawieszam i mysle o mojej coreczce caly czas
                    ale dam rade konca nastepnego tyg bede juz miala szkole za soba...
                    Trzymam mocno kciuki za Ciebie
                    Laseczki, idę się kompulompać i do łóźka, bo coś mnie cały dzień głowa boli.
                    Do jutra
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Dobranoc laseczki. Przez to przeziębienie jestem wykończona. Idę pod prysznic (chociaż marze o wannie). Miłych senków
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No dobry wieczór kobietki Byłam dzisiaj na zebraniu w szkole i ledwo się przyczłapałam do domu Kręgosłup boli,zgaga zaczyna dokuczać....ehhh...

                        Ja też się bałam znieczulenia do kręgosłupa,ale niepotrzebnie,czuje się tylko lekkie ukłucie i póżniej takie mrowienie w nogach aż wkońcu nic nie czuć od pasa w dół( ja to myślałam że wcale nóg nie mam)

                        Uciekam do łóżeczka poprzytulać mężusiaDobranoc
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Zjadam ciasteczka imbirowe, popijam mleczko i zaraz na kanapkę sie kładę. Jakiś film obejrzę i paciu. Jutro do lekarza na 11 Ale zanim tam pójdę to jeszcze tu zajrzę.
                          Dobranoc wszystkim
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            a ja zjadłam 1/4 bagietki długiej, mandarynkę, winogrona, bułkę i zastanawiam się nad kawałkiem mojego jakże wspaniałego tortu kurcze chyba za dużo jem no ale zgaga jakoś ostatnio odpuściła (tfu,tfu,tfu) i ciagle głodna chodzę
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Dobranocka Mamusie, ja padam do łózia.
                              Do usłyszenia jutro i miłych senków

                              Skomentuj


                                dobranoc wszystkim mamusiom i brzusiom
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X