Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej!
    Ja nadal w dwupaku. Cos mi sie wydaje, ze bedziemy miec niezlego uparciucha Nawet sex ja do wyjscia nie zmusil!
    Magda pewnie nadal w szpitalu, mieli jej chyba wywolywac w poniedzialek. Ja zadnej info od niej nie mam, a skoro Coyotek nic nie pisala (ostatnie wiesci od Magdy miala wlasnie ona), to pewnie bez zmian i lezy bidula juz tyle dni w szpitalu
    U nas pogoda koszmarna, jest ciemno, zimno i pada.
    Ewylynka: sliczna ta Wasza Paulinka
    Agatti: wrzuc jakies zdjecie Tymoteusza!!!!!



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      hej. ale tu dzisiaj cichutko. pewnie wszystkie sobie odpoczywacie

      ja dzisiaj jakos kiepsko sie czuje jakos tak osłabiona jestem i nie wiem czemu, niby cisnienie mam dobre wiec nie wiem co mi jest :/

      a co tam u was??








      http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

      Skomentuj


        Dobry dobry!
        Aniu, ale fajnie ze sobie sami pobyliście z mężkiem....
        A co do glutenu, to dokładnie-kaszka manna. Ja się w gotowanie nie bawie i kupuje słioczki z dodatkiem kaszki mannej. Są i zupki i obiadki z dodatkiem więc możesz poszukać po sklepach.
        Kaśka, właśnie daj znać jak efekt końcowy. I jak mała spała w nowym pokoiku?
        Ja to się zastanawiam czy nie wrócić z łóżeczkiem Kacpra do niego, ale jak jest w sypialni to jest mi wygodnie... i w końcu budzi się tylko raz, a po przeprowadzce znów się może wszystko pochrzanić.
        Idę zrobić kawkę, bo mi jakoś słabawo dziś
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          A taką minę ostatnio najcześciej ma Lena...cały czas jezor na wierzchu trzyma
          Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Dobry!
            Ale sie rozpisałyście, FAJNIE! I super że nasze zaginione zaczynają wracać

            My pół roczku kończymy za tydzień, ale zadyndala ten czas....

            Dziś pierwszy raz sami ugotowaliśmy obiadek dla Krystiana- warzywa z królikiem. Dalismy mu do spróbowania i aż mrrrruczał
            Dziewuszki, a jak jest z tym mięsem i glutenem właśnie? Jak wy podajecie swoim maluchom te obiadki? macie jakiś schemat? np. : poniedziałek- indyk, wtorek- sama jarzynka, środa królik....
            Nie wiem jak to poustawiać, żeby było dobrze. Narazie jedziemy pokolei z takimi sloiczkami jakie uda nam sie kupic.

            Katarzynar, napisz mi kochana jak długo gotujesz sloiczki z przygotowanymi potrawami?
            Moja babcia tez ma mase brzoskwin i innych owocow, moze tez zaczniemy robic zapasy

            Ankasos, zazdroszcze wypadu! nie wiem czy ja bylabym w stanie zostawic mlodego na dluzej niz pol dnia, jakas psychiczna chyba jestem

            Nator, super ze masz taka mozliwosc z tym basenem. Mysle ze Kacpero sie przyzwyczai i bedzie plakal jak bedziesz z nim wychodzic z basenu

            A my dzisiaj mamy WIZYTACJE kuzwa. Jaga z tesciem przyjezdzaja, wykrakalam sobie ostatnio. Trzymajcie kciuki zebym nie sfiksowala


            Skomentuj


              hej babeczki
              Wy se tu ostatnio pisałyście o cenach porodów rodzinnych
              w waszych szpitalach. a na onecie jest artykuł, że powinny być one
              bezpłatne

              http://dziecko.onet.pl/32922,0,0,naj...y,artykul.html
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                szamana u nas w szpitalu porod rodzinny jest bezpłatny.








