Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
    szamana u nas w szpitalu porod rodzinny jest bezpłatny.
    ok, ale niektóre dziewuchy pisały że u nich chyba nie.zazdroszcze Ci tej studniówki, chętnie bym wróciła do tych czasów, a to już 5 lat minęło, albo 4 sama nie wiem.chyba jednak 5 stuknie w styczniu

    jomada ja też teraz mam większy apetyt i więcej jem, ale od jutra się ograniczam
    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Nooo duży już ten mój chłop! Caaaaałe dwa tygodnie!!
      nooo już 15 dni=), a wczoraj po seksie Dominisia się ruszała baardzo dużo, i były skurcze, pojechaliśmy na porodówkę, ale nas odesłali do domu, mamy się stawić jutro do szpitala, przy okazji sobie pójdę na KTG co miałam zrobić 10.09 Dominika dzisiaj się też baardzo dużo rusza, od 5 się wierci, nie wiem ile już ruchów naliczyłam, bo po 20 przestałam liczyć
      Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



      Skomentuj


        No no no ale się rozpisałyście od rana! Nie było mnie chwilę i już mam 2 strony do przeczytania

        Moje meble to takie zwykłe z BRW, więc nic ciekawego ale ja się cieszę jak głupia (meble za dużo powiedziane- komoda, szafka i regał ).
        A mężuś wstał niedawno i nie zdążymy umeblować, bo zaraz wyjazd na zakupki i do teściów.
        Apropo teściów, moi są w porządku, teściowa też czasami gada od rzeczy, ale Aniu masz rację, lepiej nie wdawać się w dyskusje a robić swoje.

        Nichol ja słoiki gotuję ok 15 min. A pierwszy raz nie gotowałam owoców, dałam surowe do malaksera i tylko pasteryzowałam te słoiki.

        A chciałam się zapytać czy macie jakieś butki dla bobasków, czy tylko skarpetki ubieracie? Bo na jesień będzie chyba zimno w stópki, mam zamiar jakieś zakupić.

        Aniu super ten komplecik dla Lenki Widzę, że ta bluza jest cieplutka i za kurteczkę może być ?
        Ja też kupiłam komplecik: spodnie, bodziak i do tego kamizelka taka a la kurtka.

        Miłego dzionka - w szczególności dla ciebie Nichol




        Skomentuj


          szamana studniowka to fajna sprawa ale ta matura jest przerazajaca :/ i ten stres.

          a wiecie ze ja juz mam termin w restauracji zamowiony na chrzciny hehe szybko nie mąż pojechał i zamówil na sobotę 28 listopada mam nadzieje tylko ze ksiadz nie bedzie robil problemow bo on taki troche jest nie tego :/








          http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

          Skomentuj


            Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
            Coyotek: Wasz Julek to jakis lekkoatleta chyba jest!
            Nasza Julia nigdy sie tyle nie ruszala! O Matko! Dzisiaj to moze w ciagu calego dnia bym z 40 ruchow naliczyla. Nie wiem, czy mam sie martwic?
            Jutro niedziela, ja juz jestem taka nerwowa, ze jestem gotowa pojechac na ktg do szpitala, a Peter mnie uspokaja i mowi, ze mam mu corki nie stresowac! I ze mam isc w poniedzialek do mojej gin, ona mi zrobi ktg i pewnie wszystko bedzie ok.

            Magda: my tez bylismy na szkole rodzenia. Tyle, ze nasza to byl taki crash-kurs trwajacy 2 dni (sobota i niedziela po 6 godzin). Inny nie wchodzil w gre, bo moj maz ma bardzo nieprzewidywalne godziny pracy. Ja sie tam niczego nie nauczylam, bylam rozczarowana, ale Peter (maz) sie relaksowal (w trakcie cwiczen rozluzniajacych zasnal!)
            Acha, ja niestety nie miałam okazji, bo od 9.oo do 18.oo byłam w pracy...,
            Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



            Skomentuj


              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
              Bardzo ładnie
              My też zmienialiśmy imię dla syna. Najpierw był Kubą, potem Mateuszem, w międzyczasie Maćkiem i Antosiem, ale koniec końców będzie Julkiem. Już się przyzwyczailiśmy wszyscy.
              Julian?? B. ładnie, u nas na początku miała być Dominisia, ale podobało się tylko mi i Maćkowi, potem mama wymyśliła Julię, i zostało tak przez 2 m-ce. A potem to Julia przestała się jej podobać i znowu jest Dominika, coyotek na jutro masz termin porodu prawda?? Ciekawe czy twój Julek nie wyjdzie tak jak Antosia Karolainy i Julka AMSW Pozdrawiam.
              Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



