Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja dzis miałam sen, ze wróciłam do pracy a tu wszystko poprzenoszone i w ogóle nie umiałam znaleźć mojego stanowiska i wszystko było dla mnie jak czarna magia
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      a ja od wczoraj bawie sie w negocjatora z Pania docent jez. holenderskiego od ktorej chcem wylicytowac fotelik , ale musi sie babka nasmiac z moich wypocin, aaaale konwersacja trwa;
      i to nie chodzi wcale o cene, ale o wysylke, ze ona nie ma w co tego zapakowac, ze kartony na poczcie za male ojojoj wymysla takie rzeczy zero inwencji...
      a ja nie odpuszcze, bo taaak mi sie podoba!!!! i napisalam jej wlasnie ze moze zawsze do kupy skleic 2 stare kartony, paczka nie musi byc ladna! tylko stabilna, tu wszystko przechodzi co sie nie rozsypie po drodze
      kiedys zamowilam ubranka od babki, to mi przyslala w worku na smieci i gra gitara dla mnie to nie problem ( wazne ze worek nie uzywany )
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        http://www.marktplaats.nl/index.php?...tml%3Fxref%3D1


        a to fotelik, o ktory walcze jak lwica
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Witam Piękne Mamusie i ich brzusie.
          U nas dziś pogoda jest super, cieplutko, w sumie to w Irlandii już wiosna się zaczyna i czuć to wszędzie, póki nie zacznie padać
          Syrwunia nie martw się, spróbuj iść wczesniej do lekarza i da Ci jakieś globulki. Bardzo często się to zadrza kobietom w ciąży. Niektóre nawet nie wiedzą, że mają jakieś infekcje bo nie mają nawet upławów ani żadnych innych objawów - typu swędzenie, pieczenie itd...Ja tak miałam i chodziłam z tym prawie 4 mce. Dopiero tydzień temu mi doktor wykrył infekcję, jest leciutka i nie ma czym się stresować. A polecam do picia codziennie Actimel, ja piję od początku ciąży i dlatego mi się nie rozwinęła ta infekcja mimo, że była.
          Zaraz zmykam na wizytę kontrolną, potem do urzędu a potem wracam do domku i odpoczywam. Coś mnie od wczoraj boli krocze i te skurcze, więc na wszelki wypadek nie będę się forsować.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
            http://www.marktplaats.nl/index.php?...tml%3Fxref%3D1


            a to fotelik, o ktory walcze jak lwica
            Fajny, wygląda na naprawdę stabilny. Walcz, walcz Kochana Ja Ci kibicuję Teraz zmykam do lekarza.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Co Wy tak często chodzicie do tego lekarza? Ja mam następną wizytę dopiero za 3 tygodnie. Czy miałyście robione KTG, bo ja nie, a słyszałam, że powinno się je wykonać.
              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

              Skomentuj


                Im dłużej czekam na wyjście do dentysty tym bardziej mi odwala. Za godzinę będę wychodzić. Nie nawidzę dentystów a tym bardziej naszego dentusa bo mam wrażenie że tam sami sadyści pracują.
                Kiedyś jak byłam na leczeniu to dentystka przez cały czas mówiła mi o tym jak jej się nie chce że już by poszła do domu itp i tak jej się nie chciało że zamiast wiertłem w ząb to wjechała mi w język i krew się lała. Z innym zębem ciągle mi plomba wypadała a ona za każdym razem rozwiercała i jak duż nawet płukanie wodą mnie bolało to poprosiłam o znieczulenie na wizycie a ona nie chciała dać bo mówiła że nie ma co boleć
                Dziś urwą mi głowe.... może to dlatego tak fiksuję. W dodatku boję się o małego że to może za duży stres ale ból też nie jest dobry i ciągłe tabletki przeciw bólowe.
                Wiem że dentystów jest wielu ale to jest jedna z bardziej znanych prywatnych przychodni z wieloma lekarzami i zawsze wcisną na jakąś godzinę. Nie trzeba czekać kilka dni. No i mam blisko.
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                  Co Wy tak często chodzicie do tego lekarza? Ja mam następną wizytę dopiero za 3 tygodnie. Czy miałyście robione KTG, bo ja nie, a słyszałam, że powinno się je wykonać.
                  Też się nad tym zastanawiałam bo ja chodzę raz w miesiącu a ktg nie miałam
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    cześć Mamuśki,

                    moja nocka jakaś taka bez sensu była. Ciągle sie budziłam i nos mi się zapchał i jescze jakieś bzdury mi się śniły

