Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zoltala - ja tak przyzwyczaiłam swojego maluszka do leżenia na lewym boku, że w tej pozycji mogę wszystko, spać spokojnie w nocy z przerwami tylko na siusiu i leżeć w ciągu dnia spokojnie. Na prawym, szczególnie ostatnio brakuje mi tchu, a na plecach jak leżę to młody rozpycha się jak szalony. Chyba nie podoba mu się jak tak leżę, bo jak się przekręcam na lewy bok to się uspakaja.Ale to sie ostatnio tak porobiło, może od miesiąca, bo wcześniej to mogłam właśnie na plecach i na lewym boku leżeć i nawet na prawym przez kilka minut.

    Dbaj o siebie i współczuje ci, że cię boli




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
      jo tyż

      chciałabym jak najwcześniej
      chyba zaczne latać po schodać tam i z powrotem, bo to podobno przyśpiesza
      Ciekawe, która z nas pierwsza urodzi, ale u mnie to może być już w tym tygodniu. Jutro odstawiam tabletki przeciwskurczowe i zobaczymy jak to będzie (dziś już mam zmniejszoną dawkę i odczuwam większe skurcze). Chyba będę wrześniową mamą, a nie październikową. Jestem przerażona



      Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

      Skomentuj


        Napisane przez magda197666 Pokaż wiadomość
        Witam mamusie=), chciałam się tylko pochwalić, że Julka jest aktywna!! Po spacerku, coyotek74 ja się pytałam. Gratulacje!

        Ewylynka twoja niunia bardzo ładna

        Carin twój Kubuś też=). dzisiaj skończył 2 tyg. prawda??.
        Pozdrawiam

        Wracam do męża bo wołaa=)
        Jest cool
        Nooo duży już ten mój chłop! Caaaaałe dwa tygodnie!!

        Skomentuj


          No właśnie o to chodzi, że mi bardzo wygodnie się leżało na plecach. Nic mnie nie bolało, a teraz odkąd boli mnie ten bok, to nie mogę, bo ten ból promieniuje aż na plecy. Mogę tylko na prawym boku leżeć, ale ile można spać w jednej pozycji??
          No nic, mam nadzieję, że ta noc będzie lepsza dzięki tej poduszce .
          Pozdrawiam wszystkie mamy. U nas zostało równe 50 dni do końca
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            jomanda ja juz od czwartku musialam odstawic wszystkie leki. a co z witaminami?? bierzecie caly czas czy tez juz odstawilyscie???








            http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

            Skomentuj


              oto ten lezaczek
              Attached Files
              http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

              Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












              pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



              http://martynka------.aguagu.pl/

              Skomentuj


                Ja biorę witaminy, chociaż zdaży się dzień, że zapomnę (jak dzisiaj, dzięki za przypomnienie, zaraz wezmę ). Ja biorę feminatal, a to są witaminy dla kobiet ciężarnych i matek karmiących, więc można je spokojnie brać.



                Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak sobie mysle i okazalo sie ze pola mlodej jest najstarsza a moja martynka najmlodsza z czerwcowych dzieciaczkow
                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                  Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                  pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                  http://martynka------.aguagu.pl/

                  Skomentuj


                    Cześć Olka, fajnie że jesteś, ale przykro, że bobo ma problem z gardełkiem. Dobrze, że już wiesz z czego byla ta gorączka, to teraz moment i się wykuruje
                    Ankasos czekamy na fotorelacje z wyjazdu.
                    Kala, u nas też nie ma opcji rezygnacji i też się troche tego bałam. Kacper na początku był strasznie niezadowolony i zmarznięty, ale z czasem było coraz lepiej. Z drugiej strony nie ma co się stresować. Wszystko na spokój i jakoś udało nam się choć troche poćwiczyć. A prowadzący jest tak wporządku, ze sam prowadząc zajęcia co chwila jest ćwiczenie, że trzeba przytulać malucha i sam podpowiada żeby pocałować w czółko. I wogóle co chwila jest coś innego i jak dziecku się nie podoba to mówi, zeby nie robić, stanąc z boczku i ukochać Super super super!!! Ja polecam bardzo!!!
                    Aniu, Ty mi zazdrościsz, a ja Tobie "wolnego". Hi hi, to znow pewnie jakąś pikantną gre odpalicie Łobuziaki

