Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No i nasz Krystiano siedzi już sam trzyma kręgosłup prościutko i już praktycznie sie nie chwieje na boki, tylko kiedy próbuje po coś sięgnąć- co jest daleko w przodzie, to ląduje na brzuszku. Do tyłu też już sie nie przewraca. Sadzam go oczywiście w poduszce do karmienia- tym rogalu, więc jest zabezpieczony z tyłu i po bokach. Nie wiem tylko czy to nie za wcześnie ale w sumie nikt go nie zmusza, nie sadza na siłe tylko sam sie dopomina, i wogóle od urodzenia ma baaaardzo mocne mięśnie- wcześnie dźwigał główke itp.


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Ewylynka Twoja malutka też sie pręży i marudzi po jedzonku? Mi to wygląda na kupke, bo często mu z tego wychodzi mega bąk. Ale nie zawsze. Martwie się, bo wstrzymuje przy tym powietrze .
      Tak moja też zawsze się pręży po jedzonku, jeszcze 5 minut nie zdąży minąć a pampers już do przebrania, w ogóle to ona zawsze po jedzeniu się wypróżnia Czasami nie zdążę dobrze zmienić pieluchy a tam już pełno No ale co się dziwić skoro mój żarłoczek tyle je. Kurczę zazdroszczę że Kubuś tak krótko je, u mnie to nie ma mowy, no chyba że dostanie moje mleczko w butelce ale to już musi być prawdziwy dzień dziecka, bo staram się teraz zamrażać to mleko, (ja mam chyba jakiś nawał pokarmu, bo mała je z piersi a później i tak muszę ściągnąć bo cycki tak twarde jakby miały pęknąć. Dziewczynki dziękujemy za miłe komentarze w naszą stronę Razem z Paulinką czekamy już niecierpliwie na nowe koleżanki i kolegów.

      Skomentuj


        ja se mate na dodatkowy wzięłam . byłam w klasie humanistycznej a mata poszła mi dużo lepiej niż historia
        3mam kciuki
        dasz radę
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          Mój też tak ma, że je i robi kupę . Albo jak chce się zmienić pampersa to jemu akurat się zbiera i paskudzi naokoło .

          Skomentuj


            Kasiu ten komplecik to własnie na takie chłodne dni bo ta bluza to taka podszyta futerkiem a buciki mamy takie zapinane półbutki

            Ania co do rocznicy to ja jeszcze nie mężatka i kurcze nie wiem

            Nichol skoro sam się tak rwie to myślę ze krzywda się nie dzieje wkoncu nasze dzieci coraz starsze sa
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Nie ma nikogo to sobie idę
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Heja, ale ruch, no zupełnie jakby nie niedziela była.
                Co do gotowania mięska, to pamiętajcie kobietki, ze rosołek trzeba wylać (lub samemu wciągnąć) a do warzywek ugotowanych dodać samo mięsko rozdrobnione, bo rosołki ponoć uczulają.
                Ja mtam z tą rocznicą to pomysłu nie mam, bo ja to odpuściłam szykowanie romantycznych kolacyjek i t.p., bo ile sie zmożna starać... Ale to tylko taki ciąg dalszy mioch żali...
                A z tym siedzeniem to jak sam potrafi to nie ma co blokować...na siłe i tak nie połozysz w końcu.
                A u nas z tym siedzeniem to jest tak,że młody ciągnie jak szalony, ale jeszcze nie siedzi sztywno wiec ja odpuściłam mu.
                My planu żywieniowego nie mamy, ale jak kupuje słoiczki to kupuje różne i po prostu codziennie dostaje różne.
                Lece obiadek mu podgrzac
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  magda197666
                  A ile masz lat jeśli można wiedzieć? Ja brałam ślub 22 listopada, więc 3 miesiące po Tobie . Długo się staraliście o malutką?
                  Mam 33 lata, o małą staraliśmy się długo, aż dowiedzieliśmy się, że urodzi się 19 września 2009 roku, także rok po ślubie się urodziła. Koleżanka, brała ślub jak była w 7 m-cu ciąży.
                  Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                  Skomentuj


                    O rany! Carin, jak ja Ci zazdroszczę, że możesz już tulić Kubusia, w rękach.
                    JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ!!
                    A Karolaina na porodówce?? Ok. ja się zbieram. Idziemy na spacerka, bo przecież nie zachęcę Dominiki do wyjścia siedząc przed kompem=). Pozdrawiam:*
                    Last edited by magda197666; 13-09-2009, 15:47.
                    Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                    Skomentuj


                      hej dziewczyny,
                      my już jesteśmy w domu czujemy się dobrze. Malutka jest bardzo grzeczna,ciągle śpi i je. Nawet niewiem jak płacze. Potem zamieszcze jakieś zdjęcie.
                      Niech mi któraś napisze w skrócie co tam u Was.
                      Pozdrawiam
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja dalej w domu w dwupaku
                        Jutro będę wiedziała co i jak to Wam napisze... no chyba, że mnie zostawią, to tylko smska wysle
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                          Ja dalej w domu w dwupaku
                          Jutro będę wiedziała co i jak to Wam napisze... no chyba, że mnie zostawią, to tylko smska wysle
                          Karolaina, a myślałam, że w szpitalu tuliłaś Antosię=)
                          Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                          Skomentuj


                            moja córeczka
                            Attached Files
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Carin, przepraszam, że się pytam, ale ile masz lat i jak długo staraliście się o Kubolka??
                              Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                              Skomentuj


                                Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                                moja córeczka
                                tuliXpanek jaka ona słodka, też chciałabym mieć Dominisię przy sobie, ale musze poczekac jeszcze 6 dnii
                                Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X