Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Widzę ze mamuski wybierają sie spać, ja w sumie też bo była u nas koleżanka i teraz pojechała a ja taka senna sie zrobiłam ze masakra

    buziaki dla brzuszków i dobrych snów :*
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      No Kurcze Atusia Brzuszek Ekstra A Pepol Niezły Ja Nie Mam Pepola Wogule Jest Wklęsły

      Skomentuj


        Ja zawsze miałam wielką "dziure", a teraz mam "guzik". No i okropna blizna po kolczyku w pępku
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Niezły brzuszek Właśnie wróciliśmy z małych zakupów. Dla Małego dwa body, a dla mnie dres na szkołę rodzenia i spodnie. Kupiłam normalne, tylko o rozmiar większe. W sklepie z ubraniami dla kobiet w ciąży były tylko spodnie z tymi wielkimi gumami, a mi w nich strasznie niewygodnie i jeszcze chyba brzuch nie jest odpowiedni do nich. Mój mąż się śmiał, że po raz kolejny idziemy do sklepu z ubraniami ciążowymi i wychodzimy bez niczego. Uciekam już spać, bo zmęczyły mnie te zakupy. Dobrej nowy

          Skomentuj


            Witamy Cie Asiu na forum zdradz nam tajemnice czy chlopczyk czy dziewczynka co do brzusia to moj pewnie nie jest mniejszy niz Twoj
            diabelecke- to ze komuny nie ma w Polsce to ja to dobrze wiem i pamietam...chociaz Ty pewnie tylko z opowiadan o niej slyszalalsno moze i jest wszystko ale ceny tez niezle






            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Witam mamuśki!!! JESTEM PIERWSZAnie wierze,dziś mnie znowu nie będzie chyba że wieczorkiem,jade do tatusia na imprezke,ale się poobjadam,miłego dnia życzę wszystkim mamom oby był bezstresowy i żadnych alarmów,papatki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Ja w spodnie ciążowe wchodze od 4 miesiąca ciąży. Już pod koniec 3 miałam problemy żeby zapiąć swoje spodnie, guzik zawsze miałam rozpięty, a spodnie trzymały sie na pasku.
                A dresy mam z New Yorker-a Kupiłam kiedys na wyprzedaży. Są wygodne i zawsze je opuszczam pod brzuch. Problem w tym że są białe i idealnie nadają się na lato - nie wyglądają jak spodnie dresowe. Teraz chciałabym jakieś ciemniejsze na wiosne żeby sie tak szybko nie brudziły.

                Dzisiaj się obudziłam i serducho mi tak szybko biło, że strach. Miałam jakiś koszmar. Obudziłam się wściekła na męża i płakać mi się chciało. Śniło mi się, że byliśmy nad morzem. Nie chciał ze mną chodzić na plaże więc chodziłam ze znajomymi. Na tym morzu nagle zaczęły się robić ogromne fale, które zalewały całą plaże. Ucielkiśmy do hotelu. Weszłam do swojego pokoju a tam był mój mąż i jacyś jego znajomi. No i siedziała jakaś dziewczyna, ale widać po niej było że jest tutejsza. Pokłóciłam się z mężem przy tych ludziach i poszłam do swoich znajomych się wypłakac. Moi znajomi wychodzili na spacer i powiedzieli, że mam iść z nimi. Poszłam się ubrać do siebie. Wchodze do pokoju, a tam mąż z tą dziewczyną w czułych objęciach. Powiedziałam mu czy ma świadomość tego, że jak mnie zdradzi to go zostawie i on mi na to że może on chce mnie zostawić już dziś. Zdenerwowałam się i wyrzuciłam tą panienke z pokoju, kłóciłam się z mężem, popłakałam się, a on mnie zaczął przytulać i się obudziłam....
                Szczerze mówiąc nie wiem skąd mi się to wzięło. Ogólnie się z mężem nie kłócimy, a jak się obrazimy na siebie to na 5 minut. Mąż mnie nie zdadza i nie zdradził, bo to inny typ faceta, nawet nie ma na to czasu.Albo jest w pracy albo ze mną. Jeżeli mnie okłamie (np. ile piw wypił z kolegami po pracy) to następnego dnia rusza go sumienie i mówi mi wszystko jak było. Zgłupiałam z samego rana.... I nawet nie mam problemu ze wstaniem przez ten sen, a normalnie trzeba mnie czołgiem z wyrka wyrzucać

                Ide się troszkę ogarnąć. Miłego dnia mamuśki
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziedobry mamuśki.
                  Yoenne biedna jesteś. Wyobrażam sobie jak to przeżyłaś. Najważniejsze że z Hanią wszystko dobrze. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i dobrze że w Twoim szpitalu też tak myślą. Możesz bez skrępowania zawsze jechać.