                    Lece na kolacyjkę
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      wypasiony ten lezaczek kurcze u nas takiego nie widzialam a musi byc Martynce tam wygodnie bo lezy jak krolewna
                      no Mloda nadrabiaj teraz zaleglosci super ze ci sie udalo schudnac przedemna dluga droga i wiele zbednych kg tyle ze ja dopoku karmie to musze jesc zeby miec pokarm i zadna dieta nie wchodzi w gre tymbardziej teraz Matiemu potrzebne moje mleko...tak jak mowisz dluga droga zeby to wyleczyc tylko twoj brat mial pewnie w ukladziepokarmowym a moj Mati ma w moczowym
                      gabcio moj mati tez sie tak smieje a to najlepszy widok na swiecie
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Coyotek: Wasz Julek to jakis lekkoatleta chyba jest!
                        Nasza Julia nigdy sie tyle nie ruszala! O Matko! Dzisiaj to moze w ciagu calego dnia bym z 40 ruchow naliczyla. Nie wiem, czy mam sie martwic?
                        Jutro niedziela, ja juz jestem taka nerwowa, ze jestem gotowa pojechac na ktg do szpitala, a Peter mnie uspokaja i mowi, ze mam mu corki nie stresowac! I ze mam isc w poniedzialek do mojej gin, ona mi zrobi ktg i pewnie wszystko bedzie ok.

                        Magda: my tez bylismy na szkole rodzenia. Tyle, ze nasza to byl taki crash-kurs trwajacy 2 dni (sobota i niedziela po 6 godzin). Inny nie wchodzil w gre, bo moj maz ma bardzo nieprzewidywalne godziny pracy. Ja sie tam niczego nie nauczylam, bylam rozczarowana, ale Peter (maz) sie relaksowal (w trakcie cwiczen rozluzniajacych zasnal!)
                        Last edited by AMSW; 12-09-2009, 21:13.



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          No rzeczywiście strasznie cicho
                          Ania - GRATULUJĘ!!!
                          My dziś byliśmy na obiedzie u znajomych, a później mieliśmy gości, którzy przynieśli pyszne ciasta. Szarlotka z lodami była pycha - w ogóle mam dziś dzień słodkości i chyba będę musiała wagę omijać z daleka Z tego wszystkiego nie zdążyliśmy nawet na spacer, ale jutro może uda się nadrobić zaległości.
                          Muszę Wam powiedzieć, że coraz bardziej nie chce mi się wracać do pracy - tzn. nie tyle może praca mi się nie podoba, bo ją bardzo lubię, ale to, że Małą muszę zostawiać. Ciągle mam wyrzuty sumienia i myśli, że ominą mnie najlepsze chwile. Jakoś tak mi się wtedy strasznie smutno robi, bo ona jest taka kochana i śliczna. Ale nie będę Wam marudzić w weekend. Tak jakoś co jakiś czas nachodzi mnie podły nastrój z tego powodu...

                          Skomentuj


                            Hejka już jesteśmy tylko znowu późno i nikogo nie ma

                            troszkę sobie polatałam,i kumpela dzis mnie w konia zrobiła ale cóż tak to jest jak mamusie żądzą i sie swojego zdania nie ma

                            Natorsuper masz z tym basenem,u nas jest tylko odkryty więc nie chodzimy a do Frankfurtu to mi się nie chce ruszać choć kuzynka mówiła że jest super

                            Ola witamy z powrotem no zaczynamy się znowu rozkręcać szybkiego powrotu do zdrowia zyczę

                            wyobraźcie sobie że właśnie będę siadać do kolacji i w dodatku mamy pice,chyba mi w boki pójdzie

                            Ankasos czekamy na zdjęcia i napisz jak tam Lenka nie miała więcej takich sytuacji jak ostatnio?
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              no to do juterka

                              DOBRANOC
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Cześć!


                                justynka.
                                bardzo fajny ten leżak ale ja na razie zadowalam się fotelikiem do wózka bo spełnia funkcje i leżaczka jak i bujaka.A Pola bardzo lubi w nim siedzieć , czasami to aż płacze na ręku żeby ją położyć.
                                A Pola jest tylko dlatego najstarsza że musiałam wcześniej ją urodzić żeby nic jej się nie stało w moim brzuchu , a tak nie wiadomo ile jeszcze bym na nią czekała.
                                olcm80 za to ja... mimo że schudłam to piersi mi zmalały i wyglądają jak dwa placki.
                                a jeśli chodzi o bakterie koli to rzeczywiście mój brat miał w pokarmowym.
                                Gabcio moja Pola to jak jest wyspana to ciągle się śmieje , ale tak kapitalnie ...
                                no i gaworzy do tego , na początku tak troszkę próbowała wydawać z siebie dźwięki ale teraz to bez przerwy ją słyszę jak pięknie mówi np. Akchy lub aguu .

                                i znowu mam zmartwienie.
                                Boje się strasznie ...
                                znowu mam spuchnięty brzuch i boli mnie jedna część.
                                Oby to nie były te sprawy..co mnie nie dawno spotkały.
                                Kurdę mam cholerny uraz.

                                Dobra mykam oglądać film .
                                Dobranoc!





                                http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7509...my_czy_do_taty


                                http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7820/pola




                                Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,56 cm 13.30
                                Last edited by mlodam17; 13-09-2009, 00:11.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X