                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam
                  dziś trochę późno zagladam ale nie miałam kiedy teraz Hania śpi a mężek z młodym w kościele wiec mogę troszku posiedzieć ale i tak młody zaraz mnie zgoni z kompa bo on tylko w soboty i w niedziele może przysiąść w tygodniu niestety szkoła i komp tylko mój

                  Haniula od wczoraj kicha i z nosa leci woda więc chyba nabawiliśmy sie nowej alergi oby tylko nie skończyło się antybiotykiem

                  Ankasos zdjęcia świetne i te krajobrazy a kaszy manny jeszcze nie próbowałam bo się boję tego glutenu ona jak uczulona na mleko to muszę teraz uważać żeby nie złapała jeszcze czegoś

                  Maja dostała wczoraj od babci i dziadka łóżeczko dla swojego baby borna dziadek zrobił łóżeczko a babcia uszyła pościel ale wczoraj miała frajde
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Nichol ja póki co zaczynam eksperymenty z mięskiem itp więc jeszcze nie mam schematu, kupiłam narazie póki co jakieś słoiczki rózne bo i jarzynki z rybką i tak próbujemy co jej smakuje bo ona to do wybrednych należy

                    A tutaj wstawiam zdjęcie ubranka jakie jej kupiliśmy i zmodyfikowane akwa tylko nie widać jak świecą diody niebieskie
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Ja tam na teściową jako tako nie narzekam, czasem sypnie jakimś krzywym tekstem ale ja się tylko uśmiechnę pod nosem i nie wdaje w dyskusję... Ale Nichol zaciskaj zęby!

                      Ja nie wiem sama jak z tym glutenem, daję małemu już chrupki, biszkopty, jogurcik, kaszkę manną też czasem, odrobinę zwykłego mleka... nic się nie dzieje więc jeśli chodzi o gluten jesteśmy bezpieczni też ostatnio zaopatrzyłam się w słoiczki po 6 m-cu bo jednak moja zupa (marchew, pietrszuszka, selerek, ziemniok i skrzydełko z kurczaka) to nie "indyk w pomidorach z ryżem" aaale niedługo zacznę znów gotować bo mnie to co jakiś czas nachodzi na te domowe zupy.

                      Ja też z kawą siedzę a Filip buja w obłokach trochę odpoczynku.
                      W ogóle moje dziecko jedzie chyba na bateriach duracela ma w sobie tyle energii że aż jestem w szoku! Macha tymi łapkami i nogami, wierci się i turla i tak 3 godziny pod rząd skąd on tyle tego ma?
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć dziewczęta!

                        Ale się u mnie zachmurzyło, a myślałam, że będzie dziś ładna pogoda (od rana świeciło słoneczko)

                        Teoretycznie powinny być bezpłatne, ale praktyka jest różna

                        Ostatnio zaczynam być częściej głodna. Obudziłam się w nocy i musiałam coś zjeść, bo nie mogłam zasnąć, ale dobre było
                        Teraz też muszę coś zjeść, chyba zrobię sobie bułeczkę z dżemikiem i może kakao do tego mniam mniam



                        Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                        Skomentuj


                          dziewczyny za miesiąc nasza pierwsza rocznica ślubu z małżonem moim co można fajnego przygotować na tą okazję?
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            a ja juz sobie zalozylam ze jak maly sie urodzi to bedziemy na spacerki caly czas jezdzic a nie ciagle samochodem, trzeba w koncu zrzucic te zbedne kilogramy nie dlugo studniowka wiec trzeba jakos wygladac








                            http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                            Skomentuj


                              wdzianko dla Lenki super akwarium też ja tylko czekam aż salonik zrobimy i akwarium nowe robie

                              Aniaale masz dobrze moja jak teraz 20 min poleży to góra zaraz marudna i do spania chce chyba te dni ponure ja tak wykańczają

                              my schematu nie mamy i dajemy co kupimy aby sie tylko nie powtórzyły ale zacznę chyba po troszku gotować bo ona cos tych słoiczków nie za bardzo chce a tak przy okazji to lepiej dzieciom na piersi gotować niż na skrzydełku bo skrzydełko to troszkę za tłuste dla malców

                              ide cosik na obiadek wyczarować dziś mam schab ale jescze nie wiem jak go przyrządzę
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                a ja właśnie słyszałam że lepiej na skrzydełku bo tam jest delikatne mięsko no i tanioszka

                                A co z tą rocznicą wymyślić
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X