Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
    dziewczynki mam pytanie jakiej bedziecie używać oliwki dla maluszków?? bo ja właśnie tak z ciekawości powąchałam moją i okazało się ze ma tak intesywny zapach ze nie chcę takiej używać zaraz po urodzeniu, moze macie jakieś typy żeby była bezzapachowa, dobra i nie brudziła ubranek
    Ja jeszcze nie wiem, na poczatku przez pierwsze 2 tyg. nic nie będę uzywała prócz mydełka Oilatum - jest na bazie gliceryny, bez żadnych dodatków. Potem będę musiała pomyśleć. Do polskich typu Bambino nie mam dostępu tutaj ale chyba bym ją wybrała. A tak to nie wiem sama. Jak nie będzie miała uczulenia to chyba Johnson Baby.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      a ja właśnie czytałam o oliwkach i fajna wydaje mi się z firmy skarb matki albo z AA
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        a ja troche z innej beczki
        wklejam wreszcie te obiecane zdjecia mojej morderczej pracy
        tylko, ze materac jest na najnizszym poziomie jeszcze ale ta falbanka bedzie pod materacem az do dolu
        Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 14:14.
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
          a ja troche z innej beczki
          wklejam wreszcie te obiecane zdjecia mojej morderczej pracy
          tylko, ze materac jest na najnizszym poziomie jeszcze ale ta falbanka bedzie pod materacem az do dolu
          No ślicznie kurcze moze zaczniesz masową produkcję?? w życiu bym nie powiedziała ze to nie kupione, wyglada genialnie
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            no.zdjecia wklejone a ja juz zmykam na 'przymusowa' zabawe
            do jutra mamuski
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Grygoranna piekne dzieło Pozazdrościć.
              Ankasos racja AA to dobra firma, może tutej w Irlandii tez mają ją w aptekach. Kurcze w takich chwilach to mi Polski brakuje
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Tyle miałam dziś zrobić a cały dzień prawie przeleniłam się. Tylko odkurzyłam i kominek posprzątałam Dobrze, że obiad mam gotowy dla mężusia, dla siebie właśnie robię makaron z serem - uwielbiam Piorę właśnie torby do szpitala, dziś poprasuję swoje ciuszki a jutro zajmę się ciuszkami Hani
                Jestem taka szczęśliwa i tak już bym chciała ją mieć przy sobie
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Grygoranna Z Ciebie to super krawcowa jest Niedługo to na zamówienie bedziesz szyła.

                  A co do oliwki to ja kupiłam firmy Nivea Baby i resztę kosmetyków też.Rano idę do lekarza na wizytę,ciekawe,czy każe odstawić już leki czy jeszcze nie
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    a ja już nie mam co prać i prasowac moze mi podrzucicie wasze ciuszki chetnie poprasuje

                    a ja dziś oglądałam moje jeansy i bluzki sprzed ciąży i tak pomyślałam kiedy ja się w to zmieszcze?? ehh
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      gdy wychodziłam dzisiaj z reala zapytałam męża czy widać???
                      a On na to : -ale co???
                      - no jak to co , że w ciąży jestem?
                      zaczął się śmiać i porównał mnie do naszego pieska który zamyka oczy i opuszcza głowę i myśli, że go nikt nie widzi. A on wogóle myśli ze jest malutki a waży ok35kg.
                      ładne porównanie co nie?
                      Last edited by nitka236; 02-03-2009, 18:26.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ankasos jeszcze raz wszystko wypierz Zawsze to coś na zabicie nudy, a jaka radocha
                        Nitka usmiałam się jak to czytałam, ale ja tez co chwila pytam czy widać a brzucho wielki jak arbuz
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Nitka no super porównanie

                          a ja wyprałam fotel i teraz schnie i już widzę ze guzik warte to co kupiłam zeby sobie ułatwić pranie bo i tak są plamy jak były
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Ja uciekam do łóżeczka kochane,mały tak czka że aż brzuszek podskakuje Spokojnej nocki ,do jutra.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              hej,wróciłam z zakupów tak wykończona,biegałam od sklepu do sklepu(jeśli to człapanie można nazwać bieganiem)a do tego ciągałam za sobą Majkę no i mężusia,wcale nie był zachwycony ale co poradze że w każdym sklepie miałam co innego do kupienia.Więc zakupki zrobione,dla dzidzi kupiłam nivea w żelu i balsam bo to mi najbardziej pasowało jak urodziłam Maje,po 3miesiącach przeszłam na Johnson baby i używam aż do teraz.
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Ja seriale oglądam i prasowanko robię Potem kąpiel, książka i łóżeczko.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X