Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Dziewczynki Majorkasuperowy torcik, powinnaś cukiernię otworzyć.
    Dziś fajny dzień, skurcze i bóle się skończyły więc mam nadzieję, że tak zostanie na kilka dni Wczoraj byliśmy u znajomych, było super.Posiedzieliśmy, pogadaliśmy. Kolega opowiadał o tym jak był przy porodzie i po ścianach chodził z wrażenia Uśmiałam się po pachy. Teraz mężus odsypia, bo wróciliśmy o 2 a ja zostałam obudzona przez Moją Kochaną Córeczkę kopniakami w brzuchol.
    Zaraz go idę obudzić, dziś pojedziemy sobie na spacerek jakiś bo ładna pogoda i troche ruchu się przyda.
    Sylwiaz tym mopem to dałaś czadu, odjazdowy prezent sobie zrobiłaś.Gospi a widzisz, jednak wrócił z pomocą.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      hej

      ja po wczorajszych intensywnych walentynkach nie mogę się ruszac tapetowaliśmy, potem wyjscie coś zjeść i do kina, ledwo wróciłam z kina tak mnie wszystko bolało a dziś to masakra co najmniej jakbym ćwiczyła cały dzień na siłowni ale pokój zaczyna już całkiem całkiem wyglądać, jak posprzątamy itp to oczywiscie pochwalę się naszym dziełem
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
        Mnie ostatnio też krocze boli od chodzenia. Trochę to podobne do bólu jak się rowerem pojeździ po długiej przerwie tylko lekko wyżej.
        Na walentynki i mop dobry zawsze coś....
        My w ogóle nie mieliśmy walentynek. Nawet nie było kiedy pomyśleć.Może za tydzień sobie odbijemy bo tym razem to nasza mała idzie na urodziny do koleżanki

        Trochę się martwię bo mały ostatnio nie rusza się zbyt intensywnie Może przez to zamieszanie nie zwracałam uwagi..... niewiem. W każdym razie dziś od rana czekam, głaszczę i nawet szturam a on jakiś leniwy

        Z tym rowerem to nie wiem, bo ja nie umiem jeździć Miałam z siostrą jeden rower - ona młodsza więc jeździła jako pierwsza. Tylko nie umiała pedałować powoli. Jak wsiadała to ile miała sił dawała czadu. I zawsze się gdzieś przewróciła i zawsze coś tam uszkodziła w rowerku. Mijały miesiące zanim tato zreperował, nadchodziła zima, wiosna i powtórka z rozrywki.........
        Co do ruchów kochana to nie panikuj. Przypomnij sobie moją historię sprzed tygodnia. Dzieciątko jest już duże i nie za bardzo ma jak poszaleć. Nawet mój Nikodem ( o 2 tyg mniejszy) ma już kolanka pod brodą
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          hej dziewczyny,

          mój w nocy rozrabiał i pewnie bym spała i nic nie wiedziała ale taki straszny mnie skurcz złapał w stopę, że myślałam, że oszaleje... Aż zaczęłam płakać z bólu i bezsilności, bo żadne masowanie nie pomagało i nie chciał puścić
          Macie jakieś sposoby na skurcze? Łykam Magnez ale nie bardzo pomaga...

          ______________________________________________

          czekamy na Mateuszka 02.05

          Skomentuj


            Dostałam już jednego solidnego kopa. Trochę mało ale zawsze jakiś odzew ze środka Może się wierci i go aż tak nie czuć
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              hej dziewczyny,

              mój w nocy rozrabiał i pewnie bym spała i nic nie wiedziała ale taki straszny mnie skurcz złapał w stopę, że myślałam, że oszaleje... Aż zaczęłam płakać z bólu i bezsilności, bo żadne masowanie nie pomagało i nie chciał puścić
              Macie jakieś sposoby na skurcze? Łykam Magnez ale nie bardzo pomaga...

              Majorka super biedrona!

              My też byliśmy w kinie ale dopiero na 21 i ledwo wróciłam to padłam jak zabita. Tylko te cholerne skurcze... ehhh
              ______________________________________________

              czekamy na Mateuszka 02.05

              Skomentuj


                Ja mam ciągle skórcze w łydkach. Chyba trzeba to przetrwać
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  hey dziewczny.
                  a ja miałam koszmar dziś... właściwie to dziwaczny sen, sniło mi się dziecko które przemieniło się w mysz i dom który się walił... ostatnio żeczywiście mam intensywne sny chyba żeczywiscie to hormony tak działają

                  a wczoraj walentynki nie udały mi się ..
                  pokłuciłam się z chłopakiem. to święto jest do kitu:/.

                  moja dzidzia coraz częściej kopie, codziennie myślę ile zostało do czerwca.

                  W Oogole jeśli chodzi o poród zastanawiam się czy każda kobieta ma robioną lewatywe , to mnie najbardziej stresuje wiem może to głupie ale wiecie kobiety mają różne myśli, np jak mi nie zdążą zrobić ? i co wtedy...?

                  Skomentuj


                    Młoda poczytaj tutaj na temat lewatywy http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=lewatywa
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      chyba bedziecie musialy to przerwac ja sprobuje gdzies poczytac na ten temat jak znajde to napisze naszczescie mi juz przeszly te skurcze i mam spokoj ale wam wspolczuje bo to jest takie cholerstwo... a ja dostalam od swojego rozyczke i piekne serduszko na szyje
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        na skurcze lydek: mozna sobie pomoc, masując łydki przed snem i używając maści rozgrzewających. Warto też przyjmować preparaty magnezu i potasu (dostępne bez recepty), a także zadbać o to, by w codziennej diecie znalazły się produkty bogate w te składniki (banany, pomidory, orzechy, ziemniaki w mundurkach, ciemna czekolada). Kiedy zaczyna się skurcz, dobrze jest zadrzeć mocno palce stopy w kierunku kolana i energicznie rozmasować bolące miejsce.
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          no i mamuski lezcie duzo z nogami podniesionymi do gory moze pomoze....
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            dzięki za info Syrwunia,

                            próbowałam zadrzeć stopę ale tak mi palucha w drugą sronę wywijało, że nie miałam siły... no i brzusio mi przeszkadzał w naciąganiu stopy...
                            ale zmieniłam buty wczoraj na takie na 3 cm obcasie na walentynkowy obiad i chyba po 'spacerku' w nich i to w dodatku po śniegu rozpaplanym sobie nadwyrężyłam stopy... a tylko chcialam ładnie wyglądać a sobie zaszkodziłam
                            ja zaraz lecę do teściowej na obiad, ma być kaczucha!

                            miłej niedzieli Mamusie

                            Skomentuj


                              Cześć dziewczyny,u mnie od rana była tragedia Dostałam jakiś skurczy(tak były co 10-15 min),bolał brzuszek,krocze i plecy w dolnej części.Myślałam,że oszaleję,nie wiedziałam co robić,czy czekać aż przejdzie czy jechać na izbę.Poleżałam,powoli zaczęło przechodzić ale nadal mam twardy brzuch i na dodatek jeszcze taką wydzielinę białą. Czyżby coś się zaczynało???
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Cześć dziewuchy
                                ja po wczorajszej imprezie sie też nie mogę ruszać ale to z przejedzenia bardziej niż z bólu, ile ja sie wczoraj sałatek obżarłam..
                                madzik ja takie białe upławy też mam już jakiś czas i one są od czopa więc lekarz mi mówił że są normą, może to były te skurcze przepowiadające? mi się jeszcze nic nie dzieje a jestem 5 dni przed Tobą hmmm....
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X