                  Nie będę w najbliższych dniach za dużo pisać bo czyję się fatalnie. Staram się jedynie czytać aby nie mieć zaległości.
                  Dobrze że nie wyrwałam tego zęba bo może to wcale nie ząb winien moim bólom.
                  Boli mnie cała twarz i już teraz cała szczęka. Czuję każdą kostkę na twarzy. Czytałam że podobne objawy są przy zapaleniu nerwów twarzy. Nie mam pojęcia co to jest ale mimo ogólnej poprawy wszystko mnie strasznie boli. Dziś w nocy nie mogłam się ruszyć. Aż płakałam z bólu. Dobrze że mąż mnie wspiera i cały czas pomaga przez to przejść. Biorę tabletki przeciw bólowe i jakoś funkcjonuję w ciągu dnia ale gdy w nocy przestają dziąłać to jest tragedia.
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    No to ja trzecia terazWyspałam się jak suseł, Hania wróciła do dawnego rytmu kopów na wieczór i budzenia Mamusi z rana...Uwielbiam jak mnie tak kopie i nawet jak boli to nawet nie myślę, bychoć na chwilę przestała
                    Dziś mam w planach małe zakupki, coś do jedzonka dokupię...potem wracam do domku i biorę się za sobotnie sprzątanko, naukę itd...Wieczór albo u znajomych, albo na kanapie przy jakimś dobrym filmie z moją drugą połówką...A właśnie wklejam zdjęcie mojej drugiej połówki z Moim Ukochanych Chrzesniakiem Hubertem - czyż nie wyglądają razem ślicznie? Już się nie mogę doczekać aż Hanulkę będzie tak trzymał
                    Attached Files
                    Last edited by Yoenne; 28-02-2009, 11:13.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                      Dziedobry mamuśki.
                      Yoenne biedna jesteś. Wyobrażam sobie jak to przeżyłaś. Najważniejsze że z Hanią wszystko dobrze. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i dobrze że w Twoim szpitalu też tak myślą. Możesz bez skrępowania zawsze jechać.

                      Nie będę w najbliższych dniach za dużo pisać bo czyję się fatalnie. Staram się jedynie czytać aby nie mieć zaległości.
                      Dobrze że nie wyrwałam tego zęba bo może to wcale nie ząb winien moim bólom.
                      Boli mnie cała twarz i już teraz cała szczęka. Czuję każdą kostkę na twarzy. Czytałam że podobne objawy są przy zapaleniu nerwów twarzy. Nie mam pojęcia co to jest ale mimo ogólnej poprawy wszystko mnie strasznie boli. Dziś w nocy nie mogłam się ruszyć. Aż płakałam z bólu. Dobrze że mąż mnie wspiera i cały czas pomaga przez to przejść. Biorę tabletki przeciw bólowe i jakoś funkcjonuję w ciągu dnia ale gdy w nocy przestają dziąłać to jest tragedia.
                      No Gospi, napędziła nam stracha. Mąż mówi, że da klapsa za takie numery po porodzie. Ja od zmysłów odchodziłam a to sobie spała w najlepsze Ale już po wszystkim.
                      Kurcze nie wiem co Ci poradzić na te bóle, może gorąca kapiel, nie za gorąca, poleż w wannie, potem ubierz piżamkę świeżą i połóż się do łózka na cały dzień...Może przemęczona jesteś i dlatego organizm tak reaguje?
                      Dbaj tam o siebie i Maluszka i niech mężuś o Was dba.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        yoenne - bidulko, ale mialas wczoraj wrazen dobrze, ze wszystko tak sie skonczylo szczesliwie, kamien z serca, co nie?
                        gospi- noo, nie zazdroszcze, najgorsze, jak ci sie tak zwali kilka rzeczy naraz, nadzieja tylko, ze przejdzie szybko; trzymaj sie

                        a tak wogole to Dzien doberek dziewczyny
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Cześć dziewczyny
                          ja też się przyszłam tylko przywitać i zmykam do wyrka bo coś niezbyt się czuję dziś znowu mi wyrostek nawala ;( boję się ze go szlag trafi podczas porodu ;( pocieszam sie tym że jakby co to chirurgia jest piętro nizej, chyba im powiem przed porodem zeby się jakby co szykowali na cięcie ehh
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            W sumie to się tak teraz zastanawiam czy nie lepsza byłaby dla nas cesarka, mniejsze ryzyko że coś złego się stanie w moim przypadku muszę chyba pogadac z lekarzem ale to po badaniach zobaczymy jak tam wyniki z krwi na ten wyrostek
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                              Cześć dziewczyny
                              ja też się przyszłam tylko przywitać i zmykam do wyrka bo coś niezbyt się czuję dziś znowu mi wyrostek nawala ;( boję się ze go szlag trafi podczas porodu ;( pocieszam sie tym że jakby co to chirurgia jest piętro nizej, chyba im powiem przed porodem zeby się jakby co szykowali na cięcie ehh
                              No to by było takie 2 w 1. Ja to nawet myslałam, że może jakbym trafiła do szpitala gdzie chirurgia plastyczna - to bym o plastykę brzucha po porodzie poprosiła, taki bonus
                              Ale nie myśl tak, dasz radę. Swoją drogą to ja właśnie najlepiej się czuję jak wstanę Przez kilka godz. jest super ale po 12 odpadam i do niczego się nie nadaję.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Dziewczyny a jak jest z Waszymi brzuszkami? Bo mi strasznie opadł każdy myśli że na dniach urodzeę. Faktycznie brzuszek zaczął mi wisieć nie jest już taki pełny po bokach tylko wszystko opadło na dół i ciągle robi mi się niedobrze.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X