                    A propos, ja też zawsze uważałam na wagę i dodatkowe kg wpływają na mnie depresyjnie. Z drugiej strony jednak trzeba dbać o nasze skarby żeby rosły duże i silne Ja się pilnuję i na razie mam 8 na plusie a mój Mąż się obraża na mnie, że 'mało tyję' i że 'głodzę dziecko' ehhhh

                    Ja dzisiaj jadę na USG i całkiem możliwe, że to już jedno z ostatnich jak nie ostatnie.

                    Miłego dzionka

                    http://www.suwaczek.pl/cache/d604b4cbeb.png

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                      Co Wy tak często chodzicie do tego lekarza? Ja mam następną wizytę dopiero za 3 tygodnie. Czy miałyście robione KTG, bo ja nie, a słyszałam, że powinno się je wykonać.
                      ja ktg nie miałam robionego, na wizyty do 32 tyg chodziłam co miesiac (no chyba ze jakieś nieplanowane jak mnie coś bolało) po 32 tyg miałam przyjść za 3 tyg a teraz co tydzień.
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja jutro koncze 32 tydzien i od 3 razy umawia mnie co 3 tyg, na nastepnej pewnie zapisze mnie za dwa, ktg nie mialam, tutaj to tylko w razie powiklania i przy porodzie
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Co snów... Ostatnio mi się śniło, że urodziłam 5raczki... 3 dziewczynki i dwóch chłopców... Obudziłam się przerażona....
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            U mnie na szczęście wszystko co złe to się kończy, jeszcze troszkę męczą mnie nudności ale to nie to co w styczniu Ostatnio miewam już różne zachcianki, jak nigdy nie jadłam hamburgerów bo ich nie lubiłam tak ostatnio nie umiałam się powstrzymać No i mój facet wiecznie narzeka na moje zachowanie, raz coś mnie drażni i chodzę poddenerwowana a za chwilę śmieje się nie wiadomo z czego. No i fakt mój brzusio robi się okrągły.

                            Skomentuj


                              cześć Mamuśki,

                              moja nocka jakaś taka bez sensu była. Ciągle sie budziłam i nos mi się zapchał i jescze jakieś bzdury mi się śniły... ale nie narzekam (ojojjoj )


                              Ja dzisiaj jadę na USG i całkiem możliwe, że to już jedno z ostatnich jak nie ostatnie.
                              Do gina chodziłam cały czas co 2 tyg, bo mam duzego mięśniaka a przyszłym tygodniu idę na badanie i potem na konsultacje do szpitala. Mój gino chce, żebym leżała na oddziale od około połowy marca... już... no ale zobaczymy jak to będzie.
                              Syrwunia - ja bym poszła z tymi upławami, bo po co się domyślać czegoś sama i denerwować i męczyć ( jeżeli masz taką możliwość ).

                              U nas leje... dla odmiany ehhhh gdzie ta wiosna???

                              _______________________________________________

                              czekamy na Mateuszka 02.05

                              http://www.suwaczek.pl/cache/d604b4cbeb.png

                              Skomentuj


                                juz zadzwonilam do polozne jakos mnie wcisnela i mowila ze mnie bez kolejki wezmie dobrze ze mnie tam znaja i pytala sie mnie co sie stalo i mowi ze pewnie mam jakies zapalenie.... teraz myslalam od czego to mam myje sie 3 albo i 4 razy dziennie nie uprawiam sexu bo mam rozwarcie i wyczytalam ze to moze tez byc od antybiotykow i mi by sie to zgadzalo bo jak zaczelam brac te atybiotyki to teraz mi sie pojawily te serowate uplawy....
                                grygorana fotelik superowy walcz
                                ania 76 ja mialam miec wizyte za trzy tyg od 33 tyg mojej ciazy ale bede za 2 tyg u ginekologa bo sytuacja mnie zmusza.... a teraz juz coraz czesciej bedziesz chodzila wiem ze od 32 tyg powinna byc wizyta co 2 tyg a od 36 tyg co tydzien
                                ja mialam ktg jak bylam u innego ginekologa bo tak to bym pewnie nie miala...
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X