Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobry wieczór Mamusiom,

    Liliana, współczuje Ci tych skurczy. Jesteśmy z tego samego okresu, bo ja mam termin na 02.05. Trzymaj się i nie dawaj. Na pewno wszystko się dobrze skończy.
    Dobrej nocki

    ______________________________________

    czekamy na Mateuszka 02.05

    Skomentuj

    •    
         

      A Ja w brzuszku mam 114... Uciekam lulku z moim Mateuszkiem. Jeszcze tylko wyleje na siebie troche oliwki. Dobrej nocy mamusie i brzusie.Papa
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        A ja dzisiaj byłam na usg, dzidzia zdrowo się rozwija, ma już 4,8 cm A co tam u Was kobitki nowego? Pozdrawiam cieplutko
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          A ja mam równe 100- tyle co moj maz
          I tez uciekam do wyra. Do jutra lachony


          Skomentuj


            hejka Mamuski

            czesc Mamuski mam na imie Beata(nie wiem, czy ta z 7 dziewczyn Albatrosa, nikt mi o tym nie mowil.lat 26 termin na 15 marca,rodze w UK...wlasnie dzisiaj odeszly mi wody plodowe,pojechalam do szpitala a tam suprise KTG i do domu czekac na skurcze....a moj bąbello jak na złosc sie chyba na mnie obrazil i stwierdzil ze sobie posiedzi jeszcze.no chyba ze wezmie mnie z zaskoku tak jak dzisiaj z tymi wodami.boje sie niesamowicie bo to pierwsza niuniaale bedzie dobrze.a WY jak sie czujecie(ulubione pytanie co?)macie juz jakies objawy?trzymamy za WAS kciuki.
            ale zem sie rozpisala jeszcze troche a wyszlaby epopeja koncze bo miejsca zabraknie pa

            Skomentuj


              kobitki puściutko tutaj
              zyjecie??
              u nas wszystko dobrze
              pozdrawiam

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                Witam! Nocka spokojna i o dziwo bez zgagi
                Ja nie mierzyłam jeszcze obwodu brzuszka ale pewnie też ponad sto będzie
                Miłego poranka
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  hej mamuski i brzuszki ja zanim przeczytalaam wszystko to pol godz minelo.... bylam wczoraj u kolezanki co niedawno urodzila jeje malutka ma juz prawie miesiac ale taka marudna sie zrobila nawet porafi caly dzien nie spac ale fajniutka jest ja mialam wczoraj caly wieczor zgage
                  ja tez mam ponad 100 w pasie puzniej zmierze
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    a my na sniadanko wcinamy serek waniliowy i paczusia w czekoladzie jakos nie moge sobie odpuscic taka mam ochote
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      WITAM z samego rana trudno jest spać jak się ma zgagę która sama budzi ja już po śniadanko dziś lezę w piżamie w łózko niema mowy o łażeniu czekam na mamcie aż przywiezie mi zakupy obiad mam najgorzej ze sprzątaniem ale trudno maż będzie robił niema wyjścia niestety

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć mamuśki.
                        Trochę stron od wczoraj przybyło. Ja też już po śniadanku i jakoś w lepszym nastroju
                        W pasie mam 96 cm, jeszcze kawałek miary mi zostaje
                        Miłego dnia
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          Hej mamusie nocka była ok,ale wstać rano nie mogłam,coś mi w kręgosłupie strzyknęło i ani się ruszyć tak bolało,na szczęście ma się po coś te dzieci synuś mamusi plecki wymasował i pognał do szkoły,dziś nawet słoneczko wychodzi oby zostało na dłużej,wczoraj tak o tej zgadze pisałyście że i mnie dopadła lekka,dziś jak mężuś wróci z pracy jadę do mamusi na obiadek i po koleżankach poskikam,miłego słonecznego dzionka życzę
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Witajcie mamuski
                            U nas dzisiaj piekna pogoda sie zapowiada, wiec zaraz po teletubisiach idziemy na spacerek a przy okazji mamusia kupi sobie wyprawke do szpitala, no wiecie gaciory itp, ooo musze powiedziec, ze o tyle jestem madrzejsza z poprzedniej ciazy, ze koszule kupie sobie normalna-waska- a poprzednim razem niewiem co mi strzelilo i patrzalam tylko zeby sie moj beben zmiescil i kupilam dwa ogromne potwory babcine - a to przeciez mialy byc po!porodowe,
                            wiec teraz bede zwracac tylko uwage czy jest dobre dojscie do mleczarni
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Uważaj na siebie. Całe szczęście już niedługo do terminu, więc dasz radę Sprzątaniem się nie martw. U mnie całe szczęscie jak zrobiłam gruntowne sprzątanie chyba w czwartym miesiącu (a zajmuje to kilka godzin) i zaczął mnie boleć brzuch, to mój mąż wprowadził dla mnie zakaz sprzątania i go teraz przestrzega. Chwalę go za porządki, więc jest z siebie dumny i dzielnie biega z odkurzaczem i mopem

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny a ja znowu dziś źle spałam, nie umiałam się ułożyć bo jedyne co mi pozostało to lewy bok ;( a ja już mam go szczerze dość, już chyba nigdy w zyciu nie położę sie na lewym boku. jeszcze do niedawna mogłam spać też na prawym ale teraz jak tylko próbuję się połozyć na prawym to kluseczka dostaje jakiś normalnie wstrzasów, rzuca się drgawki jakieś ma aż się zaczełam bac czy z nią wszystko jest ok oczywiscie przeryczałam pół nocy, potem zasnęłam i miałam jakiś koszmar, obudziłam się i nie mogłam złapać oddechu klucha znowu się rzucała bo mi serce waliło jak cholera ;( ehh okropna noc aż teraz chce mi się ryczeć
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X