              Skomentuj


                Aniu tak naprawdę to nie wiem co można ciekawego to też zależy od kaski bo jak jest to wyskoczyłabym do jakiejś restauracji na miłą kolacyjke a jak nie to w domku coś przygotuj przy świecach i jakiś miły prezencik dla mężka i koniecznie pozbyć się małego jak masz gdzie a jak nie to połóż go spać i sobie świętujcie życzę udanej rocznicy
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  A wy mamuśki na porodówkach, że się nie odzywacie? Tylko ja zostałam w dwupaku? Pozdrawiam
                  Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                  Skomentuj


                    a tak wogóle to by się wam wyjazd przydał gdzieś we dwoje,apropo wieczoru to bym poleciła przy kolacji pooglądać i powspominać wesele na dvd
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
                      szamana studniowka to fajna sprawa ale ta matura jest przerazajaca :/ i ten stres.
                      nowa matura to pikuś, ja byłam pierwszy rocznik.nic się nie martw, dasz radę. fajne jest to że teraz przywiązują dużą wagę do inteligencji, umiejętności czytania ze zrozumieniem i takie tam, także nawet jak nie masz wiedzy to i tak możesz zdobyć dobry wynik. oczywiście nie w każdym przedmiocie . no ale kiedyś to liczyła się tylko sucha wiedza, wystarczyło być tępym, ale obkutym, teraz na odwrót.
                      a jaki masz temat na ustną z pola?
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no wlasnie sie tak zastanawiam i zastanawiam, z malym nie bedzie problemu - pojdzie do babci tylko sama nie wiem co ja mam wymyslec... myslalam o jakiejs sexi bieliznie albo przebranku i moze jakis wypad do hotelu... tylko nie wiem jak mi sie uda kase przed nim schowac zeby zorganizowac to wszystko a wiem ze mezek nie bedzie mial glowy do romantycznych wieczorow a ja bym chciala zeby ta rocznice zapamietac do konca zycia...
                        a moze wy mialyscie jakies fajne pomysly?
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
                          a jaki masz temat na ustną z pola?

                          o miłości nieszczęśliwej . ale tearz dla mnie troche gorzej bo musimy ta matme pisac :/








                          http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Halooo?? Czy wszyscy jeszcze śpią czy może mamuśki i ich brzuszki na porodówce się znalazły?? U nas dzisiaj lipna pogoda więc pewnie utkwimy w domu. Poza tym moja mała budzi się już regularnie co 3 godzinki (3,5) na jedzonko(pytanie do mam jak długo wasze pociechy ciągną z cycka?? Bo moja potrafi jeść 40 min i dłużej) Teraz właśnie nakarmiona i przebrana poszła dalej spać więc mamusia musi szybko robić zaległe rzeczy bo te godziny tak szybko mijają że sama nie wiem kiedy jak i gdzie... Ciekawa jestem co u Madzi?? MA ktoś z nią kontakt?? Urodziła już czy jeszcze ją męczą na tej patologii??
                            Mój Kubol na początku jadł 10 minut i spał po 3-4 godziny.
                            Teraz coś mu się odmieniło i je po 25 minut i spi około 2h.
                            Za to dziś w nocy wstawał (pocżąwszy od 1:00) co godzinę! zasnął dopiero przed 6:00...
                            Ewylynka Twoja malutka też sie pręży i marudzi po jedzonku? Mi to wygląda na kupke, bo często mu z tego wychodzi mega bąk. Ale nie zawsze. Martwie się, bo wstrzymuje przy tym powietrze .

                            Skomentuj


                              My niedługo mamy druga rocznice i też brak pomysłów

                              Kasia, my też w pokoju naszym i małego mamy meble z BRW- komoda, szafa pojedyncza i biurko. Są fajne bo można sobie dokupywać i zestawiać elmenty jak sie chce.
                              A co do butków- mamy trampki, ale one są raczej dla parady niż dla ciepła, więc dokupliśmy takie miękkie ocieplane biuciki, coś jak baaardzo grube skarpetki


                              Skomentuj


                                magda197666
                                A ile masz lat jeśli można wiedzieć? Ja brałam ślub 22 listopada, więc 3 miesiące po Tobie . Długo się staraliście o malutką?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X