Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale się naczytałam lubie Was czytac bo przeżywam to samo co wy tez placze czasami z Kuba jak już niewiem co mam robić też mam myśli jaka ze mnie matka że nieweim co z dzieckiem robić nawet ostatnio to powiedziałam o tym mężowi że jesatem złą matka ale podbudował mnie trochę Mój Kuba też wcina ręce również smoka nie chce Ja mam taki problem z Kuba bo ma problemy z wypróżnianiem się i podejrzewam że czasami to własnie przez to placze Dziewczyny ile przepajacie czy wogóle przepajacie jak karmicie i piersia i sztucznym a jak przepajacie to czym? Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Dzien dobry!
      Pierwsza My juz po sniadaniu, maz w drodze do pracy. Ja dzisiaj ide na uniwersytet dopytac sie jak to jest z tym urlopem dziekanskim. Czuje sie dobrze, ale jestem ociezala i maz mowi, ze jak mnie widzi, to slowo homosapiens nabywa nowego znaczenia "homo-sapiens" od sapania



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        witam koleżanki!

        Nie miałam czasu się odezwać, sobotni panieński udał się na maksa było śmiechu co niemiara, pojadłam pysznych rzeczy i pyszne drinki popiłam
        Wczoraj byliśmy pół dnia u teściowej na obiedzie i pogaduchach. A wieczorem nie miałam juz siły włączyć kompa tylko byczyłam się z lodami przed tv. Mój Filip miał wczoraj debiut z ziemniaczkiem rozciapanym z masełkiem ale nie bardzo mu podeszła ta konsystencja bo bardziej gęste jak zupki i nie wiedział jak to "rozgryźć" a i pożyczyłam blender od teściówki i dziś akurat robię rosołek to mu troszkę warzyw zmiksuje i dam bo te słoiki tak cholernie drogie a wcina jeden lub dwa dziennie. A w ogóle przestawiłam Filipa żeby chodził spać 21-22 i śpi caluchną noc aż dopiero o 6 nas budzi

        Dziewczyny co myślicie o kaszy mannej dla boba? ja się poważnie zastanawiam nad wprowadzeniem bo taniej i młody się pewnie więcej by najadał. a wiem że można już po 4 m-cu tylko w jakich ilościach dawałyście manną starszym pociechom?

        siedzę z kawą i czekam na was jakby co
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          a co tu taka cisza hop hop?!
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            hej laleczki
            mnie tylko dwa dni nie bylo a tu tyle stron zaraz biore sie za nadrabianie..
            jestem zla bo juz dlugo czekam na nosidelko co wylicytowalam z allegro i sie okazalo ze ta baba wyslala do jakiegos faceta do winska przez pomylke i wyslala mu takze pieniadze zeby mi odeslal a on teraz nie odbiera tel i nie odpowiada na maile i pisze mi zebym ja do niego zadzwonila co byscie zrobily w takiej sytuacji??
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Sylwka ta baba powinna oddać pieniądze jak już wpłaciłaś na konto moim zdaniem, niech na drugi raz uważa co gdzie wysyła... swoją drogą jakaś nienormalna chyba
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Hej dziewczyny my wczoraj spędziliśmy miłe popołudnie w knajpce pod parasolami z młodą, najpierw długo leżała, śmiała się potem siedziała ze mną przy stole i piwku a potem poszła spać, wróciliśmy ok 21 na ostatnie jedzonko i nawet miała wczoraj dzień dziecka i kąpiel odpadła ale podobało jej się a najbardziej siedzenie na kolanach, siedzi taka na maxa wyprostowana a wczoraj jak tak siedziała to zaczeła się bawić wkoncu stopami i wisiała taka zgięta w pół niestety nie pomyślałam żeby porobić zdjecia z jej pierwszego wypadu do baru
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  hej laleczki
                  mnie tylko dwa dni nie bylo a tu tyle stron zaraz biore sie za nadrabianie..
                  jestem zla bo juz dlugo czekam na nosidelko co wylicytowalam z allegro i sie okazalo ze ta baba wyslala do jakiegos faceta do winska przez pomylke i wyslala mu takze pieniadze zeby mi odeslal a on teraz nie odbiera tel i nie odpowiada na maile i pisze mi zebym ja do niego zadzwonila co byscie zrobily w takiej sytuacji??
                  to ona powinna zadbać o to żeby do Ciebie jednak trafiło nosidełko a jeśli nie to oddać kase a na tego kolesia to zawsze mozna się zwrócic na allegro o pomoc no wkońcu chronią i sprzedających i kupujących
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    kala to fakt ze jak bys sie postarala to bys mogla byc moja mama bo moja ciotka ma syna w moim wieku i teraz urodzila drugiego synka a ma 36 lat
                    kala to teraz bedziesz moja mamusia z forum
                    czasami mi nawet glupio do was pisac nA "TY'' bo przeciez ja podl;og niektorych mamusiek to guwniarz jestem....
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      A ja właśnie ostatnio pomyślałam że fajnie tak pomimo takich różnic wieu a się dogadujemy tutaj w pracy mam taką atmosferę że każdy z każdym na ty i tak jestem przyzwyczajona
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Syrwunia do mnie pisz Pani Anno w końcu jestem od ciebie rok starsza
                        Ankasos fajnie masz że możesz sobie wyjść pod parasol i normalnie jak człowiek napić się piwka, u mnie na zadupiu każdy by obgadał 100 razy i po tygodniu pewnie dowiedziałabym się że patologia i pijaki z nas ale w sumie co kogo obchodzi inny człowiek ot na przykład wczoraj dowiedziałam się na mieście że moja koleżanka nie zajmuje się dzieciakiem bo wyszła na zakupy bez wózka to dopiero patologia
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          dziewczyny patrzcie co znalazłam jak ja o tym marze!!
                          http://allegro.pl/item695628768_swin...wka_zosia.html

