Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    Cześć dziewczyny,u mnie nocka ok ale tak mnie boli kręgosłup,że ledwo poszłam dziś na badania I jeszcze zima wróciła....brrrr..

    A dlaczego Nator miała cesarkę?

    nieee, nie miala cesarki, sylwia miala na mysli, ze dobrze, ze nie zrobili, bo dzidzia jednak nie tak duza jak wychodzilo z usg
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      Wiecie co zastanawiam się co zrobie jak zacznę rodzić w nocy. Chodzi mi o córkę. Nie mamy nikogo w pobliżu i dojazd kogokolwiek to minimum półtorej godziny. Może to nie tak dużo ale jak coś by się działo to ten czas trwał by dla mnie tydzień.
      Grygoranna ty masz małego synka. Masz go z kim zostawić w razie czego ???
      Chciałabym aby mój mąż był cały czas przy mnie.
      Najwyżej z małą pojedziemy na porodówkę
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny,u mnie nocka ok ale tak mnie boli kręgosłup,że ledwo poszłam dziś na badania I jeszcze zima wróciła....brrrr..

        A dlaczego Nator miała cesarkę?
        Ni miała tylko jak czytasz to tak wygląda przeczytaj jeszcze raz
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
          Wiecie co zastanawiam się co zrobie jak zacznę rodzić w nocy. Chodzi mi o córkę. Nie mamy nikogo w pobliżu i dojazd kogokolwiek to minimum półtorej godziny. Może to nie tak dużo ale jak coś by się działo to ten czas trwał by dla mnie tydzień.
          Grygoranna ty masz małego synka. Masz go z kim zostawić w razie czego ???
          Chciałabym aby mój mąż był cały czas przy mnie.
          Najwyżej z małą pojedziemy na porodówkę
          no ja na szczescie a niekiedy na nieszczescie mieszkam jakies 200 metrow od siostry meza wiec... juz jest uzgodnione, ze jak bedziemy jechac w nocy to wtedy ona przyjdzie do nas do malego a jesli w ciagu dnia to zaprowadzimy Vincenta do cioci;
          juz mi sie ryczec chce, jak pomysle, ze mam go zostawic, masakre jaka fleja sie zrobilam, no patrz i rycze, pisze i rycze
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            No Twój synuś jest jeszcze maleńki. Moja ma 4 lata i chyba nie będę tak tego przeżywać Chociaż jak jeździ do babci na 2 dni to strasznie to przeżywam. No ale teraz to inna sprawa bo będę witać naszego upragnionego synka i brata na którego mała już tak czeka.
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Witam dziewczynki. U mnie nocka jako tako. Gospi co do stomatologa to w marcu muszę jeszcze zrobić kanałowe leczenie bo w ciąży ząb mi się ukruszył i tak szybko się psuje , że bez kanałowego się nie obędzie. Stomatolog powiedziała, że nie będzie żadnego problemu ze znieczuleniem. Przed zastrzykiem sparuje mi żelem i za całe kanałowe 250zł. No cóż za przyjemność trzeba płacić a Ja tak bym chciała iść do fryzjera i do kosmetyczki. A tu na zęba muszę mieć i koniec.

              Co do cery to ja też mam jakieś dziwne plamy na twarzy i nie mogę używać żadnych podkładów bo żaden mi nie pasuje.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                ja też nie chcę rodzić w nocy,bo jak pomyśle że miałabym ją budzić i wieżdz do mamy to normalnie mnie ciarki przechodzą,jak by co to i tak jade rozwieść dzieci po babciach bo jeden kocha teściową a druga z nią nie zostanie,a do babci 20km,dobrze że po drodze i nie trzeba wracać,zazdroszcze wszystkim którzy mają rodzić pierwsze dziecko nie dość że nie muszą się martwić co zrobić z drugim to do tego mogą cały czas poświęcać maleństwu a tu mała zazdrośnica i jak ja będę przytulać i mówić czułe słówka do Hani jak Maja będzie stać obok i słuchać
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  ale mam dzisiaj humor grobowy i jeszcze ta pogoda do dupy za przeproszeniem, deszcz - mgla - i zmierzcha o 9 rano; i mezus jeszcze zazartowal z rana "swoim zartem" i w sumie od tego wszystko sie zaczelo...
                  czy ja musze tak kazde jego slowo cedzic w myslach przez pol dnia, chora jakas jestem
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    No tak,żle przeczytałam Majorka o tej cesarce.Taka jakaś jestem teraz zakręcona ,że tylko myślę KIEDY???
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Co do tych plam to słyszałam że są od wątroby i nie zawsze zchodzą po porodzie moja koleżanka ma takie na twarzy i szyi a po porodzie już drugi rok leci
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też nie będę miała co zrobić z synkiem. W dzień to umówiłam się z sąsiadką, że go do niej zaprowadzę, ale w nocy to nie mam pojęcia... Na dodatek mąż studiuje i często wyjeżdża na weekendy.
                        TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                        Skomentuj


                          Majorka ja wczoraj miała próbę czułości przy zazdrośnicy i trochę się boje. Przyjechali do nas znajomi z 1,5 miesięcznym synkiem i moja mała na głowie stawała jak ja przytulałam tego szkraba. A u nas dojdzie jeszcze problem spania. Bo dlaczego synuś będzie mógł spać w sypialni a ona nie.... Już się boję. Nie chcę dzielić łóźka z dziećmi bo wtedy nikt się nie wyśpi ale coś czuję że tego nie unikniemy
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            ide dziewczynki prasowac milego dzionka
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              ja też nie chcę rodzić w nocy,bo jak pomyśle że miałabym ją budzić i wieżdz do mamy to normalnie mnie ciarki przechodzą,jak by co to i tak jade rozwieść dzieci po babciach bo jeden kocha teściową a druga z nią nie zostanie,a do babci 20km,dobrze że po drodze i nie trzeba wracać,zazdroszcze wszystkim którzy mają rodzić pierwsze dziecko nie dość że nie muszą się martwić co zrobić z drugim to do tego mogą cały czas poświęcać maleństwu a tu mała zazdrośnica i jak ja będę przytulać i mówić czułe słówka do Hani jak Maja będzie stać obok i słuchać

                              nooo dokladnie, tez boje sie tej przeciez niepohamowanej zazdrosci i im blizej porodu to juz calkiem niewiem jak to bedzie, Vini przeciez tez malenki bedzie mial rok i 7 miesiecy jak Miki sie urodzi, a z drugiej strony nie moge sie doczekac tego malenstwa no i przeciez nie bedzie to wieczna zazdrosc, tylko naprawde trzeba madrze dziecko poprowadzic... ale wez tu badz madrym
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                A te plamy to mam dziwne bo to coś jak liszaje ale ciągle smaruję i schodzi na 5 minut . Nic nie pomaga
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X