Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co za dzień, powoli się otrząsam, nerwy opuszczają moje ciało i czuję sie taka zmęczona. Włączyłyśmy sobie muzyczkę klasyczną, zapaliłam świecie i siedzimy z Hanią - rozmawiamy sobie
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Ja jestem w 29 tygodniu, tak jak Ty.
      Podam Ci wymiary mojej małej, to możemy porównać:
      BPD 77.1 mm ( 28w 4d ) - boję się czy to nie jest za mało
      FL 57.3 mm ( 29w 6d )
      AC 264 mm ( 30w 1d )
      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

      Skomentuj


        Ja biegnę do wanny, też sobie zrobię ralaksik: cieplutka woda, maseczka na twarz, a później oliwka na ciałko...
        Dobranoc kobitki
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          Ja biegnę do wanny, też sobie zrobię ralaksik: cieplutka woda, maseczka na twarz, a później oliwka na ciałko...
          Dobranoc kobitki
          Dobranoc Nator, słodkich snów
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Witajcie. Mam na imię Asia, mam 32 lata. Termin mam na 12 czerwca, a brzusio olbrzymi ) Pozdrawiam wszystkie mamusie i te oczekujące dzidziusia

            Skomentuj


              Witajcie dziś miałam wizytę niestety bez usg ale za 2tygodnie będę miała takie ważniejsze i kontrole bo jak na razie to nie wygląda na to żeby wszystko było w porządku szyjka mi się skraca coraz bardziej mały się napina ciągnie mnie w dół wszystko dostałam nospe forte rozkurczowa i magnez wyniki do zrobienia i zalecenie leżenia a nie latanie i sprzątanie nie moge uczęszczać na zajęcia w szkole rodzenia zero seksu i jak najwięcej się oszczędzać nie łazić długo bo jak nie to szpital murowany

              Skomentuj


                yoenne wspolczuje takich wrazen.... bedzie dobrze te infekcje to sa naprawde okropne....
                ja juz sie nie moge doczekac az juz bede miala swoja coreczke kolo siebie bo juz ta ciaza mnie meczy i nie wiadomo co sie moze przydazyc coraz sie cos dzieje...
                ja pojechalam dzisiaj do sklepu z wozkami zeby zamowic wozeczek dla mojej Niuni juz nawet kolor wybralam i myslalam ze to jest grafit a okazalo sie ze to czarny i nie zamowilam bo czarny to zaciemny.....
                a tak poza tym to wszystko mnie boli chyba pod koniec jest najgorzej....
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Martaula
                  Ja mialam robione USG tydzień temu... No i było ok, tylko obwód brzuszka miała za mały. Teraz ide na USG 10 marca - kontrola serduszka, ale pewnie zbadają ją całą.

                  Liliana ja jeszcze się męcze z twardniejącym brzuchem. Moja mama się śmieje, że zaczne rodzić. Mi do śmiechu nie jest i proszę Malude, żeby siedziała w środku. Wypina się do tego strasznie, robi chyba koziołki w brzuszku, bo kopie z każdej strony dzisiaj.
                  Sam fakt, że maj coraz bliżej, dzieci coraz większe i niestety ale teraz zosstaje nam wyrko i odpoczynek, a nie latanie i sprzątanie. Więc Liliana do wyrka, książka lub pilot w rękę i odpoczywaj
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    A to mój brzuchol... Na zdjęciach dopiero zobaczyła, że mam tą linie do pępka, a normalnie jej nie widać... Szok

                    No i przy okazji w tle widać kolorek jaki mamy teraz w pokoiku Chociaż chyba na żywo jest troszke jaśniejszy
                    Attached Files
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      jakos spokojnie tu to idziemy spac dobranoc
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        jakos spokojnie tu to idziemy spac dobranoc
                        Ja tez uciekam. Dobranoc brzuchatki.


                        Skomentuj


                          Witam mamusie!
                          Yoenne współczuje Ci tych wrażeń. Napewno wszystko będzie dobrze ale u mnie też tak ciągle coś jak nie urok to s....(dosłownie) nadal chudnę nie wiem co jest ale już o tym nie myślę.
                          Nie nadążam z czytaniem wszystkich waszych notatek. Jak mam już naprawionego laptopa to teraz od kilku dni neostrada szwankuje.
                          Uciekam spać bo dzisiejsza noc była męcząca nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Pa pa mamusie i dzidziusie
                          Dodam jeszcze , że wczoraj pojawiły się u mnie pierwsze rozstępy w dole brzucha. A kilka dno temu dojrzałam na piersiach ale pod brodawkami więc co do dekoltu nie byłoby jeszcze tak źle....
                          Last edited by nitka236; 27-02-2009, 21:36.
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            My też już po kąpieli,jeszcze kubek ciepłego mleka i do łóżeczka Dobranoc,spokojnej nocy życzę.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              I NIECH JUTRO DOBRA WRÓZKA PRZYŚLE RADOŚĆ DO SERDUSZKADobranoc Mamusie...
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                O Ty szczęściaro! Fajnie tak nieoczekiwanie coś "dostać"
                                A powiedz w jakim szpitalu będziesz rodzić???

                                Coś nas tu strasznie mało dzisiaj, a ja mam dzień siedzenia w domku i tak się kręce i co chwila robie "odświerz", żeby zobaczyć co u Was... a Was nie ma
                                Wróccie do mnie...
                                ja w katowicach będę rodzic
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X