                          a co myślicie o tej kaszy?
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Dzień dobry!
                            Ja już wyprawiłam męża do pracy i siedzę w domu tylko z kotem Cały prawy bok mnie boli, chyba Staś dał mi w nocy po garach
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Witam dziewczynki

                              i znów mam takie zaległości... a tylko weekend opuściłam bardzo produktywne jesteście kobitki...

                              a my (tzn. Wojtuś...) kończymy dziś 4 miesiące
                              matko, ja nie wiem gdzie ten czas zleciał tak szybko, jeszcze trochę i do pracy trzeba wracać... dziewczynki mam pytanie, jeśli będziecie szły do pracy gdzie/komu zostawiacie malucha ??


                              czytałam że temat facetów na tapecie był, oj ja o moim też wiele bym mogła powiedzieć, najgorsze jest to że jak gdzieś idzie a wie że nie wróci na czas a ja będę dzwonić to albo komórkę wyłącza albo nie odbiera... i wtedy szlag mnie trafia i zawsze kończy się awanturą...
                              bo skoro się ze mną umawia że wróci wtedy i wtedy, bo np jesteśmy umówieni, a potem się okazuje ze ma mnie w dupie, no to sorki, ale coś jest nie halo..
                              wogóle coś Wam powiem, coraz częściej zastanawiam się czy tego nie skończyć, póki Wojtuś jest mały, po co ma potem słuchać naszych wrzasków...

                              no to się wygadałam, sorki że Wam tak smęcę, no ale komu ja mam to powiedzieć...
                              Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                              Skomentuj


                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                Syrwunia do mnie pisz Pani Anno w końcu jestem od ciebie rok starsza
                                Ankasos fajnie masz że możesz sobie wyjść pod parasol i normalnie jak człowiek napić się piwka, u mnie na zadupiu każdy by obgadał 100 razy i po tygodniu pewnie dowiedziałabym się że patologia i pijaki z nas ale w sumie co kogo obchodzi inny człowiek ot na przykład wczoraj dowiedziałam się na mieście że moja koleżanka nie zajmuje się dzieciakiem bo wyszła na zakupy bez wózka to dopiero patologia
                                wczoraj w tej knajpie to było jakieś zatrzęsienie dzieci, koło nas grupka ludzi z dwoma większymi, trzecie w brzuchu, dalej z jeszcze mniejszym niż Lenka i jakimś roczniakiem a ten roczniak tak się darł a Lena tylko obserwowała ze skwaszoną miną była baaaardzo grzeczna
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X